تفاوت قیمت خرید بلیط هواپیما در ایرلاین های مختلف

هواپیماها با توجه به صنعت بزرگی که دارند، قیمت های مختلفی دارند که طبیعتاً باعث اختلاف در قیمت بلیط هواپیما می شوند. هواپیماهایی از ایرلاین های مختلف که هر کدام بلیط های خود را با قیمت مختلف می فروشند، شبکه ی عظیمی از انواع قیمت بلیط هواپیما از گران ترین تا ارزان ترین بلیط را در اختیار مسافران می گذارند و شما می توانید با مقایسه ی آن ها، بلیط هواپیما ارزان را از ایرلاین دلخواهتان خریداری کنید. در این مطلب ما را همراهی کنید تا بیشتر راجع به قیمت بلیط هواپیما بدانید.

هواپیما

امروزه ما شاهد شرکت های هواپیمایی مختلفی درگوشه کنار دنیا هستیم که هر کدام از کیفیت ساخت و خدمات ویژه ی خود، بر خوردارند. طبیعتاً آنچه موجب اختلاف قیمت بلیط هواپیما می شود، امکانات و خدمات مربوط به هر کلاس پروازی، نوع بلیط هواپیما (سیستمی و چارتری) و همچنین زمان سفر شما دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

فرودگاه

دلایل اختلاف قیمت بلیط هواپیما

کلاس پروازی در انواع هواپیما

اکثر هواپیماها، بلیط خود را تحت سه کلاس پروازی معمولی، تجاری و فرست کلاس بفروش می رساند که از نظر قیمت، ارزان ترین و گران ترین صندلی ها را در یک هواپیما شامل می شوند. مسلماً هزینه ای که بابت خرید بلیط هواپیمای هر کلاس پروازی پرداخت می کنید، با توجه به امکانات و خدماتی است که در طول پرواز به شما ارائه می شود. ما در سراسر دنیا می توانیم شاهد ارزان ترین و گران ترین ایرلاین ها باشیم. شما می توانید در گران ترین ایرلاین ها از زیبا ترین هتل در آسمان، بهره مند شوید؛ بنابراین همانطور که گفته شد کلاس های پروازی مهم ترین نقش را در تعیین قیمت بلیط هواپیما دارند.

کلاس پروازی

نوع بلیط هواپیما

اینکه نوع بلیط هواپیمای شما چارتری باشد یا سیستمی؛ یکی از موارد تأثیر گذار در قیمت بلیط هواپیما است. گاهی در طول سال بسته به شرایطی خاص شما می توانید بلیط هواپیما با کلاس پروازی خاص را که قبلاً گران بوده، ارزان تر بخرید و این تنها بستگی به نوع بلیط شما دارد. شما احتمال تغییر زیاد قیمت در بلیط را، تنها در بلیط های چارتری خواهید داشت، در حالیکه بلیط های سیستمی با قیمت ثابت عرضه می شوند و اگر تغییر کنند، اختلاف قیمت قابل توجهی نخواهند داشت.

نوع بلیط

زمان سفر

زمان سفر یکی عواملی است که قیمت بلیط هواپیما را تغییر می دهد. اینکه تصمیم دارید در چه روزی و چه فصلی سفر کنید، به نوبه ی خود گرانترین سفر یا ارزان ترین سفر هوایی شما خواهد بود. طبیعتاً در سیستم اقتصاد هر چه تقاضا برای کالایی بیشتر شود، آن کالا گران تر عرضه می شود و هرچه عرضه و تولید یک کالا بیشتر از تقاضا باشد، آن کالا ارزان تر می شود. همین سیستم در مورد بلیط هواپیما هم صدق می کند؛ بنابراین شما تنها زمانی می توانید بلیط ارزان هواپیما  تری بخرید که عرضه ی بلیط بالا و تقاضا برای خرید بلیط کم باشد.

زمان سفر

نحوه ی اطلاع از قیمت انواع بلیط هواپیما

خوشبختانه امروزه با استفاده از اینترنت، می توانید به تمام اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید. فقط کافی است وارد مرورگر وب سایت بشید و با یک سرچ کوتاه در مورد «قیمت بلیط هواپیما» به تمام اطلاعات مورد نظرتان دست پیدا کنید؛ همچنین با عضویت در کانال تلگرام رسپینا24، اولین کسی خواهید بود که از نرخ بلیط هواپیما در مسیر و تاریخ انتخابی، مطلع خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما

در رسپینا 24 از لیست قیمت بلیط ها مطلع شوید

رسپینا 24 یکی از معتبرترین سایت های گردشگری در زمینه ی فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار، اتوبوس و رزرو هتل است که شما با ورود به این سامانه، می توانید از خدمات مربوط به هر بخش استفاده کنید و در نهایت خریدی رضایتمند داشته باشید. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیماهای مختلف در مقصدهای مورد نظر، ابتدا باید وارد سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 شوید و در بخش بلیط هواپیما، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت خودتان را وارد کنید و با کلیک روی کلمه ی جستجو، لیست انواع ایرلاین ها به همراه مدل هواپیما، نوع بلیط، ظرفیت باقی مانده و قیمت بلیط را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید نوع کلاس پروازی را هم جستجو کنید و با اطمینان از انتخابتان، بلیط مورد نظرخود را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.