برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد شهریور 97

یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد که امسال (1397) در بازه ی زمانی 11 الی 15 شهریور ماه برگزار خواهد شد، فرصتیست تا فعالان حوزه ی گردشگری در کنار هم قرار بگیرن و چهره ی گردشگری و هتلداری ایران رنگ جدیدی به خودش بگیره. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اهداف برگزاری نمایشگاه و معرفی غرفه داران و حوزه های مختلف که در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد حضور خواهند یافت. با رسپینا24 همراه باشید.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

در دنیای پر رقابت که هر روز شاهد تغییر و تحول زیادی در صنایع مختلف هستیم، برگزاری نمایشگاه های مختلف فرصتی عالی به شمار میاد تا در جهت توسعه ی صنعت و کسب و کار قدم برداریم. برخلاف گذشته که اقتصاد بسیاری از کشورها به صادرات مواد معدنی و سوخت های فسیلی وابسته بود، امروزه گردشگری نقش بسیار مهمی در توسعه ی اقتصادی و ایجاد رونق در بازار دارد و به همین خاطر است که در طول سال شاهد برگزاری نمایشگاه های گردشگری مختلف در گوشه و کنار دنیا هستیم. با توجه به وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد و نقش بسیار مهم آن در جذب گردشگران داخلی و خارجی، برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در این شهر براحتی احساس میشه و میتونه گام خوبی در جهت توسعه ی این صنعت به شمار بیاد.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته و صنایع دستی مشهد

اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی مشهد

اگر از فعالان حوزه ی گردشگری و صنایع وابسته هستین و به نوعی حرفه و تحصیلتون  به این صنعت مربوط میشه، نباید شرکت در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی مشهد رو از دست بدین و این فرصت رو در شرایط پر از رقابت گردشگری باید جدی گرفت. شرکت در نمایشگاه ها دستاوردهای زیادی داره اما در بسیاری از مواقع رویدادهای مهم در سطح بین المللی و خارج از ایران برگزار میشن و شرکت در آنها مشکلات و سختی های خاص خودشون رو دارن، به همین خاطر باید با توجه به اهداف نمایشگاه گردشگری مشهد، این فرصت رو جدی گرفت. از جمله اهداف مهم نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد می توان به موراد زیر اشاره نمود:

* بررسی نقاط ضعف و قوت در حوزه ی گردشگری

* معرفی دستاوردهای جدید در گردشگری الکترونیک

* معرفی دستاوردها و امکانات جدید در حوزه ی هتلداری

* معرفی تجهیزات جدید حوزه ی هتلداری

* ایجاد فرهنگ جذب توریست داخلی و خارجی و توسعه ی صنعت گردشگری ایران

* برقراری ارتباط و ایجاد تعامل بین فعالان حوزه ی گردشگری

* معرفی صنایع دستی شهرهای مختلف ایران

یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

کدام مشاغل نباید شرکت در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد را از دست بدهند؟

بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه گردشگری مشهد برای همه آزاد هست اما فعالان حوزه های مرتبط با گردشگری و هتلداری این فرصت رو نباید از دست بدن و با داشتن غرفه یا بازدید از آن، به کسب و کار خود با توجه به نیازهای موجود در این صنعت رنگ و چهره ای جدید ببخشن. در یک نگاه کلی میشه گفت فعالان حوزه های زیر نباید نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد رو از دست بدن:

* آژانس های مسافرتی

* فعالان بانکداری الکترونیک

* تجهیزات و ملزومات مسافرتی

* تجهیزات و استاندارد سازی هتلداری

* گردشگری زیارتی

* گردشگری سلامت

* گردشگری ورزشی

* موزه ها

* طراحی دکوراسیون و زیباسازی هتل و هتل آپارتمان ها

* دانشجویان و موسسات آموزش گردشگری و صنایع وابسته

نمایشگاه گردشگری مشهد 97

مکان و زمان برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد

اگه تمایل به شرکت و یا بازدید از نمایشگاه گردشگری مشهد رو دارین، باید برای خرید بلیط هواپیما یا خرید آنلاین تور مشهد به گونه ای برنامه ریزی کنین که بازه ی زمانی 11 الی 15 شهریور ماه در مشهد باشین.

** آدرس: انتهای بلوار وکیل آباد. محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی مشهد

برای اطلاع از تاریخ و برنامه های جانبی این نمایشگاه، بهتون پیشنهاد می کنیم به سایت نمایشگاه های بین المللی مشهد مراجعه کنید.

یازدهمین نمایشگاه گردشگری مشهد

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید آنلاین تور، رزرو آنلاین هتل، خرید بلیط قطار یا خرید بلیط هواپیما برای شرکت در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته مشهد 97 هستند.