{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی رامسر

پارسیان ازادی

star_rate star_rate star_rate star_rate

بام سبز

star_rate star_rate star_rate star_rate

کوثر

star_rate star_rate star_rate

لیان

star_rate star_rate star_rate

بزرگ ملکشاه

star_rate star_rate star_rate

ترنج متین

star_rate star_rate

نیستان

star_rate star_rate star_rate

هتل در رامسر

رزرو هتل در رامسر مخصوصا در فصل بهار و تابستان از ضروری ترین اقدامات برای شروع سفر می باشد. چون در این بازه های زمانی شهرهای شمالی کشورمان به شدت مورد توجه گردشگرانی از گوشه و کنار ایران واقع میشوند و رامسر نیز یکی از این موارد است. تقاضای زیاد برای رزرو هتل های رامسر و تنوع زیاد هتل ها از نظر امکانات و موقعیت مکانی و قیمت باعث میشود فرآیند انتخاب بهترین هتل کار سختی باشد. به همین منظور، در ادامه سایت رزرو هتل رسپینا24 به نحوه رزرو هتل، قیمت هتل های رامسر، بهترین و ارزان ترین هتل های رامسر و قوانین و نکات مهم در رزرو آنها اشاره خواهد داشت.

رزرو آنلاین هتل در رامسر

رامسر یکی از پرطرفدارترین شهرهای شمالی کشورمان می باشد که انتخابی عالی برای سفرهای بهار و تابستان به شمار می رود. این شهر با داشتن مناظر سرسبز و سواحل بسیار زیبا در تمام طول سال به شدت مورد توجه مسافران قرار میگیرد و به همین خاطر است که به امکانات تفریحی و رفاهی در آن از جمله هتل های رامسر توجه زیادی شده است. علیرغم امکان رزرو حضوری هتل ها، به چند دلیل مهم اغلب افراد ترجیح می دهند قبل از سفر نسبت به رزرو آنلاین هتل های رامسر اقدام کنند و سفری بدون دغدغه را با خیال آسوده شروع کنند. از جمله مزایا و دلایلی که باعث شده اند رزرو اینترنتی هتل در رامسر مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

رزرو هتل ها قبل از تکمیل ظرفیت

چند روز تعطیلات رسمی متوالی در تقویم ما ایرانی ها در اغلب مواقع به معنای سفر به شهرهای شمالی از جمله رامسر می باشد. به همین خاطر است که در فصل های خوش آب و هوا از قبیل بهار و تابستان سیل عظیمی از مسافران به این شهرها سفر می کنند. تعداد محدود هتل ها و تقاضای بسیار زیاد برای رزرو آنها در نهایت باعث میشود، ظرفیت آنها خیلی زود تکمیل گردد. برای اینکه بتوانید کاملا حرفه ای سفر خوبی را شروع کنید، لازم است مقدمات را قبل از ورود به مقصد فراهم کنید. با رزرو آنلاین هتل در رامسر می توان از چند هفته قبل از تاریخ سفر مکان مناسبی را با کیفیت ایده آل انتخاب و رزرو نمود. به عبارت دیگر، رزرو هتل های رامسر قبل از تکمیل ظرفیت آنها از جمله مزایای رزرو اینترنتی می باشد که نباید از آن غافل شد.

مقایسه آسان هتل

هتل های رامسر تنوع زیادی دارند و این تنوع را می توان در نوع امکانات تفریحی و رفاهی، موقعیت مکانی هتل و قیمت آنها مشاهده نمود. با توجه به پراکندگی هر یک از هتل ها در مناطق و بخش های مختلف شهر، لذا نمی توان انتظار داشت که بتوان به تمام آنها مراجعه کرد و امکانات و شرایط را با هم مقایسه نمود. اگر چنین دیدگاهی دارید، لازم است بدانید که بعد از مراجعه به دومین یا سومین هتل خسته خواهید شد و زمان زیادی را از دست داده و در نهایت بدون توجه به سایر گزینه ها، هتل را رزرو می کنید. با رزرو آنلاین هتل های رامسر می توان در یک نگاه و بدون از دست دادن زمان و خسته شدن ، هتل ها را بر اساس موقعیت مکانی، امکانات و قیمت آنها با هم مقایسه نمود.

رزرو هتل های رامسر با تخفیف

یکی از مهم ترین دلایلی که اغلب افراد برای سفرهای داخلی و خارجی، رزروهای اینترنتی را ترجیح می دهند، بهره مندی از تخفیف های بسیار زیادی می باشد که در رزروهای حضوری فراهم نمی باشند. این مسئله در رزرو هتل رامسر نیز وجود داشته و فرصتی را فراهم می کند تا بتوانید با کاهش هزینه های اقامتی، مدیریت هزینه خوبی داشته باشید. به عبارت دیگر، از مهم ترین و بهترین مزایای رزرو آنلاین، رزرو هتل های رامسر با تخفیف می باشد. توجه داشته باشید که قیمت های ارائه شده بر روی سامانه رسپینا24 بسیار کمتر از نرخ هایی می باشند که هتل ها در مراجعات حضوری ارائه می دهند.

رزرو هتل در رامسر

قیمت هتل های رامسر چقدر است؟

هتل های رامسر مانند سایر شهرهای توریستی از نظر قیمت با هم تفاوت زیادی دارند که دلایل زیادی در این تفاوت قیمت نقش دارد. در حالت کلی برای هتل های رامسر و هتل های سایر شهرها در تمام دنیا، چند عامل مهم در قیمت گذاری آنها موثر هستند که عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

نوع امکانات تفریحی و رفاهی که هتل ها ارائه می دهند، ارتباط مستقیم با قیمت آنها دارند و این کاملا طبیعی خواهد بود. هر چه هتل ها از نظر امکانات تفریحی و رفاهی از قبیل استخر، سونا، جکوزی، سالن های ورزشی و بازی در سطح بالاتری باشند، در نهایت قیمت بیشتری خواهند داشت. به همین خاطر است که هتل های 5 ستاره همیشه گران تر از سایر هتل ها می باشند.

زمان رزرو 

بازه زمانی که برای سفر انتخاب می کنید، از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت خرید بلیط هواپیما، قطار و حتی هزینه رزرو می باشد. به عنوان یک قانون و اصل همیشگی، هر چه تقاضا برای خدمات گردشگری بیشتر باشد، به همان نسبت قیمت ها نیز افزایش پیدا خواهند کرد. به عنوان مثال، قیمت هتل های رامسر در بهار و تابستان بسیار بیشتر از پاییز و زمستان خواهد بود. چون بهار و تابستان پیک سفر به رامسر بوده و قیمت ها با رشد زیادی مواجه می گردند. در مقابل، پاییز و زمستان بخاطر شروع فعالیت مدارس و دانشگاه ها و سرد شدن هوا سفر به رامسر کاهش پیدا نموده و قیمت هتل های آن نیز کمتر خواهد شد. اگر به دنبال رزرو هتل های ارزان رامسر هستید، پاییز و زمستان حق انتخاب بالایی برای انتخاب هتل خواهید داشت. در این بازه های زمانی همچنین می توانید تور مسافرتی را با قیمت ارزان و مناسب تری خریداری کنید.

موقعیت مکانی هتل

در سفر به شهرهای شمالی بسیاری از افراد ترجیح می دهند در فاصله کوتاه با دریا اقامت داشته باشند و به همین خاطر است که هر چه هتل به دریا نزدیک تر باشد، به همان نسبت قیمت آنها نیز بیشتر خواهد بود. موقعیت مکانی هتل و میزان فاصله آنها با مکان های دیدنی، چشم انداز اتاق ها و فاصله ای که با بازار و مراکز خرید وجود دارد، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت هتل در رامسر می باشند.

بهترین هتل های 4 ستاره رامسر کدامند؟

علیرغم تقاضای زیاد برای سفر به رامسر و اقامت در هتل های آن، این شهر هتل 5 ستاره ندارد و برای بهترین گزینه ها را در بین هتل های 4 ستاره رامسر می توان مشاهده نمود. هتل های 4 ستاره نیز از نظر موقعیت مکانی و نوع امکانات با هم کاملا متفاوت هستند که در زمان رزرو باید به آن ها توجه داشته باشید. هتل های 4 ستاره رامسر عبارتند از هتل بام رامسر و هتل آزادی رامسر که شرایط بسیار متفاوتی را برای مسافران خود فراهم می کنند.

هتل های ارزان رامسر کدامند؟

اگر از آن گروه افرادی هستید که ارزان بودن سفر برایتان اهمیت زیادی دارد، لازم است بدانید که هتل های ارزان در رامسر تنوع خوبی دارند. این هتل ها شامل هتل های 3 ستاره رامسر و 2 و یک ستاره بوده و در مناطق مختلف با موقعیت مکانی های متفاوت قرار گرفته اند. 

چرا رزرو هتل در رامسر را از رسپینا24 انجام دهیم

رسپینا24 یکی از موفق ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری الکترونیک می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان برای رزرو هتل در رامسر رسپینا24 را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های رامسر

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا24، پوشش تمام هتل های رامسر می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان رامسر

برای تجربه سفر ارزان تر می توان رزرو هتل آپارتمان های رامسر را انجام داد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. خوشبختانه رسپینا24 نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل

از ویژگی های منحصر به فرد رسپینا24 می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست برای رزرو هتل در رامسر تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل رامسر

رسپینا24 با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که برای هتل های خود ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل رامسر را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا24 به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی می باشند. به عبارت دیگر، در فرآیند رزرو یا پس از آن اگر با مشکل خاصی مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 تماس بگیرید. این قابلیت برای سایر خدمات از قبیل بلیط قطار و اتوبوس نیز وجود دارد.

نحوه رزرو هتل در رامسر

برای رزرو اینترنتی هتل در رامسر از رسپینا24 لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا24، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به این صفحه ، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های رامسر را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو ،  بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قوانین و نکات مهم در رزرو هتل های رامسر

در انتخاب و رزرو هر یک از هتل های رامسر لازم است برخی از قوانین و شرایط را مد نظر قرار دهید که عبارتند از:

* رسپینا24 تعهدی نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.

* رسپینا24 در خصوص جا ماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه ی مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد شد.

* مبلغ پرداخت شده برای رزرو آنلاین هتل های رامسر، فقط شامل هزینه ی اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره نمی باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.

* هزینه ی سرویس های اضافه مانند استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره که در قرار داد رزرو ذکر نشده اند، باید توسط مسافر به صورت مستقیم به هتل پرداخت گردد.

* با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

* قیمت های اعلام شده برای رزرو که روی سایت اعلام شده اند برای مهمانان ایرانی می باشد. جهت اطلاع از هزینه ی رزرو برای مهمانان خارجی با کارشناسان رسپینا24 تماس بگیرید.

* نرخ های اعلام شده روی سایت برای رزرو هتل های رامسر در ایام نوروز به صورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دریافت خواهد شد. مهمانان گرامی توجه داشته باشند که رزرو های نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارند.

* هزینه ی اقامت کودکان بر اساس قوانین هتل محاسبه می گردد

علاوه بر رزرو هتل های رامسر، می توانید با رسپینا24 مقدمات سفر به این شهر را کاملا آنلاین و ارزان فراهم کنید. به عبارت دیگر، با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بلیط سفر را خریداری کنید و با خیال آسوده قدم به این شهر بگذارید.

مسافران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل های رامسر می توانند با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایند. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟