خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان با سایر افراد عادی تفاوت های زیادی دارد و به همین خاطر سردرگمی های زیادی ممکن است برای این عزیزان در حین خرید بلیط بوجود آید. در این مطلب قصد داریم هر آنچه که لازم است درباره خرید اینترنتی بلیط هواپیما جانبازان بدانید را اشاره کنیم. با رسپینا24 همراه باشید

خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان

تفاوت خرید اینترنتی بلیط هواپیما جانبازان با سایر افراد

طبق قوانین تعریف شده توسط هواپیمایی کشور، برای جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا تخفیف هایی در نرخ بلیط هواپیما ارائه می گردد. البته لازم به ذکر است که امکان خرید بلیط هواپیما برای جانبازان با تخفیف تنها در پروازهای ایرلاین آسمان و ایران ایر امکان پذیر می باشد و سایر شرکت های هواپیمایی این تخفیف ها را ارائه نمی دهند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان از کدام سایت ها امکان پذیر است؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم، برای استفاده از تخفیف در خرید بلیط هواپیما برای جانبازان باید از دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و آسمان استفاده کرد و سایر ایرلاین ها این امکان را ارائه نمی دهند. خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان از طریق سایت ایران ایر امکان پذیر می باشد. در چند ماه اخیر خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان برای این عزیزان نیز فراهم شده است

خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان از سایت ایران ایر

با توجه به مزایای زیادی که خرید اینترنتی بلیط هواپیما به همراه دارد و نیاز به مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی در آنها وجود ندارد، در نتیجه اغلب افراد این روش را برای فراهم کردن مقدمات سفر انتخاب می کنند. شرکت هواپیمایی ایران ایر تنها ایرلاینی می باشد که بلیط جانبازان را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. برای خرید بلیط هواپیما می توانید به این سایت مراجعه نموده و بلیط را با تخفیف دریافت کنید.

برای آن دسته از افرادی که با خرید اینترنتی بلیط هواپیما آشنایی ندارند، مراجعه حضوری به یکی از آژانس های هواپیمایی می تواند گزینه مناسبی باشد. کارشناسان و کارکنان آژانس های مسافرتی با دریافت مدارک جانبازان به سایت ایران ایر مراجعه نموده و بلیط را خریداری می کنند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان

خرید بلیط هواپیما برای جانبازان از آسمان

از شهریور 97 ایرلاین آسمان امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای جانبازان و خانواده شهدا را ارائه داده است. با ورود به سایت ایرلاین می توانید بلیط را تهیه نمایید. البته لازم به ذکر است که برخی از نمایندگی های شرکت هواپیمایی آسمان نیز می توان با مراجعه حضوری بلیط را مستقیما دریافت نمود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان

آشنایی با امکانات و شرایط پروازهای ایران ایر

خرید بلیط هواپیما هما یا ایران ایر به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ایران سفرهای زیادی را برای هموطنانمان به گوشه و کنار دنیا فراهم کرده است. شرکت هواپیمایی هما یا ایران ایر در سال 1340 تاسیس شد و با توسعه ناوگان هوایی آن، امروز شاهد پروازهایی در اکثر مسیرهای داخلی و خارجی هستیم. البته تحریم های موجود بر فعالیت و پروازهای این ایرلاین تاثیر زیادی داشته است.

از جمله مسیرهای پروازی داخلی ایران ایر می توان به تهران، مشهد، چابهار، کیش، بندر لنگه، لار، یزد، شیراز، کرمانشاه، بیرجند، اصفهان، اهواز و استان های آذربایجان غربی و شرقی اشاره نمود. البته موارد ذکر شده تنها گوشه ای از مقاصد پروازی داخلی می باشند که با خرید بلیط هواپیما هما امکان پذیر می باشند

از جمله مقاصد پروازی خارجی  ایران ایر می توان به مسکو، آنکارا، رم، میلان، پاریس، آمستردام، گوتنبرگ، فرانکفورت، استکهلم و کلن، دبی، کوالالامپور، بیروت و دمشق اشاره نمود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

آشنایی با امکانات و شرایط خرید بلیط هواپیما آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان یکی از معروف ترین ایرلاین های داخلی می باشد که در اغلب مسیرهای داخلی پروازهای مرتبی دارد. یکی از ویژگی های مهم خرید بلیط هواپیما آسمان، ارزان بودن پروازهای آن و همچنین پوشش اکثر مسیرهای پروازی می باشد. به طوریکه در چند ماه اخیر تخفیف های ویژه ای را برای خانواده جانبازان و شهدا ارائه داده است.

در سال 1381 ایرلاین آسمان به صندوق بازنشستگان واگذار گشت که همین امر باعث پیشرفت چشمگیری در شرکت هواپیمایی آسمان شد! آسمان بعد از تاسیس شروع به توسعه ناوگان خود و توسعه ی توانمندی  فنی و عملیاتی کرد که در این راه به نتایج مهمی دست پیدا کرد که می توان به عضویت در مجامع معتبر هوایی جهان و همچنین یاتا ، گسترش شبکه پروازی و نرخ صعودی جابجایی مسافر ، آموزش نیروی های متخصص و جذب آنها ، ساخت آشیانه ها و کارگاه های متعدد تعمیرات و مهندسی اشاره کرد و همچنین دریافت گواهینامه های بین المللی از سازمان های معتبر جهانی و هوایی باعث پیشرفت چشمگیر این شرکت شد! آخرین گواهینامه ی اخذ شده هواپیمایی آسمان از سوی شرکت "یاتا" است که این گواهینامه ی معتبر برای  IOSA خوانده میشود، البته گواهینامه های زیادی این شرکت دریافت کرده است که از مهم ترین آنها می توان به: گواهینامه Air Operator - گواهینامه Laboratory Accreditation - گواهینامه CAO IRI Part M - گواهینامه CAO IRI Part 21 - گواهینامه CAO IRI Part 145- گواهینامه CAO IRI Part 147اشاره کرد.

شرایط استرداد بلیط هواپیما آسمان

در حال حاضر با خرید بلیط هواپیما آسمان می توانید از کلاس پروازی اکونومی استفاده نمایید. البته لازم است بدانید که شرایط استرداد مختلفی در این شرکت هواپیمایی تعریف شده است. هر یک از شرکت های هواپیمایی برای استرداد بلیط خود شرایط مختلفی را معرفی میکنند و درصد جریمه آنها با هم متفاوت می باشد. پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید بلیط هواپیما به درصد جریمه بلیط دقت داشته باشید تا با ضرر مالی کمتری مواجه شوید. با خرید بلیط هواپیما آسمان نسبت به کلاس نرخی و همچنین مدت زمان باقی مانده تا پرواز این درصد تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال در حال حاضر (خرداد 98) اگر بلیط هواپیما آسمان را در کلاس نرخی D I Z A خریداری کرده باشید، تا 30 دقیقه مانده به پرواز باید 15 درصد جریمه استرداد و بعد از آن مدت 30 درصد جریمه پرداخت نمایید.

خرید بلیط هواپیما آسمان در کلاس نرخی L H K B تا نیم ساعت قبل از پرواز 30 درصد جریمه و بعد از آن 60 درصد دارد. در سایر کلاس های پروازی تا نیم ساعت مانده به پرواز جریمه استرداد 20 درصد و بعد از آن 40 درصد خواهد بود.

بلیط هواپیما آسمان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 با فراهم کردن امکان خرید بلیط هواپیما از تمام ایرلاین های داخلی و بیش از 950 ایرلاین خارجی یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه می باشد. برای خرید بلیط هواپیما کافیست وارد منوی بلیط هواپیما از کادر بالای این صفحه شوید و با توجه به داخلی یا خارجی بودن سفر، یکی از تب های خرید بلیط هواپیما داخلی یا خرید بلیط هواپیما خارجی را انتخاب نمایید. استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته از جمله مزایایی می باشند که با خرید بلیط هواپیما از رسپینا24 در اختیارتان قرار میگیرد

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید اینترنتی بلیط هواپیما جانبازان هستند