با خرید بلیط هواپیمای این کشورها، عجیب ترین خرافات رو میشنوین

حتما شما هم آدمای رو دیدین که باورهای عجیبی دارن و اصطلاحا خرافاتی هستن. جالبه بدونین که خرافاتی بودن به فرهنگ و پیشرفته بودن یا نبودن کشور و شهر ربطی نداره. برای مثال ممکنه با خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به کشورهای اروپایی با باورها و عقاید عجیب و غریبی روبرو بشین که گاهی واستون خنده دارن و گاهی قابل تأمل. در ادامه تعدادی از کشورها رو معرفی میکنیم که با خرید بلیط هواپیما و شروع سفر، حسابی متعجب میشین و با کلی خرافات عجیب و غیرقابل باور روبرو خواهید شد. با رسپینا24 همراه باشین.

عجیب ترین خرافات

فنلاند

تصور کنین خرید بلیط هواپیما فنلاند انجام دادین و با رزرو هتل یه اتاق رو برای محل اقامتتون انتخاب کردین. بعد از کلی گشت و گذار در این کشور پیشرفته و مدرن، یهو یه عنکبوت سر راهتون قرار بگیره و از ترس بکشیدش. تا اینجا اتفاق خاصی نیوفتاده، اما مردم فنلاند معتقدن فردای اون روز باید بدون چتر بیرون نرین و منتظر بارون باشین.

خرید بلیط هواپیما فنلاند

اسپانیا

عدد سیزده در بسیاری از کشورها نحس و شوم هست و خیلی ها به اون علاقه ندارن. مردم اسپانیا عدد سیزده رو زمانی نحس میدونن که سیزده ماه با روز سه شنبه برابر باشه. پس سعی کنین اگه خرید بلیط هواپیما اسپانیا انجام دادین، به تقویمتون دقت کنین و در چنین روزی کار خاصی انجام ندین، چون نتیجه ی خوبی نداره! البته در اسپانیا یه باور جالب دیگه هم وجود داره و معتقدن که با پای چپ نباید وارد اتاق بشن، چون بدشانسی میاره.

خرید بلیط هواپیما اسپانیا

چین

با خرید بلیط هواپیما یا خرید تور چین به شماره صندلی ها یا جای پارک ماشین و طبقات ساختمونا دقت کنین! در بسیاری از مواقع عدد چهار رو در بین شماره گذاری ها نمی بینین. اصلا تعجب نکنین، چون 4 در فرهنگ چین یه عدد نحس هست و به مردم چین به شدت ازش دوری میکنن.

خرید بلیط هواپیما چین

روسیه

حمل سطل خالی به ظاهر یه کار عادیه و معنای خاصی نداره، اما جالبه بدونین در روسیه این حرکت به شدت شوم محسوب میشه. جالب تر اینکه دیدن فردی هم که سطل خالی در دست داره برای روس ها اصلا خوشایند نیست. پس حواستون باشه، اگه بلیط هواپیما روسیه خریدین، این کار رو انجام ندین!

خرید بلیط هواپیما روسیه

کره جنوبی

یکی از عجیب ترین باور و خرافات رو میتونین در سفر به کره ی جنوبی مشاهده کنین. اگه خرید بلیط هواپیما کره جنوبی انجام دادین و موقع استراحت در شب درِ اتاق تون رو ببندین و پنکه روشن کنین، کشته میشین!! این باوریه که مردم کره ی جنوبی نسبت به پنکه دارن و جالب تر اینکه پنکه رو فقط در اتاقی روشن می کنن که پنجره هاش ترک داشته باشه!!

کره جنوبی

برزیل

در طول سفر به برزیل خیلی حواستون به کیف پول یا کیف دستی تون باشه که روی زمین نیوفته. میدونین چرا؟ چون مردم بزریل معتقدن بعد از رخ دادن این اتفاق باید منتظر یه رویداد ناگوار باشین و حتی ممکنه فقیر بشین. خلاصه اینکه حواستون باشه!

خرید بلیط هواپیما برزیل

مصر

با خرید بلیط هواپیما مصر با عقاید و باروهایی روبرو میشین که البته مشابهش رو در کشور خودمون هم به احتمال زیاد شنیدین. مصری ها معتقدن اگه قیچی رو بی دلیل باز و بسته کنن، اتفاق خوبی نمیوفته و باید منتظر اتفاقات ناگوار بود. لازمه بدونین، مثل اکثر ایرانی ها که شنیدن صدای جغد رو شوم میدونن، مردم مصر هم به این باور اعتقاد دارن.

خرید بلیط هواپیما مصر

انگلیس

یکی از جالب ترین باورهایی که با خرید بلیط هواپیما خارجی باهاش روبرو میشین، اعتقادات مردم انگلیس نسبت به تخم مرغه! مردم انگلیس معتقدن اگه قصد دارین تخم مرغ آب پز رو پوست بکنین، علاوه بر سر تخم مرغ حتما قسمت ته اونو هم  بشکنین. در غیر این صورت جادوگری که تکه های تخم مرغ رو جمع آوری کرده، با اون یه قایق میسازه و باید منتظر طوفان باشین! این باور و عقیده، براحتی پتانسیل ساخت یه فیلم وحشتناک رو داره :دی

خرید بلیط هواپیما انگلیس

هند

در طول سفر به هند اگه خواستین موهاتونو کوتاه کنین یا بشورین، حتما حواستون باشه که روز پنجشنبه و شنبه نباشه. چون  از نظر هندی ها انجام دادن این کار در این روزها خیلی شوم و نحس هست. البته سه شنبه و شنبه ها رو هم برای کوتاه کردن ناخن هاتون انتخاب نکنین.

خرید بلیط هواپیما هند

یکی از خوبی های سفر اینه که با عقاید و باروهای زیادی آشنا میشین و با کوله باری از تجربه به خونه برمیگردین. با سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، براحتی میتونین مقدمات سفر که شامل خرید بلیط هواپیما، رزرو آنلاین هتل و خرید انلاین تور میشه رو انجام بدین. با رسپینا24 روی زمین نمی مونین.