آشنایی با خرید اینترنتی بلیط قطار صبا ویژه از رسپینا24

اگر می خواهید با قطار لوکس و در عین حال ارزان، سفر کنید؛ قطار صبای ویژه با درجه ی کیفیت کلاس 1 و با درجه فنی نوع A، سفری راحت و ارزان را برای شما به ارمغان می آورد. اگر می خواهید بیشتر با امکانات این قطار و نحوه ی خرید اینترنتی بلیط قطار صبا ویژه آشنا شوید، در این مطلب با ما همراه شوید.

قطار های اتوبوسی رجا، بخاطر طی کردن مسیرهای چند ساعتی کوتاه، نیازی  به داشتن کوپه ی شخصی و تخت خواب ندارند. وقتی سوار این قطار می شوید نیازی نیست برای تصاحب صندلی کنار پنجره عجله کنید. این قطارها با پنجره های بزرگ و صندلی های راحت محیطی باز و راحت را برای شما ایجاد می کند و حتی اگر روی صندلی کنار پنجره نباشید می توانید به وضوح از تماشای مناظر زیبای اطراف مسیر، لذت ببرید.

لوکس ترین قطار اتوبوسی تندرو

اگر به ساعاتی که قطار های اتوبوسی در مسیر هایی ریلی، سیر می کنند توجه کنید، می بینید که این قطار ها عمدتاً در طول روز مسئولیت جابجایی مسافران را بر عهده دارند؛ بنابراین هنگام خرید بلیط، بلیت همراه غذا به مسافران ارائه نمی شود. اما وجه تمایز قطار صبا با دیگر قطار های اتوبوسی همین جا است؛ سطح بالای ویژگی ها و امکانات رفاهی قطارصبا ویژه، باعث شده تا این قطار لوکس و تند رو برای جابه جای مسافران از تهران به مشهد مورد استفاده قرار بگیرد و مسیر طولانی تهران- مشهد را 10 ساعته طی کند. شما می توانید هنگام خرید بلیط قطار صبا ویژه، به صورت اختیاری بلیت همراه با غذا را خریداری کنید. این قطارها از لحاظ امکانات و خدمات سطح مطلوبی دارند و طیف گسترده ای از نیازهای مسافران را پوشش می دهند؛ البته مهم ترین مزیت قطار صبا ویژه، این است که با وجود جذابیت ها و امکانات داخلی، جزء ارزان ترین ناوگان حمل و نقل ریلی به شمار می رود و شما می توانید ارزان ترین سفر ریلی خود را تجربه کنید. مزیت ارزان بودن بلیط قطار صبا و یکپارچگی محیط داخلی هر واگن، این قطار را  به مناسب ترین وسیله ی مسافربری در سفرهای گروهی و تورگردی تبدیل کرده است.

در قطار صبا ویژه از این خدمات بهره مند می شوید:

* تماشای فیلم با دو مانیتور در دو انتهای سالن

* سیستم تهویه ی مطبوع

* ویلچر

* فروش تنقلات

* بسته های پذیرایی و بطری های آب معدنی نیم لیتری رایگان

* سیستم ارتباط داخلی

* توزیع نشریات

* صندلی های لوکس مجهز به سیستم صوتی و تصویری اختصاصی (VOD)

توزیع هدفون اختصاصی به هر مسافر

* توالت فرنگی 

مسیرهای تردد با خرید بلیط قطار صبا ویژه

مسیر: تهران- مشهد

نحوه ی خرید بلیط قطار صبا ویژه

اگر در فکر سفری ارزان از تهران به مشهد هستید، قطار صبا ویژه، مناسب ترین انتخاب برای  شما خواهد بود. شما با قطار صبا، ارزان ترین بلیط را در مقابل خدمات مطلوب این قطار، خریداری می کنید. برای خرید بلیط قطار صبا، ما راحت ترین روش را به شما معرفی می کنیم. خرید اینترنتی بلیط قطار صبا، سریع ترین و بهینه ترین روش خرید بلیط قطار است و شما با وارد شدن به سامانه ی خرید بلیط قطار رسپینا24، کلیه های خدمات مورد نیاز خود را دریافت می کنید. تنها باید وارد بخش خرید بلیط قطار بشوید و با انتخاب مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت، بلیط قطار مورد نظر را خریداری کنید؛ همچنین می توانید جهت خرید بلیط قطار صبا ویژه و سایر قطارها، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.