از چه سایت هایی بی دردسر خرید بلیط هواپیما انجام دهیم

بسیار برایمان اتفاق افتاده که سفری پیش آمده و اولین کاری که انجام داده ایم؛ این بوده که به سراغ آژانس های هواپیمایی مختلف رفته ایم برای خرید بلیط قطار و یا بلیط هواپیما و بلیط چارتر یا به ترمینال مراجعه کردیم؛ برای خرید بلیط اتوبوس و گاهاً پیش آمده که برنامه سفرمان، کمی جابجا شده و ما را دچار مشکل کرده است.

بسیار برایمان اتفاق افتاده که سفری پیش آمده و اولین کاری که انجام داده ایم؛ این بوده که به سراغ آژانس های هواپیمایی مختلف رفته ایم برای خرید بلیط قطار بلیط هواپیما ، بلیط چارتر و یا به ترمینال مراجعه کردیم؛ برای خرید بلیط اتوبوس و گاهاً پیش آمده که برنامه سفرمان، کمی جابجا شده و ما را دچار مشکل کرده است. چون مجبور شدیم حتی بارها به آژانس های مسافرتی مراجعه کنیم و از کارشناسان آنها بخواهیم که تغییرات مورد نظر ما را اعمال کنند. و این یعنی طرف وقت و انرژی و هزینه. می توان بسیار راحت تر، این فرآیند را انجام داد. 

 

بلیط اینترنتی

اما رسپینا24، پیشنهاد ویژه ای دارد. پیشنهاد ما اینست که نیازهای خود به تهیه ی بلیط را، از طریق سایت های اینترنتی معتبر تهیه کنید. این روش، این حسن را خواهد داشت که بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار خود، می توانید با تبلت یا رایانه ی خود، وارد سایت اینترنتی آژانس هواپیمایی موردنظر خود شده و از بین پروازهای موجود در مقصد پروازی موردنظر، پرواز موردنظر را رزرو کنید. با این روش، دیگر نیازی ندارید از آژانسی به آژانس دیگر بروید، برای یافتن  بلیط موردنظر خود.

تنها مسئله ای که در این بین باقی خواهد ماند، این است که فرد خریدار بلیط، اطلاعات اولیه در زمینه ورود به اینترنت و کار با سایت های اینترنتی را بداند؛ که با توجه به پیشرفت های حاصل شده در زمینه علم فناوری اطلاعات و اطلاعات نسبی و مناسب کاربران برای کار با اینترنت و سایت های اینترنتی، کاربرد سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما، بسیار افزایش یافته است. با توجه به ظرفیت بسیار بالای کاربرد این روش در اخذ بلیط های هواپیماها، سایت های بسیاری برای ارائه اینگونه خدمات به مسافران ایجاد شده است و هریک از آن ها، براساس توانمندی ها و امکانات خود، اقدام به ارائه خدمات موردنیاز مشتریان می نمایند. 

 

بلیط اینترنتی

 

سایت های اینترنتی فراوانی وجود دارد که خدمات متفاوتی از جمله خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس، رزرو تور و رزرو هتل های داخلی و خارجی به مشتریان خود ارائه می دهند. حال باید دید که اولویت طراحان سایت چیست تا نسبت به این کاربری، اقدام به خرید خدمات مورد نیاز خود کنید.

البته قبل از خرید خدمات از سایت موردنظر خود، باید نسبت به موثق بودن آن سایت، اطمینان حاصل کنید. موارد متعددی برای تایید موثق بودن و ثبت رسمی آن سایت وجود دارد. اولین و مهمترین عامل و نشانه، نماد اعتماد الکترونیکی است. این نماد، از مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی وابسته به سازمان صنعت، معدن و تجارت اخذ می شود. البته پس از بررسی های کامل سوابق و اهداف و هیأت موسس آن سایت.

 

بلیط

راه دیگری که برای تشخیص رسمی بودن سایتی وجود دارد؛ وجود عبارت https در ابتدای آدرس اینترنتی آن است که نشان از رمز دار بودن و کدشده بودن اطلاعات مخاطبین آن سایت، برای جلوگیری از سوء استفاده اطلاعات مخاطبانش است.

پس از اینکه از موثق و رسمی بودن سایت آژانس هواپیمایی و شرکت های ارائه دهنده بلیط های قطار و اتوبوس، اطمینان حاصل کردید؛ می ماند مراجعه به سایت و خرید خدمت موردنظر خود.

بلیط چارتر

رسپینا 24 با افتخار اعلام می دارد که به عنوان یکی از موثق ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری به مسافران، و به عنوان یک سایت رسمی ثبت شده و مرجع، آماده ارائه هرگونه خدمات گردشگری داخلی و خارجی، اعم از فروش بلیط های هواپیما در مقاصد داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و نیز ارائه تور و هتل های داخلی و خارجی و حتی خدمات اخذ ویزا به هم میهنان عزیزمان است.سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 در حال حاضر بلیط های بیش از 950 ایرلاین مختلف را در سطح جهان، ارائه میکند.

 

خرید بلیط اینترنتی

 

فقط کافیست رسپینایی شوید.

با رسپینا24، روی زمین نمی مانید...

آدرس ما: www.respina24.com