خرید اینترنتی و ارزان بلیط قطارهای شش تخته لوکس پارسی جوپار

از جمله موارد مهم در زمان خرید بلیط قطار، انتخاب نوع قطار مناسب و ایده آل می باشد. قطارهای لوکس شش تخته پارسی، که متعلق به شرکت ریلی جوپار هستند، با داشتن امکانات و شرایط مطلوب در لیست پرطرفدارترین قطارها در مسیرهای داخلی قرار دارد و می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار تهران به مشهد باشد. در ادامه نگاهی جامع خواهیم داشت به قطارهای 6 تخته پارسی و امکانات این قطارها را معرفی می کنیم. با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط قطار پارسی رسپینا24

قطار 6 تخته ی پارسی یکی از قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی جوپار هست که از سال 1381 به ناوگان ریلی ایران اضافه شده است. شرکت جوپار با خرید 22 دستگاه واگن 6 تخته ی پارسی در سال 1381 شروع به فعالیت کرد و با به مرور زمان و با توسعه ی ناوگان ریلی خود با خرید 84 واگن دیگر، توانست به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل در مسیر تهران به مشهد، تهران به کرمان، بندرعباس به تهران، تهران به زاهدان و کرمان به مشهد معرفی گردد. لازم به ذکر است که این شرکت ریلی با عقد قرارداد مبنی بر خرید 45 دستگاه واگن مسافربری دیگر، ظرفیت خود را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

هر یک از واگن های قطار پارسی دارای 10 کوپه می باشند و هر کوپه 6 نفر ظرفیت دارد و در تمام واگن ها امکانات خاصی به مسافران ارائه می گردد که در ادامه معرفی خواهند شد.

امکانات قطار شش تخته پارسی (لوکس 6 نفره)

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* فروش غذا در رستوران/کوپه/سالن

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* توزیع نشریات در ایام غیر تعطیل

* سرویس خواب

* ویلچر

* سیستم صوتی در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* یک بطری رایگان آب برای هر مسافر

* جعبه کمک های اولیه

* شیشه های دوجداره و بدنه ی دو لایه ای واگن ها

* پریز برق 220 ولت

خرید بلیط قطار پارسی

مسیرهای تردد قطار پارسی

قطارهای شش تخته ی پارسی در مسیرهای متنوعی امکان سفر را برای مسافران فراهم می کنند که در حال حاضر (مهر 97) از جمله مسیرهای تردد قطار پارسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* خرید بلیط قطار تهران به کرمان

* خرید بلیط قطار کرمان به مشهد

* خرید بلیط قطار تهران به بندرعباس

* خرید بلیط قطار تهران به زاهدان

* خرید بلیط قطار تهران به مشهد

بلیط قطار پارسی رسپینا24

نکات مهم در استرداد بعد از خرید اینترنتی بلیط قطار پارسی

تغییر برنامه ی سفر یک امر کاملا طبیعی بوده و برای هر یک از ما ممکن اسن شرایطی رخ دهد که بعد از خرید بلیط قطار یا هواپیما، مجبور به کنسل کردن سفر شویم. در صورتی که خرید اینترنتی بلیط قطار پارسی را انجام داده اید و قصد کنسل کردن بلیط را دارید لازم است تا نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید. استرداد بلیط قطار نیاز به رعایت برخی نکات را دارد که عبارتند از:

* یکی از موارد بسیار مهمی که باید در خرید بلیط قطار پارسی یا هر نوع قطار دیگر در نظر داشت، انجام دادن استرداد بلیط در زمان مناسب می باشد. لازم است بدانید که امکان استرداد بلیط قطار تنها تا 90 دقیقه به ساعت حرکت قطار امکان پذیر می باشد و بعد از این زمان باید حضورا و با همراه داشتن کارت شناسایی و نسخه ی چاپ شده ی بلیط قطار به مراکز فروش بلیط قطار مراجعه و نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید.

* بعد از حرکت قطار امکان استرداد بلیط وجود ندارد

* بعد از استرداد بلیط و تکمیل فرآیند و دریافت پیامک، بعد از کسر جریمه ی کنسلی مابقی هزینه به حساب بانکی مسافر برگشت داده خواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط قطار پارسی رسپینا24

خرید اینترنتی بلیط قطار پارسی از رسپینا24

سایت رسمی خرید بلیط قطار رسپینا24، به عنوان تنها عامل فروش اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، یکی از فعالان در حوزه ی گردشگری بوده و امکان خرید بلیط قطار پارسی و سایر قطارها در تمام مسیرهای ریلی کشور را فراهم نموده است. علاوه بر امکان خرید بلیط قطار از طریق سایت رسپینا24، می توانید اپلیکیشن اندروید یا ios رسپینا24 را دانلود و نصب کنید و علاوه بر خرید بلیط قطار در کمترین زمان و در هر نقطه و مکان، از تخفیف های ویژه نیز بهره مند گردید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط قطار هستند.