خرید بلیط هواپیما با نازل ترین قیمت موجود در سایت رسپینا24

وقتی که اسم سفر و هواپیما در میان باشد، اولین قدمی که باید بردارید، خرید بلیط هواپیما است؛ اما قبل از اینکه بخواهید بلیط هواپیما بخرید، سوالاتی مثل چه بلیطی؟ چه هواپیمایی؟ چه قیمتی؟ ذهن شما را مشغول می کند، به هرحال هزینه ی بالای بلیط هواپیما نسبت به بلیط قطار و بلیط اتوبوس،  قابل مقایسه نیست و شما حق دارید که بخواهید یک سفر ارزان تر و به صرفه تر داشته باشید. در این مطلب با ما همراه باشید و تا شما با ارزان ترین بلیط های هواپیما آشنا کنیم.

هواپیما

خوشبختانه با شرایطی که امروز در صنعت گردشگری و هواپیمایی ایجاد شده، ما شاهد تفاوت قیمت ها و ارائه ی گران ترین بلیط تا ارزان ترین بلیط هواپیما در ناوگان هواپیمایی کشورمان هستیم؛ بنابراین رسیدن به ارزان ترین بلیط هواپیما، دقیقاً همان چیزی است که یک سفر ارزان قیمت را برای شما به همراه دارد و لذت یک سفر هوایی راحت و ارزان را تجربه می کنید. در ادامه با اطلاعاتی که در اختیارتان می گذاریم، بیشتر با انواع بلیط هواپیما آشنا می شوید و در نهایت می توانید برای خرید بلیط هواپیما، راحت تر تصمیم بگیرید و ارزان ترین بلیط خود را پیدا کنید.

کدام بلیط ارزان تر است؟

وقتی که وارد سایت های فروش بلیط هواپیما می شوید یا به آژانس های هواپیمایی می روید، با چیزی که روبه رو می شوید و به شما پیشنهاد می شود، دو نوع بلیط چارتری و سیستمی است که باید از میان آن ها، یکی را انتخاب کنید. مسلماً اگر برای بار اول است که می خواهید یک سفر هوایی را تجربه کنید، این سوال را می پرسید که بلیط های چارتری و سیستمی، چه نوع بلیط هایی هستند و کدام یک مزیت های بیشتری برای شما دارد و در نتیجه یک سفر ارزان تر را برای شما رقم می زند. در ادامه با این دو نوع بلیط بیشتر آشنا می شوید.

هواپیما ارزان

بلیط های سیستمی و چارتری چه فرقی دارند؟

بلیط های سیستمی، نوعی از بلیط ها هستند که شما مستقیماً از خود ایرلاین (شرکت های هواپیمایی) و یا از طریق واسطه ها (آژانس های هواپیمایی) به قیمت مصوب خود ایرلاین، می خرید. این قیمت برای همه ی زمان ها در طول سال یکسان است  و فقط تغییر کمی را در طول سال شامل می شوند. شما می توانید حتی از مدت ها قبل برای یک سفر در ماه های آینده، بلیط سیستمی  بخرید. در مقابل بلیط های چارتری هم نوع دیگری از بلیط ها هستند که به مسافران ارائه می شوند. شاید با خودتان فکر کنید که بلیط های چارتری به هواپیماهای خاصی تعلق دارند؛ اما در حقیقت شما می توانید در یک ایرلاین هم بلیط چارتری داشته باشید و هم سیستمی؛ پس هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و ارائه ی خدمات ندارند که بگوییم کدام بلیط بهتر است. تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی، از نظر ویژگی هایی مثل قابلیت استرداد، قابلیت تغییر نرخ در زمان های مختلف و قیمت بلیط برای بزرگسالان و کودکان است که هر کسی با توجه به شرایط و زمان سفر، یکی از این بلیط ها را مناسب تر می داند.

بلیط

بلیط ارزان هواپیما را به ساده ترین روش بخرید

رسپینا24 یکی از معتبرترین سامانه های خرید بلیط هواپیما (چارتری و سیستمی) است که با ورود به آن می توانید از بین انواع بلیط هواپیما، مناسب ترین و ارزان ترین بلیط مورد نظرتان را بخرید. اگر می خواهید با روش خرید اینترنتی بلیط هواپیما از این سامانه آشنا شوید، ابتدا باید درسایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 وارد قسمت بلیط های خارجی بشوید و مشخصات خواسته شده را وارد کنید. این مشخصات از بالا به پایین به ترتیب شامل، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت است؛ سپس با یک کلیک روی عبارت جستجو می توانید به لیست کامل ایرلاین های موجود در مسیر پروازی خود را ببینید. در این قسمت علاوه بر ایرلاین ها، مدل هواپیما، ظرفیت، ساعت پرواز و قیمت بلیط ها قابل مشاهده است؛ بنابراین می توانید با مقایسه ی قیمت بلیط ها، ارزان ترین بلیط هواپیما را بخرید. جهت خرید بلیط و برخورداری از حمایت تیم پشتیبانی با شماره های زیر تماس بگیرید.