بیمه ی مسافرتی مانند هر نوع بیمه ی دیگه که اغلبمون یک یا چند مورد رو برای داشتن آینده ی بهتر استفاده می کنیم، یکی از موارد ضروری برای عاشقان سفر هست. تا بحال چیزی درباره ی بیمه ی مسافرتی و مزایا و شرایط دریافت اون شنیدین؟ در ادامه با ما باشین تا با بیمه مسافرتی آشنا بشین و بهتون بگیم که چطور میتونین با رسپینا24، در کمترین زمان بیمه مسافرتی دریافت کنین.

خرید بیمه مسافرتی رسپینا24

بیمه مسافرتی چیست

بیمه مسافرتی همون طور که از اسمش مشخص هست، نوعی بیمه به شمار میاد که در سفرهای خارجی به شدت مورد نیازه. در طول سفر ممکنه شرایطی بوجود بیاد که با بیماری خاصی مواجه بشیم یا چمدون و وسایل سفر رو گم کنیم، در این شرایط به شدت وجود بیمه مسافرتی ارزش خودش رو نشون میده. خدماتی که با هر نوع بیمه مسافرتی ارائه میشه، به شرکت بیمه کننده بستگی داره، اما تامین هزینه های درمانی و فراهم کردن شرایط مناسب در صورت گم شدن وسایل و چمدان های مسافر، از جمله سرویس های مشترک بین تمام بیمه کنندگان برای بیمه های مسافرتی می باشد.

چرا بیمه مسافرتی؟

بیمه مسافرتی علاوه بر اینکه باعث میشه هزینه های درمانی تون تا حد زیادی در سفرهای خارجی کاهش پیدا کنه، لازمه بدونین که برای دریافت ویزای برخی از کشورها یک مورد ضروری به شمار میاد. در نتیجه، برای خرید تور خارجی اول باید بفکر خرید بیمه مسافرتی باشین تا ویزا رو بدون دردسر دریافت کنین.

بیمه مسافرتی رسپینا24

مدت زمان اعتبار بیمه مسافرتی

یکی از مهم ترین مواردی که اغلب افراد در زمان خرید بیمه مسافرتی براشون سوال میشه، مدت زمان اعتبار بیمه مسافرتی هست. لازمه بدونین که تاریخ شروع اعتبار بیمه مسافرتی زمان دریافت بیمه نیست، بلکه زمان خروج از کشور و خوردن مهر روی پاسپورت هست. بعد از تاریخ خروج از کشور با توجه به نوع بیمه مسافرتی که خریدین، اعتبارش محاسبه میشه.

با خرید بیمه مسافرتی چه خدماتی ارائه میشه

با خرید بیمه مسافرتی رسپینا24 می تونین از خدماتی به شرح زیر در طول سفر استفاده کنین:

* پرداخت هزینه های پزشکی در مقصد سفر تا سقف مشخص شده

* پرداخت هزینه های دندان پزشکی

* جبران هزینه های ناشی از کنسل شدن سفر

* پرداخت هزینه های گم شدن وسایل و چمدان های سفر

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی

در صورت مواجه شدن با خسارت و بیماری چطور از بیمه مسافرتی استفاده کنیم؟

به محض مواجه شدن با حادثه یا بیماری هایی که سابقه دار نیستند، مسافر باید با شماره های ذکر شده روی بیمه نامه تماس بگیره و از راهنمایی و مشاوره های این افراد استفاده کنه. قبل از پرداخت هرگونه هزینه به بیمارستان در قبال درمان، حتما با نماینده ی بیمه در مقصد تماس بگیرین تا هزینه ها رو مطابق با سقف تعیین شده پرداخت کنند.

البته لازمه بدونین که اگه هزینه ی درمان رو خودتون و بدون استفاده از بیمه مسافرتی پرداخت کردین، به محض ورود به کشور می تونین با ارائه ی مدارک مورد نیاز  به کارگزار بیمه نسبت به دریافت هزینه ها اقدام کنین.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

نکات مهم درباره ی بیمه مسافرتی رسپینا24

قبل از خرید بیمه مسافرتی باید چند نکته ی مهم رو مد نظر داشته باشین که عبارتند از:

* بیمه مسافرتی غیرقابل تمدید هست و برای استفاده ی مجدد از اون باید بیمه نامه جدید از داخل کشور صادر بشه.

* برای پرداخت هزینه ی خسارت های احتمالی در سفر، با کسر 25 یورو فرانشیز، مابقی تا سقف مجاز پرداخت میشه. به عبارت دیگه، هزینه ی درمانی تون هر اندازه که بشه، از مبلغ کل 25 یورو کسر میشه و مابقی طبق قرارداد و بر اساس سقف مشخص شده، توسط بیمه پرداخت میشه. اگه هزینه ی درمان تون از 25 یورو کمتر شد، بیمه خسارتی رو پرداخت نمیکنه.

بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی از رسپینا24

رسپینا24 به عنوان یکی از فعالان در حوزه ی گردشگری الکترونیک، در چند سال اخیر تمام آنچه مسافر برای داشتن سفر آسوده لازم داره رو به صورت آنلاین فراهم کرده. خرید آنلاین بیمه مسافرتی یکی دیگه از امکاناتی هست که در حال حاضر از طریق سایت رسپینا24 امکان پذیر هست. برای خرید بیمه مسافرتی کافیه وارد صفحه اول سایت بشین و از منوی بیمه مسافرتی، اطلاعات مورد نیاز رو وارد کنین و بیمه رو بر اساس مقصد و تعداد روزهایی که در سفر هستین، انتخاب و خریداری کنین.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید بیمه مسافرتی از رسپینا24، می تونین با واحد تور خارجی و از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرین.