برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی پرواز و هوانوردی تفریحی در شهر آفتاب

یکی از آرزوهای بزرگی که انسان از ابتدا تا امروز داشته، پرواز در آسمان هست که در بسیاری از مواقع با خرید بلیط هواپیما این آرزو به واقعیت تبدیل میشه. اما خرید بلیط هواپیما برای بسیاری از افراد رضایت بخش نیست و ترجیح میدن خودشون سوار بر هواپیماهای کوچک و سایر تجهیزات هوانوردی تفریحی، در آسمان آبی حس پرواز کردن رو تجربه کنن. با توجه به رشد صنعت هوانوردی تفریحی در چند سال اخیر، برای نخستین بار نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی 12 تا 15 تیر ماه در محل نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار خواهد شد. در ادامه با رسپینا24 باشید تا با این نمایشگاه بیشتر آشنا بشین.

نمایشگاه تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی تهران

هوانواردی عمومی یا General Aviation، به مجموعه فعالیت هایی گفته میشه که با ساخت و طراحی و تولید وسائل پرواز در ارتباطند و کاملا از شرکت های هواپیمایی و هوانوردی نظامی مستقل هستن. بر اساس تقسیم بندی ایکائو (ICAO)، هوانوردی عمومی به 10 گروه تقسیم میشه که هوانوردی تفریحی و ورزش های هوایی از مهم ترین گروه های این حوزه به شمار میان. هوانوردی عمومی در چند سال اخیر به یکی از پرطرفدارترین و در عین حال پردرآمدترین صنعت هوانوردی تبدیل شده که از فعالیت های خانوادگی بسیار مهیج محسوب میشه.

با توجه به بالا رفتن تقاضا برای هوانوردی تفریحی، 12 تا 15 تیر ماه سال 97 عاشقان و فعالان حوزه ی پرواز و هوانوردی تفریحی در نمایشگاهی با شعار "پرواز با خانواده" در شهر آفتاب گرد هم میان تا با آخرین دستاوردهای این حوزه آشنا بشن و با هم به تبادل اطلاعات بپردازن.

نمایشگاه تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی

چرا باید در نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی شرکت کرد؟

برگزاری نمایشگاه ها، مخصوصا در سطح بین المللی، یه فرصت عالی در هر حوزه و صنعت به شمار میاد که فعالان اون حوزه برای شرکت در این رویدادها، خرید بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل انجام میدن و بعد از اتمام آن با کوله باری از تجربه برمیگردن. نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی هم مثل هر نمایشگاه دیگه، اهداف خاصی داره که عبارتند از:

* تبادل اطلاعات بین فعالان صنعت هوانوردی و پرواز

* معرفی آخرین دستاوردهای حوزه پرواز و هوانوردی

* شناسایی فرصت ها و موانع موجود در این مسیر

* گسترش ارتباطات تولیدکنندگان و سازندگان محصولات پروازی

* راه یافتن به بازارهای بین المللی

* ایجاد کسب و کارهای جدید و کارآفرینی

* معرفی برندهای جدید و قدیمی در سطح ملی و بین المللی

* معرفی هوانوردی عمومی و ترویج استفاده از خدمات ارائه شده در این صنعت

* معرفی طرح ها و پژوهش های نوین انجام شده در صنعت پرواز و هوانوردی عمومی

نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی

چه کسانی نباید شرکت در نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی از دست بدن؟

درسته که شرکت در نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی برای عموم آزاده و تمام دوستداران این حوزه میتونن از گوشه و کنار دنیا خرید بلیط هواپیما انجام بدن و به شهر آفتاب برن، اما افرادی هستن که این نمایشگاه کاملا مرتبط با خواسته های اونهاست. این دسته از افراد عبارتند از:

* فعالان اقتصادی در صادرات، واردات و تولیدکنندگان هواپیما، هلیکوپترهای کوچک، سبک و میکرولایت، گلایدرها، بالن، کشتی های هوایی، پهبادهای تفریحی و کاربردی، سیستمهای مکانیک و اویونیک

* تولیدکنندگان و توزیع کنندگان قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری در صنعت هوایی و پرواز

* فعالان حوزه ی تولید و توزیع پاراگلایدرها، کایت، چتربازی، کایت موتور دار

* سازندگان و تجهیزکنندگان سایت های پرواز  و فرودگاه های شخصی و کوچک

* باشگاه های پروازی

* دانشگاه های صنعت هوانوردی

* انجمن های تخصصی و مراکز علمی و آموزشی حوزه ی هوانوردی و پرواز

* رسانه های تخصصی پرواز

نمایشگاه بین المللی تخصصی پرواز و هوانوردی تفریحی تهران

زمان و مکان برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی تخصی پرواز و هوانوردی تفریحی

* زمان: 12 تا 15 تیر ماه سال 1397

* مکان: تهران- محل برگزاری نمایشگاه های شهر آفتاب

شرکت در نمایشگاه های صنعت هوانوردی و پروازی یه فرصت عالی برای شماست تا پرواز با خانواده رو تجربه کنین. با سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، براحتی و در کمترین زمان می تونین از هر گوشه از دنیا خرید بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل تون رو انجام بدین و تیر ماه امسال رو با بهترین تجربه ها سپری کنین. با رسپینا24 روی زمین نمی مونین.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما، رزرو آنلاین هتل و خرید آنلاین تور هستن