خرید بلیط کیتو اکوادور و تمام آن چه که باید درباره سفر به آن بدانید

خرید بلیط کیتو اکوادور از تهران به چه صورتی ارزان تر است؟ آیا برای سفر خود برنامه ای دارید ؟ به دنبال تور لحظه اخری اکوادور هستید و نمی دانید از کجا بیابید؟ چگونه ارزان ترین بلیط هواپیمای کیتو را خریداری کنیم ؟ و هزاران سوال مشابه این ممکن است برای شما بسیار مبهم و گنگ باشد. اما خوشبختانه با اینترنت و استناد به گوگل هیچ گونه سوالی بدون پاسخ برای شما باقی نمی ماند.

ما در این قسمت با توجه به تجارب و اطلاعات شخصی برای شما تمام ترفندهای خرید ارزان بلیط کیتو اکوادور را شرح می دهیم و درباره روش های کاهش قیمت بلیط هواپیما کیتو اکوادور صحبت می کنیم. با رسپینا 24 همراه باشید.

خرید بلیط کیتو اکوادور

خرید بلیط کیتو اکوادور اینترنتی یا حضوری

شما می توانید جهت خرید بلیط کیتو اکوادور به دو شیوه مختلف عمل نمایید. یا به صورت حضوری از آژانس های مسافرتی درخواست خرید کنید و یا از یک وب سایت خرید بلیط هواپیما ، خرید خود را انجام دهید.

حقیقت ماجرا را نمی توانیم کتمان کنیم که اینترنت نقش خیلی بزرگی در زندگی های ما ایفا می کند. پس از آن که از محل کار خود به خانه خود بازمیگردید، حساب کنید از میان 7 تا 8 ساعت زمانی که در خانواده سپری می کنید چه اندازه از آن را در دنیای مجازی میگذرانید؟

پس نمی توان از اهمیت دنیای اینترنت و مجازی چشم پوشی کرد. اما در هر صورت سنت جایگاه خود را در میان تصمیم های ما حفظ کرده است.

ارتباط چشم تو چشم در هنگام خرید یکی از نقطه های مثبت خرید بلیط کیتو اکوادور به صورت حضوری است. از طرفی احتمال کلاه برداری در این شیوه کمتر از خرید آنلاین می باشد و خیلی از افراد به همین سبب به سمت سایت های فروش اینترنتی نمی روند.

اما برای حل این مشکل راه حل هایی وجود دارد : اول این که از سایت های معتبری خرید کنید که برای شما آشناتر هستند و از اعتبار آن ها مطمئن هستید.

دومین معیاری که می توانید با آن اعتبار یک سایت را بسنجید، نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال است. این بدان معنا است که سایت مقابل شما از نظر وزارت اطلاعات و وزارت فرهنگ دارای اعتبار حقوقی است و در هنگام خرید احتیاجی به نگرانی نیست.

در صورتی که سایتی را فاقد این نمادها مشاهده کردید ، حتی اگر سایت خرید بلیط هواپیما نبود، پیشنهاد می شود که خرید خود را کنسل کنید.

اما مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیتو اکوادور چیست؟

تور لحظه اخری اکوادور

1- خرید بلیط هواپیما کتیو اکوادور آسان تر :

باید بپذیرید که سهولت و آسانی مهم ترین معیار برتری خرید بلیط کیتو اکوادور به صورت اینترنتی نسب به حضوری است. در خرید آنلاین بلیط کیتو اکوادور همان طور که بر روی مبل راحتی خود لم داده اید و قهوه می نوشید ، می توانید تمام مراحل خرید خود را طی کنید بدون آن که ذره ای به خود زحمت جا به جایی بدهید.

قیمت بلیط هواپیما کیتو اکوادور

2- خرید بلیط هواپیما کتیو اکوادور سریع تر :

سرعت خرید بلیط یکی دیگر از مزایای خرید بلیط کیتو اکوادور به شیوه اینترنتی است. زمان هدر رفته را در هنگام مراجعه حضوری در نظر بگیرید! زمان صرف شده شما جهت حمل و نقل ، انتظار در آژانس و سرانجام خرید بلیط کیتو ، همه تمام آن چیزی است که می توانید در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به کیتو اکوادور فاکتور بگیرید.

3- خرید بلیط هواپیما کتیو اکوادور با دسترسی بهتر :

فرض کنید در خانه نشسته اید و نیمه شب تصمیم به سفر می گیرید تا فردای آن روز راهی شوید، این که نیمه شب لباس بپوشید و به دنبال یک آژانس مسافرتی بگردید و بلیط را خریداری کنید کمی عاقلانه به نظر نمی رسد. اما کافی است در همان لحظه به شبکه اینترنت متصل شوید و در سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا 24 ، اقدام به خرید بلیط کیتو اکوادور کنید و با یک کلیک ، بلیط شما خریداری شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیتو اکوادور

4-امکان خرید بلیط هواپیما کتیو اکوادور ارزان تر  :

شما در اینترنت به دنیایی از تمام پروازهای کیتو اکوادور متصل خواهید شد و پس از بررسی ویژگی های مربوط به هر پرواز و بررسی قیمت آن ها می توانید اقدام به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیتو اکوادور کنید. بررسی رقم قیمت بلیط هواپیما در روزهای بعد و قبل تاریخ پرواز و در نهایت امکان انتخاب ارزان ترین آن ها از مهم ترین مزیت های شیوه اینترنتی است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیتو اکوادور

نحوه خرید بلیط کیتو اکوادور

حالا که درباره نحوه خرید بلیط کیتو اکوادور به اتفاق نظر رسیدیم بد نیست درباره نحوه خرید بلیط توضیحاتی ارائه دهیم. برای این منظور کافی است وارد صفحه اصلی همین سایت شوید و در نوار اصلی گزینه " خرید بلیط هواپیما " کلیک نمایید. پس از کلیک ، صفحه ای ظاهر خواهد شد که در آن جدول جست و جو پرواز را مشاهده می کنید.

در جدول جست و جو پرواز پس از تکمیل فیلدهای خواسته شده در تب " پروازهای خارجی " می توانید به تمام پروازهای کیتو اکوادور دسترسی پیدا کنید.

فقط چند نکته مهم درباره خرید اینترنتی بلیط تهران به کیتو اکوادور باید بدانید:

- برای خرید ارزان بلیط کیتو اکوادور کافی است بر روی گزینه " ترتیب نمایش بر اساس قیمت کمتر به بیشتر " پروازها در بالای لیست ، کلیک نمایید تا ارزان ترین پرواز کیتو در صدر لیست ارائه شود.

- چنان چه در سفر خود فرد یا افرادی با شما همسفر هستند بهتر است که در هنگام جست و جوی پرواز ، تعداد مسافران را وارد نمایید تا پس از آن مجبور به جست و جوی پروازها نباشید.

- اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیتو به تهران را دارید کافیست بر روی آیکون وسط فیلدهای مبدا و مقصد کلیک نمایید تا مبدا و مقصد شما جابه جا شود.

- جهت راحت کردن امر تصمیم گیری شما از میان تمام پروازها ، فیلترهایی تعبیه شده است که با استفاده از آن ها می توانید لیست مقابل خود را محدود تر کنید. یعنی چنان چه شرکت هواپیمایی خاصی مد نظر شما باشد با زدن علامت تیک در کنار ان می توانید آن را در حالت انتخاب در بیاورید.

علاوه بر ایرلاین ، تعداد توقفگاه های میان مسیر و البته ساعت پرواز شما هم قابل انتخاب است.

-پیشنهاد می شود چنان چه از تاریخ برگشت خود به طور کامل مطلع هستید ، اقدام به خرید بلیط رفت و برگشت کیتو را کنید ، تا مجموع هزینه هایی که برای خرید بلیط خود باید انجام دهید کمتر شود.

 خرید بلیط کیتو

هزینه سفر به اکوادر و خرید بلیط هواپیما کیتو اکوادور

اکوادور یکی از ارزان ترین کشورها برای بازدید در آمریکای جنوبی است. بر خلاف اندازه کوچک آن ، تعداد زیادی فعالیت در آن وجود دارد که تا ماه ها شما را سرگرم نگه دارد.

واحد پول

دلار آمریکایی واحد پول اکوادور است که این امر می تواند خبر خوبی برای برای افرادی باشد که از آمریکا قصد سفر به این کشور را دارند.

اکوادور یک اقتصاد پول نقد محور دارد. حتی در مورد بلیط های با قیمت های بالا مانند بلیط بازدید از جزیره Galapagos باید از پول نقد استفاده کنید.

ATM

بیشتر ATM ها کریدت کارت را قبول می کنند در حالی که بیشترین مقدار پول قابل برداشت در بسیاری از آن ها می تواند متفاوت باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به کیتو اکوادور

هزینه اقامت

هاستل ها در ونکوور بسیار ارزان هستند و به غیر از کیتو شما می توانید به راحتی بهار را در اتاق های خصوصی در بیشتر شهرها و روستاها بدون این که احتیاج به خالی کردن حسابتان داشته باشید، سپری کنید.

صبحانه ها اغلب با هزینه هاستل حساب شده اند و به شما منو متنوعی ارائه خواهد شد. به صورت عام ، هر چقدر بیشتر برای اتاق هزینه کنید ، صبحانه بهتری خواهید خورد.

-تخت هاستل : 4 تا 8 دلار

- اتاق خصوصی هاستل : 10 دلار تا 20 دلار

- اتاق های هتل : بیشتر از 20 دلار

بلیط های کیتو

اینترنت

معمولا هاستل ها به مسافران خارجی دسترسی به اینترنت پر سرعت و وای فای می دهند. کارایی اینترنت می تواند متناسب با تعداد اتصالات به آن متفاوت باشد.

به صورت کلی ، اکوادور کشور با اتصال قوی اینترنت نیست و بنابراین محل ایده آلی برای انجام کارهای تجاری آنلاین نخواهد بود.

هزینه غذا

به صورت معمولی غذا آکوادوری را اگر از دستفروشان خیابانی و یا رستوران های معمولی تهیه کنید تخفیف زیادی شامل حال شما خواهد شد. البته این مناطق شامل منطقه های زونا روزا یا پلازای اصلی شهر نیست زیرا که قیمت ها در این مناطق بالاتر از سایر مکان ها برای گردشگران است.

یک تیکه پیتزا ، یک سیخ مرغ یا گوشت ، پیراشکی : هر کدام 1 تا 2  دلار

یک وعده غذایی کامل شامل گوشت ( مرغ یا گاو ) به همراه مخلفات ( سیب زمینی ، برنج ، خلالی ) ، هات داگ ، همبرگر : هر کدام 2 تا 3 دلار

ویزای کیتو اکوادور

رستوران ها

یک نهار معمولی ( سوپ ، گوشت ، سیب زمینی ، برنج  یا لوبیا ) به همراه آبمیوه تازه طبیعی : 2 تا 3 دلار

شام ( به همراه دسر و پیش غذا ) در یک رستوران و منطقه توریستی : 5 تا 10 دلار

هزینه نوشیدنی و بیرون رفتن

ارزان ترین راه برای لذت بردن از زندگی شبانه اکوادور این است که نوشیدنی خریداری کنید و در مغازه ها های محلی خرید خود را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما کیتو به تهران

هزینه حمل و نقل

شهرهای اکووادور و بیشتر نقاط روستایی همه آن ها با شبکه ای از اتوبوس ها به یکدیگر وصل هستند.

هزنیه سفر در اکوادور تقریبا جزو پایین تر ها در آمریکای لاتین است. در داخل شهر ها ، تاکسی ها و اتوبوس ها می توانند شما را بههر جایی که می خواهید ببرند.

اتوبوس های درون شهری : 0.25 دلار

تاکسی های شهری ( بر اساس تاکسی متر ) : 3 دلار تا 3 دلار

اتوبوس های برون شهری : به ازای هر ساعن 1 دلار

به عنوان مثال اتوبوس از ترمینال جنوب کیتو به شهر بانوس 4 دلار هزینه خواهد داشت و حدودا 4 ساعت زمان از شما خواهد گرفت. یک اتوبوس راحت تر از گویاکوئیل تا مونتانیتا حدود 6 دلار از جیب شما کم خواهد کرد.

ارزان ترین پرواز کیتو

هزینه پروازهای داخلی اکوادور

وسعت و اندازه اکوادور بسیار کوچک است و این بدان معنی است که مردم آن به ندرت نیاز به پرواز داخلی پیدا می کنند. اگر گردشگران پرواز داخلی انجام دهند ، معمولا سفر آن ها بین کیتو Quito یا گویا کوئیل Guayaquil و جزیره گالاپاگوس Galapagos خواهد بود. هزنیه بلیط سفر حدود 380 دلار در " لو سیزن " و 400 دلار در " های سیزن " آن خواهد شد.

هزینه پروازهای خارجی اکوادور

کیتو و گایاکوئیل هر دو شهرهای بین المللی هستند که ارتباط قوی با سایر شهرهای جهان دارند. روزانه پروازهایی از شهرهایی در ایالات متحده  ( نیویورک و میامی ) هم چنین کشورهایی در آمریکای لاتین ( مانند کلمبیا و پرو ) دارد.

درباره هزینه پروازهای کیتو اکوادور در ادامه مقاله بیشتر توضیح می دهیم

خرید بلیط کیتو اکوادور اینترنتی

فرودگاه کیتو اکوادور

فرودگاه بین المللی اکوادور ، مسافران را از تمام گوشه های قاره آمریکای جنوبی به این کشور می رساند. این فرودگاه فعالیت مستمری در میان شهرهای مهم جهان از جمله آمستردام ، نیویورک سیتی ، هوستون ، مادرید ، میامی و دالاس دارد.

فاصله آن تا مرکز شهر کیتو حدود 15 کیلومتر است و به راحتی با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی می توانید از این محل به کیتو منتقل شوید.

در حقیقت فرودگاه ماریسکال سوکر در سال 2013 و در جایگزینی فرودگاه قدیمی شهر ساخته شد. باند فرود این فرودگاه 2400 متر طول دارد که یکی از طویل ترین باندهای فرود قاره خود است . حداقل این موضوع فرصت خوبی به مسافران می دهد تا بتوانند از ویو قشنگ کوه های پوشیده از برف کیتو ، استفاده بیشتری کنند.

فرودگاه بین المللی کیتو سالانه 5 میلیون مسافر را جا به جا می کند و یکی از نقطه های اصلی جا به جایی مسافر به جزیره زیبای گالاپاگوس است.

در اطراف فرودگاه زمین هایی برای توسعه وجود دارد که این نشان دهنده خبر افزایش ظرفیت ترافیک هوایی فرودگاه در کیتو خواهد بود.

در طول " های سیزن " کیتو ، فرودگاه 24 ساعته باز است و خدمت رسانی می کند.

ایرلاین های بین المللی از / به کیتو :

  • Aeromexico
  • American Airlines
  • Delta Airlines
  • Iberia
  • KLM
  • TAME
  • United Airlines

خرید بلیط کیتو اکوادور

تعداد زیادی راه برای رسیدن به شهر وجود دارد:

حمل ونقل خصوصی رزرو شده :

بهترین گزینه از نظر سرعت و رساندن شما به مکان های به خصوصی که تمایل دارید. منظور از رزرو حمل و نقل خصوصی ، رزرو ماشین و دیگر امکاناتی است که فرودگاه در اختیار شما قرار می دهد.

اتوبوس مستقیم :

این اتوبوس ها به صورت 24 ساعته از فرودگاه به مرکز شهر حرکت دارند بدون آن که میان راه ایستگاه داشته باشند.

تاکسی :

شما می توانید در قسمت ورودی ترمینال در اداره تاکسیرانی ، تاکسی ها را رزرو کنید. قیمت ها از 25 دلار تا 45 دلار متفاوت است و بستگی دارد به آن که کجا شما قصد پیاده شدن دارید و چه زمانی در حال سفر به شهر هستید.

مینی بوس و ون :

مینی بوس هایی از فرودگاه به تمام هتل های مهم شهر در ارتباط هستند و متناسب با هتل و مکانی که قصد رفتن دارید ، نرخ متفاوتی را ارائه می دهند.

شما می توانید به محض رسیدن به خاک اکوادور بلیط آن را از فرودگاه تهیه کنید.

امکانات فرودگاه :

WIFI

وای فای هم در ترمینال بین المللی و هم پروازهای داخلی قابل دسترس است، جایی که می توانید شما تلفن همراه خود را شارژ کنید و آماده یک سفر پر ماجرا شوید. غرفه های اینترنت و سرویس های مکالمه بین المللی در هر دو سالن پروازهای داخلی و بین المللی وجود دارد.

ATM

ATM ها برای دریافت دلار آمریکایی در مناطق عمومی فرودگاه قرار دارند درهر دو سالن پروازهای ترک شده و وارد شده در دسترس هستند.

فروشگاه های بدون مالیات

در فرودگاه بین المللی کیتو اکوادور تعدادی فروشگاه آزاد از مالیات برای مسافران خارجی وجود دارد و شما می توانید از آن محل می توانید سوغات و خرید های دیگری که دارید را انجام دهید ، این فروشگاه ها 24 ساعته باز هستند.

قیمت بلیط کیتو اکوادور

قیمت بلیط کیتو اکوادور متغیر است و نمی توان نرخ قطعی برای آن عنوان کرد. اما این درست است که نمی توانید نرخ آن را تعیین کنید اما با استفاده از اهرم هایی می توانید آن را کنترل کنید. این ابزارها شامل موارد زیر هستند.

بازه زمانی که شما برای سفر خود انتخاب می کنید بیشترین تاثیر را بر روی قیمت خرید بلیط هواپیما کیتو اکوادور و همچنین هزینه سفر به اکوادور را دارد.

شما می توانید از طریق ایرلاین و انتخاب مسافت هوایی کمتر نیز در این رقم دست داشته باشید و آن را کوچک تر کنید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کیتو اکوادور

بهترین زمان جهت بازدید از اکوادور

بهترین زمان جهت بازدید از اکوادور در ژوئن است. یعنی زمانی که دمای هوا هنوز ملایم و نرخ هتل های اکوادور مقرون به صرفه است.

نرخ اجاره هتل برای دو نفر ، تقریبا 40 دلار در شب در طول این دوره محاسبه می شود. شما به طور میانگین در شبانه روز 5 دلار ذخیره خواهید کرد در مقایسه با آن چه که در ماه جولای می پردازید.

دمای هوا در " های سیزن " به اندازه 65 درجه فارنهایت خواهید رسید اما در ژوئن این مقدار 5 درجه خنک تر خواهد شد.

بیشتر گردشگران به کیتو در جولای سفر خواهند کرد ، اگر شما هم جزو این دسته از گردشگران هستید ، قبل از سفر ار رزرو هتل و یا هاستل خود در شهر کیتو مطمئن شوید و یا اقدام به خرید تور کیتو کنید.

فصل بارش در کیتو بین دسامبر و می است لذا انتظار بارش های بی وقفه را در طول این ایام داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما کیتو به تهران

حرف آخر :

چنان چه درباره نرخ بلیط پروازهای خارجی ، قیمت بلیط و سایر مسائل مربوط به ویزای کیتو اکوادور پرسشی در ذهن شما وجود دارد می توانید با برقراری ارتباط با قسمت پشتیبانی مشتری رسپینا 24 ، تمام نقاط ابهام خود را بر طرف کنید.

برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند راحت تر از قبل خرید بلیط هواپیما را انجام دهند ، اپلیکیشن رسپینا 24 می تواند گزینه خوبی برای استفاده باشد تا در همه جا به راحتی به لیست تمام بلیط های کیتو دسترسی داشته باشید.

با رسپینا 24 روی زمین نمی مانید.