آشنایی با ویژ گی های مهم سایت های رسمی خرید بلیط هواپیما

تصمیم دارین به یه سفر پر از خاطره های خوب برین؟! همه برنامه ریزی هاتون رو کردین و فقط خرید بلیط هواپیماتون مونده! حتما شما هم خودتون رو با بهترین روش خرید بلیط، وقف دادین، و تصمیم دارین خرید بلیط هواپیما تون رو، به جای مراجعه به آژانس های مسافرتی، به صورت اینترنتی و آنلاین انجام بدین. چون تو دنیای اینترنت، سایت های متفاوت زیادی هستن که بلیط هواپیما می فروشن، ما تصمیم گرفتیم، بهتون بگیم تو این فضا مواظب چه سایت هایی باشین، و چه سایت هایی برای خرید بلیط هواپیما، مناسب ترن!

لوازم مورد نیاز

رو کاناپه ی خونه تون نشستین، همه برنامه ریزی های سفر رو با همسفراتون هماهنگ کردین، و قراره که شما، اینترنت رو زیر و رو کنین تا درنهایت، بتونین چندتا بلیط ارزان هواپیما واسه سفرتون پیدا کنین. می دونین مهم ترین نکته تو این موقعیت چیه؟ پیدا کردن یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما ! وقتی تو اینترنت دنبال خرید ارزون ترین نرخ بلیط هواپیما هستین، همه حواستون رو پیش این نبرین که، باید، با کمترین قیمتی که می تونین، بلیط هواپیما تون رو بخرین، و تو بودجه ی سفرتون صرفه جویی کنین. ارزون سفر کردن خیلی خوبه، و هیچکس از صرفه جویی کردن بدش نمی یاد، ولی همیشه هم، این بلیط های ارزون بدون دغدغه نیستن. مگر اینکه شما این بلیط هارو، از سایت های رسمی خرید بلیط هواپیما بخرین، و طعمه ی سایت های غیر رسمی نشین.

خرید بلیط

وقتی شما می خواین از روی سایت، به صورت آنلاین خرید بلیط هواپیما تون رو انجام بدین، این سایت برای صدور بلیط هواپیما، اطلاعات  خودتون و حساب بانکی تون رو برای پرداخت هزینه بلیط درخواست می کنه، و اینجاست که موضوع امنیت سایتی که می خواین ازش خرید کنین مهم میشه، اصلا نیازی نیست نگران باشین، ما در ادامه بهتون می گیم که، چطوری از رسمی بودن یک سایت مطمئن بشین.

ویژ گی های سایت رسمی خرید بلیط هواپیما:

 درگاه امن:

چطوری بفهمیم یه سایت درگاه امنی داره؟ اینطوری بهتون بگیم که، وقتی، شما می خواین رمز عابر بانکتون رو تو یه سایت وارد کنین، اون سایت باید مجهز به سیستم SSL باشه، که رمز های شما رو به صورت کد گذاری شده دریافت کنه، در غیر این صورت امن نیست. برای اینکه مطمئن بشین دارین از یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما، بلیط تون رو می خرین، کافیه ببینین، زمانی که، آدرس سایت رو در مرورگرتون باز می کنین، آدرس سایت با “ http” شروع میشه، یا "https" ، اگه با http شروع شد این سایت امن نیست، ولی اگه با https شروع شده بود می تونین مطمئن باشین، این سایت درگاه امنی برای پرداخت داره.

 درگاه امن

نشان "قفل" روی سایت 

وقتی وارد سایتی میشین که قراره ازش بلیط هواپیما بخرین، و اطلاعات مهمی از خودتون و رمز عابر بانکتون رو وارد کنین، همیشه به علامت قفل کوچولویی که، در نوار آدرس سایت می بینین، دقت کنین. اگه این قفل  در نوار آدرس سایت وجود داشت، می تونه بهتون این اطمینان رو بده که، هر رمز و پسوردی که، وارد این سایت می کنین، به صورت کد گذاری شده و رمز دار به سرور سایت منتقل می شه و کسی نمی تونه، از اطلاعات شما سو استفاده کنه، اونوقت می تونین با خیال راحت خرید کنین.

خرید امن

 نماد اعتماد الکترونیک :

برای هر سایتی که می خواین ازش خرید کنین این، نماد اعتماد الکترونیک مهمه، سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 علاوه بر نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره، مجوز فعالیت، از سازمان هواپیمایی کشور و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافر بری رو هم داره، که همه ی این ها یعنی رسپینا24 یار و یاور شما در سفر هاست، و با رسپینا24، روی زمین نمی مونین.

سایت رسمی خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو هتل، رسپینا 24، بهتون این امکان رو میده که بلیط هواپیما تون رو در تمام دنیا از این سایت خرید کنین، و با پشتیبانی 24 ساعته، و امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما، شما رو در تمام سفرهای خارجی و داخلی و حتی رزرو هتل  در سراسر دنیا همراهی میکنه، تا سفر دلپذیری رو با رسپینا24 تجربه کنین.

می تونین برای اطلاع از تور های خارجی  و برنامه های متنوع مسافرتی سایت ما، عضو کانال تلگرام رسپینا24 بشین. و یا با همکاران ما در بخش فروش از طریق شماره های زیر در تماس باشین.