خرید اینترنتی بلیط پرواز در نهایت آرامش و صرفه جویی در وقت

امروزه با پیشروی دنیا به سمت تکنولوژی، شاهد ایجاد تغیرات زیاد و راحتی بیشتری در زندگی مردم هستیم. از تکنولوژی های مورد استقبال، بحث تجارت الکترونیک زبان زد است که جایگاه خود را در میان مردم دنیا باز کرده است. بکارگیری این صنعت، علاوه بر ایجاد اشتغال، راحتی و آرامش بیشتری را به زندگی مردم هدیه کرده است. خرید بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار و رزرو هتل را با رسپینا 24 امتحان کنید.

بلیط اینترنتی

اکثر شرکت ها و مشاغل خصوصی و دولتی با طراحی سامانه های الکترونیکی، واسطه ها را از میان برداشته و با ارائه ی مستقیم خدمات، از طریق ایجاد سایت های تبلیغاتی و سامانه های فروش، هم درصد فروش بیشتری را از آن خود کرده و هم با هزینه های کمتری درخواست مشتری را برآورده می کنند. فروش سیستم های خرید اینترنتی بلیط هواپیما، سیستم های نوینی هستن که در صورت طراحی مناسب و پاسخویی کامل به همه ی نیازهای مسافران، می تواند جایگزین همه جانبه ی امور مسافرتی به صورت حضوری شود. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که در صورت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، می توانید مناسب ترین بلیت مورد نظر را از بین انتخاب های متعدد خریداری کنید. امروزه؛ پیشروی مردم بسوی خرید اینترنتی بیشتر کالاهای مورد نیاز خود و با توجه به استقبالی که در خرید اینترنتی بلیت های مسافرتی از خود نشان دادند، این امید را ایجاد می کند که در سال های آینده، خرید اینترنتی بلیت پرواز کاملا جایگزین روش حضوری شود. خرید اینترنتی بلیط هواپیما یکی از پرفروش ترین روش ها در آژانس های هواپیمایی است. سامانه های هواپیمایی با ارائه ی خدمات عالی به مسافران، و با ایجاد اعتماد لازم، آنها را به ادامه ی روند خرید اینترنتی بلیت، تشویق کردند.

بلیط چارتر

خرید حضوری

شرکت های هواپیمایی، به منظور ارائه ی خدمات مسافرتی به مسافران، اقداماتی شامل خرید بلیت، مشاوره و پشتیبانی و بعضاَ رزرو هتل اقامتی، را انجام می دهند. به همین منظور، با مراجعه به آژانس ها، کارشناسان فروش ، ایرلاین های مختلف با نرخ قیمت های متفاوت و بر اساس تاریخ حرکت به شما معرفی می کنند. شما می توانید از مشاوره ی پرسنل آژانس در جهت خرید بلیت برخوردار شوید. شما در آژانس های هواپیمایی آزادی انتخاب دارید ولی وسعت انتخاب ندارید. انتخاب های شما فقط محدود به  بلیت های ارائه شده توسط آژانس و قیمت های پیشنهادی آنها می شود و شما باید از میان پروازهای پیشنهادی، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید آنلاین

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی بلیت پرواز مزیت هایی را در مقابل خرید حضوری بلیط هواپیما دارد. بی شک زمان، عامل مهمی در زندگی مردم محسوب می شود. پس، با خرید اینترنتی می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید.. مزیتی که این روش خرید بلیط، برای مسافران فراهم کرده، آزادی انتخاب به همراه وسعت انتخاب است. در این روش، شما می توانید ایرلاین ها و پروازهای بیشتری را از شرکت های مختلف، باهم مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را انتخاب کنید. همچنین، با خرید اینترنتی بلیت هواپیما، می توانید در سریع ترین زمان، مناسب ترین بلیط مورد نیاز خود را خریداری کنید. از نامحسوس ترین أثراتی که خرید اینترنتی بلیت بر جامعه می گذارد، کاهش بار ترافیکی و در نتیجه کاهش آلودگی هوا است. برای خرید اینترنتی بلیت، دقت کنید از سایت های گردشگری معتبر که دارنده ی نشان اعتماد تجارت الکترونیک هستند خرید نمایید.

ما به شما یکی از معتبرترین سامانه های گردشگری را معرفی می کنیم. سایت گردشگری رسپینا24، مرجع کامل پروازهای داخلی و خارجی، دارنده ی نشان اعتماد تجارت الکترونیک، در خدمت رسانی به مسافران عزیز، مشهور است.

برای خرید اینترنتی بلیت از رسپینا24، مراحلی را باید انجام دهید که با همراهی هم بررسی می کنیم.

در ابتدا، که قصد سفر کردید و از مکان و تاریخ سفر خود  اطمینان حاصل کردید؛ وارد سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا24، شوید. برای این کار می توانید تنها با داشتن یه سیستم با قابلیت اتصال به اینترنت و دسترسی به شبکه ی اینترنت، بدون محدودیت زمانی  و مکانی اقدام به خرید کنید. بعد از وارد شدن به سایت رسپینا24، می توانید بخش های مختلف مربوط به انواع وسایل نقلیه(هواپیما، قطار، اتوبوس) را ببینید. با انتخاب هر کدام از آنها می توانید، پنجره ی مشخصات خواسته شده شامل مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را ببینید. با تعیین کردن موارد خواسته شده، می توانید لیست کلیه بلیط ها را با همه ی قیمت ها مشاهده کنید. همچنین در این سامانه بخشی به منظور رزرو هتل طراحی شده است. شما می توانید با وارد شدن به این قسمت، کلیه ی هتل های موجود به همراه جزئیات و لیست قیمت اقامت برای هر شب را مشاهده کنید.

پس طبیعتاَ، با تمام ویژگی ها و موارد ذکر شده، شما می توانید، ایرلاین های مختلف را از نظر قیمت بلیط ، با هم مقایسه و بهترین انتخاب را داشته باشید. سپس با یک شماره حساب (رمز دوم)، می توانید بلیط مورد نظر را خریداری کنید.

شما می توانید در کانال تلگرام رسپینا24، از تورهای داخلی و خارجی مطلع شوید. برای مشاوره ی سفر، می توانید با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.