{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی یزد

داد

star_rate star_rate star_rate star_rate

مشیرالممالک

star_rate star_rate star_rate star_rate

فهادان

star_rate star_rate star_rate

صفائیه

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

آنتیک ملک التجار

star_rate star_rate star_rate star_rate

لاله

star_rate star_rate star_rate

خوان دوحد

star_rate star_rate star_rate

ارگ جدید

star_rate star_rate star_rate star_rate

هتل در یزد

رزرو هتل در یزد یکی از مهم ترین کارها برای سفر به اولین شهر خشتی دنیا می باشد که با توجه به استقبال زیاد برای سفر به این شهر در بهار و پاییز، اهمیت زیادی دارد. علیرغم امکان رزرو حضوری هتل، بسیاری از گردشگران در سالهای اخیر رزرو آنلاین هتل های یزد را ترجیح می دهند و از مزایای متعددی بهره مند خواهد شد. سایت رزرو هتل رسپینا24 در ادامه به مزایای رزرو اینترنتی هتل در یزد اشاره خواهد نمود و مواردی از قبیل نحوه رزرو هتل در این شهر با تخفیف و قیمت ارزان را معرفی خواهد نمود.

رزرو آنلاین هتل در یزد

در سالهای نه چندان دور شیوه سفر کردن با آنچه امروز میبینیم تفاوت زیادی داشت. مراجعه حضوری به هتل ها با وجود خستگی راه در بدو ورود به مقصد مورد نظر و رزرو اولین هتل بدون توجه به ویژگی ها و تفاوت های آن با سایر گزینه ها از مهم ترین مواردی بود که تجربه می کردیم. برای رهایی از این محدودیت ها و همزمان با رشد خریدهای اینترنتی، رزرو آنلاین هتل مطرح شد که مزایای زیادی را به همراه داشت. در سفر به شهر خشتی و تاریخی کشورمان اگر رزرو آنلاین هتل های یزد را انتخاب کنیم، از مزایای متعددی به شرح زیر بهره مند خواهیم شد:

رزرو هتل ها قبل از تکمیل ظرفیت

یزد یکی از شهرهای کویری در نواحی مرکزی کشورمان بوده و تابستان های بسیار گرم آن شهرت دارند. به همین دلیل است که بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی، تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی بهار و پاییز را برای سفر به یزد انتخاب می کنند. وجود بناهای بسیار ارزشمند در بافت قدیمی یزد از قبیل مجموعه امیر چخماغ، زندان اسکندریه، بازارهای قدیمی و آتشکده های زرتشتیان و ده ها جاذبه تاریخی در این شهر باعث شده اند جمعیت زیادی از گردشگران داخلی و خارجی به یزد سفر کنند. نتیجه این حجم از تقاضا برای سفر به این شهر، تکمیل شدن ظرفیت هتل های با کیفیت و تاریخی آن می باشد. یکی از بهترین راهکارها برای رهایی از این مشکل، رزرو اینترنتی هتل های یزد از چند هفته قبل از سفر می باشد که باعث میشود هتل های با کیفیت که از نظر قیمت نیز در سطح مطلوبی قرار دارند را رزرو کنید.

مقایسه آسان هتل

هتل های یزد دارای چند ویژگی منحصر به فرد هستند که از مهم ترین آنها می توان به معماری فوق العاده زیبای آنها اشاره نمود. هتل های این شهر در گذشته خانه و عمارت های مسکونی بوده اند که به هتل تغییر کاربری داده و حس و حال بی نظیری را برای مهمانان خود فراهم می کنند. علاوه براین، این هتل ها برخی در بافت قدیمی یزد واقع شده و برخی در بافت جدید قرار گرفته اند. یکی از بهترین مزایای رزرو هتل در یزد به صورت اینترنتی، مقایسه هتل های مختلف از نظر موقعیت مکانی، امکانات تفریخی و رفاهی و قیمت آنها می باشد که با رزروهای حضوری تقریبا غیرممکن خواهد بود.

رزرو هتل های یزد با تخفیف

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از افراد رزروهای اینترنتی را در اولویت قرار می دهند، استفاده از تخفیف هایی می باشد که در رزروهای حضوری ارائه نمیشوند. این تخفیف ها از طرف سایت ها ارائه می گردد که دلایل متعددی برای این تفاوت قیمت وجود دارد. به عنوان مثال، رسپینا24 به دلیل قراردادهایی که با هتل ها دارد از این تخفیف بهره مند شده و آن را در اختیار مسافران خود قرار می دهد. علاوه براین، سایت ها در طول سال جشنواره های فروش را برای جذب کاربر بیشتر راه اندازی می کنند که فرصتی عالی برای رزرو هتل های یزد با تخفیف خواهد بود.

قیمت هتل های یزد چقدر است؟

با توجه به تنوع زیاد در هتل های یزد و تفاوت هایی که در آنها از نظر قیمت به چشم میخورد، برای بسیاری از مسافران این سوال بوجود می آید که قیمت هتل های یزد بر چه اساس تعیین می گردند. در پاسخ به این سوال، لازم به ذکر است که قیمت هتل در یزد به چند عامل مهم بستگی دارد که عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

این کاملا طبیعی است که هر چه هتل امکانات بیشتری را در اختیار مهمانان خود قرار دهد، به همان نسبت نیز قیمت آنها گران تر خواهد بود. به عنوان مثال، هتل صفائیه یزد که یکی از بهترین هتل های 5 ستاره در کشورمان می باشد، امکانات بیشتری را نسبت به هتل موزه فهادان ارائه می دهد. به همین دلیل است که این دو هتل با هم از نظر قیمت نیز متفاوت هستند.

زمان رزرو هتل

همان طور که اشاره شد، تعطیلات نوروز و ماه هاب ابتدایی بهار و پاییز از بهترین زمان ها برای سفر به یزد به شمار می روند. در این بازه های زمانی تقاضا برای سفر به یزد افزایش پیدا نموده و این باعث افزایش قیمت هتل ها نیز خواهد شد. این مسئله تنها برای هتل ها وجود نداشته و در خرید بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس و قطار نیز با آن مواجه خواهید شد.

موقعیت مکانی هتل

یکی از مهم ترین نکاتی که باعث میشود قیمت هتل ها در شهر یزد متفاوت باشند، موقعیت مکانی آن ها است. یزد در حالت کلی به دو بخش بافت قدیمی و با فت جدید تقسیم میشود. در بافت قدیم این شهر بناهایی بسیار ارزشمند با معماری فوق العاده وجود دارند که دلیل اصلی برای سفر به آن به شمار می روند. بافت جدید دارای ساختاری مدرن بوده و مراکز خرید لوکس و مدرن قرار گرفته اند. با توجه به اینکه اغلب افراد به دلیل بازدید از بناهای تاریخی به یزد سفر می کنند، لذا اقامت در فاصله کوتاه با این دیدنی ها را در اولوست قرار می دهند. برای رزرو هتل در یزد توجه داشته باشید که هتل هایی که در بافت قدیمی قرار گرفته اند، گران تر از سایر هتل ها می باشند.

بهترین هتل های 5 ستاره یزد کدامند؟

برای اقامت در هتل های لوکس یزد، می توانید تنها هتل 5 ستاره این شهر را انتخاب کنید. هتل صفائیه یکی از بهترین هتل های 5 ستاره در یزد می باشد که عمارتی قدیمی بوده و در حال حاضر با تلفیق سنت و مدرنیته به یکی از انتخاب های عالی برای پذیرایی از مسافران این شهر تبدیل شده است. هتل صفائیه در بافت قدیمی شهر یزد واقع شده و دسترسی آسانی به بناهای ارزشمند و تاریخی دارد.

بهترین هتل های 4 ستاره یزد کدامند؟

از دیگر گزینه های بسیار عالی برای اقامت در سفر به یزد، هتل های 4 ستاره این شهر می باشند. این هتل ها در دو گروه تاریخی و مدرن تقسیم بندی میشوند و هر یک از امکانات بسیار مناسبی برخوردار هستند. هتل های 4 ستاره یزد عبارتند از:

هتل داد یزد، هتل باغ مشیرالممالک، هتل موزه فهادان، هتل آنتیک ملک التجار، هتل ارگ جدید، هتل راه ما، هتل تهرانی، هتل زنبق

هتل های ارزان یزد کدامند؟

برای تجربه سفر ارزان به یزد، می توانید هتل های ارزان آن را انتخاب کنید. رزرو هتل های ارزان یزد یعنی انتخاب یکی از هتل های 3، 2 و یک ستاره که عبارتند از:

هتل لاله یزد، هتل کاروانسرای مشیر، هتل سنتی خوان دوحد، هتل الزهرا، هتل تاریخی لب خندق، هتل پارسیان، هتل فاضلی، هتل سنتی مهر، هتل اطلس، مهمانسرای جهانگردی، هتل سنتی کهن کاشانه، هتل سنتی مظفر، هتل سنتی رز، هتل سنتی رویای قدیم، هتل سنتی والی، هتل سنتی ادیب الممالک، هتل فرهنگ، هتل سنتی کوروش،هتل آرامش، مجتمع اقامتی کاروان، هتل ثلاثی، هتل سنتی هومان، اقامتگاه سنتی سروش

چرا رزرو هتل در یزد را از رسپینا24 انجام دهیم

سامانه رزرو آنلاین هتل رسپینا24 یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان برای رزرو هتل در یزد رسپینا24 را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های یزد

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا24، پوشش تمام هتل های یزد می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان یزد

برای تجربه سفر ارزان تر می توان رزرو هتل آپارتمان های یزد را انجام داد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. خوشبختانه رسپینا24 نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو هتل در سامانه رسپینا24 می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست برای رزرو هتل در یزد تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل یزد

سامانه رزرو هتل رسپینا24 با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که برای هتل های خود ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل یزد را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا24 به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی می باشند. به عبارت دیگر، در فرآیند رزرو یا پس از آن اگر با مشکل خاصی مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 تماس بگیرید.

نحوه رزرو هتل های یزد

برای رزرو اینترنتی هتل در یزد از رسپینا24 لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا24، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به صفحه رزرو هتل، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های یزد را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو هتل مورد نظر،  بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قوانین و نکات مهم در رزرو هتل های یزد

در انتخاب و رزرو هر یک از هتل های یزد لازم است برخی از قوانین و شرایط را مد نظر قرار دهید که عبارتند از:

* رسپینا24 تعهدی نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.

* رسپینا24 در خصوص جا ماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هتل هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه ی مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو هتل خواهد شد.

* مبلغ پرداخت شده برای رزرو آنلاین هتل های یزد، فقط شامل هزینه ی اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره نمی باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.

* هزینه ی سرویس های اضافه مانند استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره که در قرار داد رزرو هتل ذکر نشده اند، باید توسط مسافر به صورت مستقیم به هتل پرداخت گردد.

* با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

* قیمت های اعلام شده برای رزرو هتل که روی سایت اعلام شده اند برای مهمانان ایرانی می باشد. جهت اطلاع از هزینه ی رزرو هتل برای مهمانان خارجی با کارشناسان رسپینا24 تماس بگیرید.

* نرخ های اعلام شده روی سایت برای رزرو هتل های یزد در ایام نوروز به صورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دریافت خواهد شد. مهمانان گرامی توجه داشته باشند که رزرو هتل نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارند.

* هزینه ی اقامت کودکان بر اساس قوانین هتل محاسبه می گردد

علاوه بر رزرو هتل های یزد، می توانید با رسپینا24 مقدمات سفر به این شهر را کاملا آنلاین و ارزان فراهم کنید. به عبارت دیگر، با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بلیط سفر را خریداری کنید و با خیال آسوده قدم به این شهر بگذارید.

خرید بلیط هواپیما یزد

رسپینا24 تمامی پروازهای داخلی منتهی به یزد را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما یزد از مبدا مورد نظر را انجام دهید.

خرید بلیط قطار یزد

برای خرید بلیط قطار یزد کافیست وارد منوی بلیط قطار از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید. لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس ، قطار  و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

خرید تور یزد

یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع سفری کاملا بدون دغدغه، خرید تور می باشد. چون با این شیوه سفر نگرانی بابت خرید بلیط و انتخاب و رزرو هتل نخواهید داشت. با امکان خرید آنلاین تور یزد از رسپینا24 می توانید نوع سفر (هوایی یا زمینی) و نوع هتل را انتخاب کنید تا سیستم بهترین گزینه ها را برایتان پیشنهاد داده و در نهایت واچر هتل و فایل بلیط را ارسال کند.

مسافران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل های یزد می توانند با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایند. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید