آژانس مسافرتی مشهد با پشتیبانی 24 ساعته

آژانس مسافرتی مشهد با توجه به تعداد بسیار زیاد زائر و گردشگر در این شهر باید بتواند در تمام ساعات شبانه روز در دسترس باشد و چند ویژگی مهم دیگر را نیز در بر داشته باشد. سوال این است که چطور می توان به یک گزینه لقب بهترین آژانس مسافرتی را داد و در انتخاب هر یک چه ویژگی هایی باید مد نظر قرار گرفته شود. در ادامه به معرفی یکی از بهترین آژانس های مسافرتی مشهد خواهیم پرداخت و ویژگی های منحصر به فرد بهترین و جامع ترین ها را مرور خواهیم نمود.

آژانس مسافرتی مشهد

ویژگی های مهم آژانس های مسافرتی مشهد

معنا و مفهوم آژانس مسافرتی مشهد تنها به دفاتر فروش بلیط خلاصه نمیشوند و باید چند ویژگی بسیار مهم در آنها مشاهده شود که عبارتند از:

ارائه خدمات متنوع توسط آژانس های مسافرتی

فرآیند شروع سفر مجموعه ای از انتخاب مقصد، شیوه سفر (هوایی، زمینی)، انتخاب هتل و محل اقامت می باشد و هر یک از این موارد خود شامل چند زیر مجموعه می باشند. زمانی می توان به یک آژانس مسافرتی در مشهد لقب کامل و جامع بودن داد که بتواند بر حسب نیاز مسافران خدمات مختلفی را ارائه دهد. از مجموعه خدمات ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی

آسودگی و صرفه جو یی در زمان یکی از مهم ترین مواردی می باشد که باعث شده است سفرهای هوایی تا این اندازه با استقبال روبرو شوند. به همین خاطر باید آژانس های مسافرتی امکان خرید بلیط هواپیما را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. به طوریکه مسافر برای هر یک از مقاصد پروازی داخلی و خارجی که پرواز از ایران داشته باشند، بتواند بلیط خود را براحتی تهیه نماید و بدون مشکل سفر را شروع کند. البته ارائه امکان خرید بلیط هواپیما توسط آژانس زمانی می تواند برای مسافر موثر باشد که تمام پروازها در مسیرهای مورد نظر در سیستم فروش بلیط آن آژانس در دسترس باشد و قطعا این ویژگی می تواند شانس خرید بلیط ارزان هواپیما را افزایش دهد.

اهمیت ارائه امکان خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی در آژانس های مسافرتی به اندازه ایست که در بسیاری از مواقع به این دفاتر، آژانس هواپیمایی مشهد نیز گفته میشود. به عبارت دیگر، آژانسی که امکان خرید بلیط هواپیما ارائه ندهد نمی تواند در لیست بهترین و کامل ترین آژانس های مسافرتی قرار گیرد.

آژانس مسافرتی در مشهد

خرید بلیط قطار

امنیت بسیار بالا و آسایشی که در کوپه های قطار برای افراد در تمام گروه های سنی وجود دارد، باعث شده است تا قطار همیشه طرفداران زیادی داشته باشد. توجه و استقبال از سفر با قطار به اندازه ایست که ناوگان ریلی ایران در چند سال اخیر با تغییر و تحول چشمگیری روبرو شده است و قطارهای بسیار لوکس و 5 ستاره مانند قطار فدک به این عرصه قدم گذاشته اند. در نتیجه یک آژانس مسافرتی ایده آل باید بتواند امکان خرید بلیط قطار را برای مسافران خود فراهم نماید.

توجه داشته باشید که آژانس هایی را برای این منظور باید انتخاب کنید که روی سیستم خود امکان خرید بلیط قطار از تمام قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایران را فراهم نمایند و تمام مسیرها را پوشش دهند.

خرید بلیط اتوبوس

از آنجا که در چند سال اخیر فروش بلیط اتوبوس نیز به صورت اینترنتی فراهم شده است، در نتیجه آژانس مسافرتی مشهد باید این امکان و سرویس را برای مشتریان خود ارائه دهند. برای سفر به شهرهایی که فرودگاه و ایستگاه قطار ندارند و همچنین برای افرادی که ارزان بودن سفر برایشان اهمیت زیادی دارد، امکان خرید بلیط اتوبوس می تواند در اولویت باشد.

برخلاف گذشته که برای خرید بلیط اتوبوس تنها راه مراجعه به ترمینال و پایانه های مسافرتی بود، امروزه با توجه به فاصله زیاد بین مناطق مختلف شهر تا پایانه مسافرتی و ترافیک سرسام آور مشهد، آژانس های مسافرتی باید بتوانند بلیط اتوبوس را برای مسافر صادر نمایند.

آژانس هواپیمایی مشهد

رزرو هتل با آژانس مسافرتی مشهد

آژانس مسافرتی در مشهد همان طور که از نامش مشخص است، مجموعه ای از تمام خدماتی می باشد که برای شروع سفر نیاز است. از مهم ترین مواردی که برای سفر به هر نقطه از دنیا باید مد نظر داشت، انتخاب محل مناسب برای اقامت و رزرو هتل می باشد. در نتیجه آژانس های مسافرتی باید بتوانند این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا با توجه به مقصد و زمان سفر گزینه ای مناسب را در بین هتل ها انتخاب و رزرو کنند.

تنوع هتل در شهرهای مختلف دنیا بسیار زیاد می باشد و این مساله در شهرهای توریستی جدی تر است. هر یک از این هتل ها دارای امکانات و شرایط خاصی هستند و جستجو و مقایسه هتل ها بر اساس فاکتورهای مختلف در نهایت منجر به انتخاب گزینه بهتر برای اقامت چند روزه خواهد شد. به همین خاطر، یک آژانس مسافرتی باید لیست کامل و جامعی از هتل ها را به مسافران ارائه دهد و امکان رزرو هتل خارجی و داخلی را فراهم نماید.

خرید تور از دفتر هواپیمایی مشهد

از دیگر خدماتی که البته در تمام آژانس ها در دسترس نمی باشد، خرید تور داخلی و خارجی می باشد. در دنیای امروز سلیقه افراد برای سفر تفاوت زیادی با هم دارد و برخی ترجیح می دهند تمام مقدمات سفر را خودشان فراهم کنند و عده ای خرید تور را در اولویت قرار می دهند. خرید تورهای مسافرتی این امکان را در اختیار مسافران قرار می دهد تا بلیط هواپیما یا قطار و واچر هتل را با هم دریافت کنند و بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده توسط آژانس برخی از امکانات از قبیل ترانسفر و گشت شهری و غیره نیز ارائه می گردد.

فراهم شدن امکان خرید تور مسافرتی داخلی و خارجی و انتخاب تور از بین گزینه های مختلف و متنوع یکی از بهترین ویژگی هایی می باشد که تنها در تعداد اندکی از آژانس های مسافرتی مشهد در دسترس می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته در آژانس های مسافرتی مشهد

علاوه بر تنوع بالا در ارائه خدمات، یک آژانس مسافرتی باید بتواند سرویس هایی که فراهم نموده است را پشتیبانی کند. علاوه براین، خرید بلیط و رزرو هتل یا خرید تور نباید مختص زمان و ساعت خاصی باشد و مسافر در هر ساعت از شبانه روز که اراده کند باید بتواند بلیط خود را دریافت نماید. همچنین ممکن است بعد از خرید بلیط مشکلات پیش بینی نشده برای مسافر بوجود آید، به عنوان مثال نام مسافر در لیست پرواز نباشد و غیره، در این شرایط تیم های پشتیبانی 24 ساعته باید بتوانند مشکلات را رفع کنند.

همیشه بخاطر داشته باشید که تنها گزینه هایی را در بین آژانس های مسافرتی در مشهد انتخاب کنید که کارشناسان پاسخگو در تیم های پشتیبانی24 را در تیم خود قرار داده باشند.

اژانس مسافرتی در مشهد

ارائه قیمت های واقعی

توجه به هزینه های سفر برای اکثر افراد جامعه با هر سطح از درآمد دارای اهمیت است. برخی از آژانس های هواپیمایی مشهد و سایر شهرها ممکن است نرخ های واقعی را ارائه ندهند و در نهایت بلیط را با قیمت گران و بالا به فروش می رسانند. لازم است بدانید که برای بلیط هواپیما در هر مسیر با توجه به ایرلاین و کلاس پروازی نرخ های مصوب ارائه شده است و قیمت ارائه شده توسط آژانس ها نباید از این مبلغ بیشتر باشد.

امکان فروش آنلاین

در دنیای امروز که همه چیز به سمت اینترنتی شدن در حال حرکت می باشد و خرید اینترنتی بلیط هواپیما و غیره به شدت در حال توسعه است، نمی توان انتظار داشت که یک آژانس مسافرتی در مشهد نتواند این امکان را برای مسافرانش فراهم نماید. امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، هواپیما، رزرو آنلاین هتل و خرید آنلاین تور از جمله مواردی می باشد که تنها در آژانس های مسافرتی پیشرفته و کاملا بروز در دسترس است.

البته دقت داشته باشید که آژانس های مسافرتی که فروش آنلاین دارند باید بتوانند امکان استرداد آنلاین بلیط و فرآیند خرید آسان را فراهم نمایند. فرآیند خرید بلیط و رزرو هتل و تور به صورت آنلاین باید به گونه ای باشد که تمام افراد جامعه با هر سطح از دانش و سواد بتوانند براحتی از آن استفاده نمایند.

آژانس مسافرتی مشهد با قطار

قابلیت اعتماد بالا آژانس مسافرتی مشهد

آژانس های مسافرتی در مشهد و سایر شهرها و کشورها همگی باید مجوزهای لازم برای فعالیت را از سازمان های مربوطه دریافت کنند. در غیر این صورت امکان فعالیت برای آنها وجود ندارد و فعالیت هایشان غیر قانونی می باشد. در نتیجه برای انتخاب بهترین آژانس هواپیمایی مشهد باید ابتدا مطمئن شوید که آژانس مربوطه مجوزهای لازم را دریافت نموده و فعالیتش قانونی است یا خیر. در این شرایط انتخاب آژانس های با سابقه و قدیمی که قابلیت اعتماد خود را به اثبات رسانده اند بهترین کار خواهد بود.

رسپینا؛ جامع ترین آژانس مسافرتی مشهد با پشتیبانی 24 ساعته

مواردی که در این مطلب اشاره شد را در تعداد بسیار اندکی از آژانس های هواپیمایی مشهد می توان مشاهده نمود. چون خدمات آنها در بسیاری از مواقع تنها به فروش بلیط خاتمه پیدا میکند و امکان رزرو هتل و خرید تور را در مجموعه فعالیت های خود قرار نداده اند. آژانس هواپیمایی رسپینا که خدماتی از قبیل خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس، خرید تور داخلی و خارجی و رزرو هتل داخلی و خارجی را به صورت کاملا آنلاین ارائه می دهد، از جامع ترین آژانس ها در مشهد می باشد. تمامی خدمات رسپینا نه تنها به صورت اینترنتی، بلکه با مراجعه حضوری به دفتر این مجموعه  واقع در دو شعبه به آدرس های مشهد - فلسطین سناباد بعد از بانک ملت شماره 892 , مشهد - حرم مطهر - میدان بیت المقدس کوچه عیدگاه شماره 23 نیز قابل ارائه می باشد. 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته، بدون حتی یک روز تعطیلی در تمام طول سال این تیم در حال ارائه خدمات می باشند. با رسپینا روی زمین نمی مانید.