بلیط های چارتری و تغییر نرخ قیمت بلیط های پرواز

برای خیلی از مسافرها، این موضوع پیش میاد که چطوری می تونن بلیط هواپیما ارزون تری برای سفر پیدا کنن. از اونجایی که بیشتر مسیر های پرتردد هوایی، هم بلیط های چارتری برای فروش  دارن و هم بلیط های سیستمی! این مساله باعث دو دل شدن مسافرها میشه که خرید بلیط هواپیما سیستمی رو برای سفر شون انتخاب کنن یا  بلیط های چارتری؟ ما تو این مطلب بهتون می گیم که چطوری با خرید بلیط هواپیما زیر قیمت سفر ارزون تری رو تجربه کنین. با رسپینا24 همراه باشین.

بلیط هواپیما

بلیط های هواپیما معمولا یه رنج قیمت متداولی دارن و تنها تحت یه شرایط خاصی، قیمت شون می تونه تغییر کنه! البته این تغییر قیمت ها که در زمان های خاصی رنج قیمت بلیط های هواپیما رو بالا و پایین می کنن؛ برای بلیط های هواپیما سیستمی و بلیط های چارتری متفاوته.

قیمت بلیط

بلیط های سیستمی و تغییر نرخ قیمت ها:

اگه بخوایم به صورت کامل بهتون بگیم تغییر نرخِ بلیط های سیستمی  به چه صورتی هست و چه اتفاق هایی باعث این تغییر قیمت میشه ؟! باید قبل از این موضوع بهتون بگیم که بلیط هواپیما سیستمی، مثل بلیط چارتری با شرایط سفر کردن مسافرها بالا و پایین نمیشه. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی سرعت خرید بلیط، مهمترین عامل برای خرید بلیط هواپیمای ارزون تره! به این دلیل که بلیط های سیستمی علاوه بر کلاس های پروازی که برای خیلی از هواپیما ها (بستگی به مدل هواپیما داره )؛ شامل کلاس های اکونومی، بیزینس کلاس و فرست کلاس میشه! برای صندلی های هر کلاس هم چندین نرخ کلاسی دارن و زمانی که فروش بلیط های یک پرواز شروع میشه، فروش صندلی های هواپیما از ارزون ترین نرخ کلاسی شروع میشه و با تموم شدن صندلی های هر نرخ کلاسی، قیمت بلیط هواپیما برای خرید بلیط از نرخ کلاسی بعدی، زیاد تر میشه! به همین دلیل بهتره که چند ماه قبل از سفر و یا حداقل 30، 40 روز قبل از سفرتون، بلیط هواپیما تون رو بخرین. اینطوری با خرید بلیط هواپیما زیر قیمت، سفر ارزون تری رو تجریه می کنین.

بلیط هواپیما سیستمی

بلیط های چارتری و تغییر نرخ قیمت بلیط های پرواز:

تعیین نرخ قیمت بلیط های چارتری به طور کامل دست آژانس چارتر کننده ی پروازه! بلیط های چارتری هم با توجه به شرایط سفر کردن مسافرها و فصل های تورسیتی قیمت هاشون بالا و پایین میشه. مثلا تو ایام پیک سفر که مردم دارن از تعطیلات شون استفاده می کنن و به سفر میرن، چارتر کننده ها از موقعیت استفاده می کنن و قیمت بلیط های هواپیما شون رو بالاتر می برن، به طوریکه حتی ممکنه تو یه بازه ی زمانی خاص قیمت بلیط های چارتری از بلیط های سیستمی هم بیشتر باشه!! در عوض زمان هایی هم هستن که بلیط های چارتری به خاطر تقاضای کم مردم برای سفر کردن، حسابی افت قیمت پیدا می کنن و حتی یه زمان هایی برای اینکه صندلی های پرواز پُر بشن؛ بلیط های چارتری به صورت لحظه آخری و چارتر زیر قیمت به فروش میرسن و یه جورایی، میشه گفت تو این زمان ها، قیمت خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت بلیط قطار برابری میکنه.

بلیط چارتر

بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما زیر قیمت:

بلیط ها ی هواپیمای ارزون و به قول معروف زیر قیمت طرفدارهای زیادی دان و خیلی زود به فروش می رسن. به همین دلیل بهترین راه برای خرید این بلیط ها؛ خرید اینترنتی و آنلاینه که هم سریع تر و هم راحت تر میشه بلیط هواپیما مورد نظرتون رو به موقع بخرین.

رزرو بلیط هواپیما

رسپینا۲۴، به عنوان یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، انواع بلیط های سیستمی و چارتری رو با ارزون ترین قیمت، در اختیارتون قرار میده، و شما می تونین بلیط هواپیما تون رو از بین ۹۵۰ ایرلان مختلف خارجی و داخلی انتخاب کنین ، و با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت رسپینا۲۴، علاوه بر خرید ارزون بلیط، می تونین مکالمه  ی سفرتون رو هم مهمون ما باشین.

برای هر گونه مشاوره سفر و یا خرید تور می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما تماس بگیرین.