خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی وارش

ایرلاین وارش جوانترین ایرلاین داخلی هست که متعلق به استان مازندران می باشد. با توجه به نقش بسیار مهم استان مازندران در صنعت گردشگری و جذب بیش از 12 میلیون مسافر در فصل تابستان، جای خالی ایرلاین تازه نفس و انجام پرواز از فرودگاه های این استان به سایر شهرهای ایران براحتی احساس میشد. در ماه های گذشته چهره ی جدیدی به نام شرکت هواپیمایی وارش در بین شرکت های هواپیمایی ایران دیده شد و سفرهای هوایی در شمال ایران جان گرفت. برای آشنایی با هواپیمایی وارش در ادامه با رسپینا24 همراه باشین.

ایرلاین وارش

معرفی شرکت هواپیمایی وارش

نام ایرلاین وارش رو شاید خیلی ها نشنیده و در زمان خرید بلیط هواپیما تا بحال با این شرکت هواپیمایی برخورد نکرده باشن و این بخاطر تازه تاسیس بودن وارش هست که هنوز چند ماهی از شروع به فعالیت اون در صنعت هوایی ایران میگذره. از سال 1396 زمزمه هایی در خصوص شروع فعالیت شرکت هواپیمایی جدید با سهامی خاص با مرکزیت ساری به گوش رسید و خیلی زود این ایرلاین به صورت رسمی و با حضور مسئولین استان مازندران تاسیس شد. وارش در گویش مازندرانی به معنای باران و نمادی از خطه ی پربرکت و سرسبز شمال ایران هست و انتخاب این نام برای تنها شرکت هواپیمایی مازندران درست و بجا بوده.

از وارش ایر یا همون شرکت هواپیمایی وارش در خرداد ماه 1397 و با حضور محسن حدادیان، رئیس هیئت مدیره ی شرکت هواپیمایی وارش و مسئواین و استاندار مازندران رونمایی شد و مرکزیت این ایرلاین فرودگاه ساری انتخاب گردید.

مهم ترین مسیرهای پروازی ایرلاین وارش

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما مشهد تهران 

بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیما کیش تهران

بلیط هواپیما ساری تهران

بلیط هواپیما ساری کیش

خرید بلیط هواپیما ایرلاین وارش

اولین پرواز هواپیمایی وارش

بعد از گذشت چند ماه از رونمایی ایرلاین وارش، بالاخره اولین پرواز اون در تاریخ 17 مهر ماه 1397 و در مسیر فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد. دومین پرواز ایرلاین وارش در همان روز (17 مهر 1397) و در مسیر فرودگاه دشت ناز ساری به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت و با این دو پرواز رسما فعالیت و پروازهای خودش رو شروع کرد.

بلیط هواپیما ایرلاین وارش

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی وارِش

ایرلاین وارش که متعلق به استان مازندران هست در همان ابتدای شروع فعالیت چندین مسیر پروازی رو در برنامه های خودش قرار داده و محوریت اصلی پروازهای اون در سه فرودگاه نوشهر، ساری و رامسر هست که همگی در استان مازندران قرار گرفتن. علاوه بر مسیرهای داخل استانی، وارش ایر پروازهایی رو به شهرهایی مانند مشهد، کیش، اهواز، شیراز، تبریز، اصفهان، تهران، گرگان، رشت، ساری، رامسر و نوشهر انجام خواهد داد. بدون شک با تلاش مسئولین این شرکت نوپا و تازه نفس در صنعت هواپیمایی، مقاصد پروازی به سرعت افزایش خواهد یافت و در نتیجه ترافیک جاده ای مسیرهای منتهی به این استان تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. 

وارش ایر

ناوگان هوایی ایرلاین وارش

ایرلاین وارش ناوگان تازه نفسی داره و با توجه به تازه تاسیس بودن اون، نمیشه انتظار تعداد زیادی از هواپیماهارو در این ناوگان داشت. وارش پروازهای خودش رو در مهر ماه 97 با سه فروند هواپیمای بوئینگ 737 سری کلاسیک شروع کرد و طبق گفته های مسئولین این ایرلاین، تا پایان سال تعداد هواپیماهای اون به پنج فروند خواهد رسید.

وارش

قوانین استرداد بلیط هواپیما وارش

طبق قوانین تعریف شده توسط ایرلاین وارش، برای استرداد بلیط اگر تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز نسبت به استرداد اقدام کنید، 10 درصد از مبلغ بلیط به عنوان جریمه کسر خواهد گردید. از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز، 30 درصد جریمه و تا زمان پرواز و مواجه شدن با وضعیت no show، باید 50 درصد از هزینه ی بلیط به عنوان جریمه ی استرداد کسر گردد. لازم به ذکر است که بار مجاز مسافر در پرواز های داخلی وارش، 20 کیلوگرم هست.

خرید بلیط هواپیما ایرلاین وارش

سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24، با داشتن تمام ویژگی های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ی گردشگری الکترونیک، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط هواپیما به شمار میاد. علاوه بر فروش بلیط هواپیما، می تونین اطلاعات کاملی رو در مورد سایر ایرلاین های داخلی و خارجی در وبلاگ گردشگری رسپینا24 مطالعه کنین. لازمه بدونین که بعد رسپینا24 به زودی امکان خرید بلیط هواپیما ایرلاین وارش رو فراهم خواهد کرد.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی هستن.