خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی در سایت رسپینا24

خرید بلیط هواپیما اولین قدم برای داشتن یک سفر هوایی با هواپیما است، اما توجه به جوانب دیگری که در حاشیه ی بلیط های سیستمی و چارتری وجود دارد هم مهم است و در زمان هایی خاص، یکی را بر دیگری ارجعیت می دهد. وقتی برای خرید بلیط هواپیما وارد سایت رسپینا24 می شوید و با بلیط های چارتری و سیستمی روبه رو می شوید؛ در حالی که چیز زیادی راجع به آنها نمی دانید، تصمیم گرفتن برای انتخاب یکی از بلیط ها سخت می شود؛ اما اگر با اطلاعات کافی راجع به این بلیط ها وارد سایت فروش بلیط هواپیما بشوید بدون معطلی و خیلی راحت با یک مقایسه ی کلی می توانید بلیط مناسب را خریداری کنید. در این مطلب با همراه باشید تا بیشتر راجع به بلیط های سیستمی و بلیط های چارتری بدانید.

هواپیما

بلیط های چارتری و سیستمی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

وقتی که اسم تفاوت بین دو نوع بلیط هواپیما به میان می آید، ذهن بیشتر مسافران به سمت تفاوت در نوع هواپیما یا خدمات همراه با بلیط می رود؛ اما در واقع اگر بدانید که ممکن است در یک زمان نیمی از صندلی های یک هواپیما به طور سیستمی فروخته شود و نیمه ی دیگر به صورت چارتری، دیگر این فکر به ذهنتان خطور نمی کند. تنها تفاوت بلیط ها از نظر قیمت، در نوع بلیط و همچنین کلاس پروازی هواپیما است که تحت عنوان اکونومی، تجاری و فرست کلاس به مسافران فروخته می شود. از تفاوت های بلیط های چارتری و سیستمی می شود به تفاوت در قابلیت هایی نظیر استرداد بلیط، تغییر نرخ بلیط در زمان های متفاوت، قابلیت تغییر تاریخ پرواز و ... اشاره کرد.

بلیط هواپیما

بررسی قابلیت استرداد در بلیط ها

بلیطی که قابلیت استرداد دارد، در صورت کنسل شدن پرواز از سوی ایرلاین و یا کنسل شدن سفر از جانب خودتان، از سوخت شدن هزینه ی بلیط شما جلوگیری می کند. اگر از سفر خود مطمئن نیستید یا امکان کنسل کردن پروازتان زیاد است، بلیط های سیستمی را بخرید. این بلیط ها از قابلیت استرداد برخوردارند و شما می توانید در صورت کنسل کردن پروازتان، با پرداخت درصد کمی از هزینه، بلیط خود را استرداد کنید.

استرداد بلیط

قابلیت تغییر نرخ بلیط در زمان های مختلف

بلیط های سیستمی به دلیل اینکه از طرف خود ایرلاین فروخته می شوند، با قیمت ثابت و مصوب ایرلاین در اختیار مسافران قرار می گیرند؛ بنابراین شما بلیط یک مسیر را چه حالا بخرید و چه دو ماهه دیگر، همان قیمت را برای خرید بلیط هواپیما، پرداخت خواهید کرد. البته شاید این بلیط ها تغییر نرخ اندکی را در بعضی زمان ها شامل بشوند که چشم گیر نیست؛ در مقابل بلیط چارتری چون به قیمت مصوب آژانس های چارتر کننده فروخته می شوند، قابلیت تغییر قیمت بالایی را در زمان های مختلف شامل می شوند، به طوری که گاهی به گران ترین بلیط ها و زمانی به ارزان ترین بلیط های چارتری تبدیل می شوند. اگر به دنبال سفری ارزان قیمت با هواپیما هستید، بلیط های چارتری ارزان، انتخاب خوبی است.

بلیط چارتری

نرخ کامل بلیط برای رده های سنی متفاوت

در بلیط های سیستمی و چارتری، تفاوتی از نظر لحاظ کردن تخفیف بلیط برای کودکان وجود دارد که برای مسافرانی که خانوادگی سفر می کنند، بسیار حائز اهمیت است. بلیط های سیستمی به دلیل خرید مستقیم از خود ایرلاین، برای کودکان 2-12 سال با تخفیف 50 درصدی همراه است؛ اما در بلیط های چارتری بخاطر اینکه از قبل، تمام صندلی ها به یک قیمت اجاره شده اند، برای کودکان تخفیف ندارند و شما باید برای کودکان 2-12 سال خود هزینه ی کامل پرداخت کنید.

بلیط کودکان

نحوه ی خرید بلیط هواپیما از سایت رسپینا24

حالا که با انواع بلیط های هواپیما آشنا شدید، وارد سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 شوید و از میان بلیط های سیستمی و چارتری، بلیط دلخواهتان را خریداری کنید. برای دسترسی به انواع بلیط هواپیما، ابتدا باید مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت را در سیستم وارد کنید تا بتوانید به بلیط های هواپیما در مسیر پروازی منتخب، دسترسی پیدا کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.