خرید مطمئن بلیط هواپیما از سایت رسمی و دارای مجوز رسپینا 24

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو هتل، برای کسانی که همیشه چمدان هایشان برای سفر بسته است، چند ساعت قبل از پرواز در مقصد مورد نظر است. چون در این چند ساعت، ایرلاین ها و شرکت های چارتر کننده، تا جایی که توانسته اند، با قیمتهای پیشنهادی خود، بلیط هایشان را کم و بیش به فروش رسانده اند و تا حدی از این بلیط ها، به فروش نرسیده است که باید تا قبل از فرا رسیدن زمان حرکت هواپیما، به هر روش و ترفندی که شده، این ظرفیت تکمیل شود.

هرساله در رسپینا 24، درحال بروز رسانی امکانات و خدمات قابل ارائه به مشتریان عزیزمان هستیم.

روزانه، لیستی از بهترین آفرهای قیمتی پروازها، هتل ها و تورها را جمع آوری و در سایت www.respina24.com  قرار می دهیم. و بصورت هفتگی، در حال آنالیز لیست های پروازی، هتل ها و تورهایمان، بر اساس محبوبیت و میزان فروش هستیم تا بتوانیم بهترین ها را به مشتریانمان عرضه کنیم.

رسپینا 24، هرساله و بر اساس میزان فروش خود در مناسبت های مختلف و لیست پرفروش ها، اقدام به ایجاد آفرهای مناسب و بصرفه به جهت رفاه حال مشتریانش می کند و همیشه سعی ما بر این بوده که بهترین ها را ارائه نماییم. قصد داریم در این مقاله و مقالات دیگر، از این سوال مهم، بحث به میان آوریم که بهترین زمان سفر به مناطق مختلف و نیز بهترین مکان ها در فصول مختلف سال کجاست و اینکه کی می توان بلیت های با قیمت های مناسب تهیه کرد؟

 

خرید بلیط

 

بهترین زمان خرید بلیت، برای کسانی که همیشه چمدان هایشان برای سفر بسته است، چند ساعت قبل از پرواز در مقصد مورد نظر است. چون در این چند ساعت، ایرلاین ها و شرکت های چارتر کننده، تا جایی که توانسته اند، با قیمتهای پیشنهادی خود، بلیط هایشان را کم و بیش به فروش رسانده اند و تا حدی از این بلیط ها، به فروش نرسیده است که باید تا قبل از فرا رسیدن زمان حرکت هواپیما، به هر روش و ترفندی که شده، این ظرفیت تکمیل شود. ازینرو، اقدام به پایین آوردن استثنائی قیمت بلیط های خود می کنند که حتی ممکن است تا 20% قیمت واقعی این بلیط در زمان های معمول برسد.  این کاهش قیمت، گاهی در پروازهای خارجی نیز اتفاق می افتد.

در این مقاله، قصد داریم با 5 توصیه و پیشنهاد، به شما کمک کنیم تا بتوانید ازین موقعیت ها، نهایت استفاده را ببرید.

1. زمانی که اقدام به خرید می کنید؛ اهمیت فراوان دارد.

می توانید با مراجعه به برخی از سایت های فارسی و انگلیسی که جداول و نمودارهای روند افزایش یا کاهش قیمت ها را اواخر هر هفته یا هر 14روز یکیار نشان می دهند؛ از این روند و اینکه کدام پروازهای بالاترین کاهش را داشته، آگاهی یابید. این نمودارها، بسیار می تواند کمک کننده باشد. زیرا بهترین زمان خرید در هر پروازی را نشان می دهد.

2. در انتظار پایین آمدن قیمت ها بودن، یک انتظار بیهود و بد است.

همانطور که در پیشنهاد اولا مطرح شد، بجای اینکه در انتظار پایین آمدن قیمت پرواز موردنظر خود، یکسره سایت ها را چک کنیم و نتیجه نگیریم؛ بهتر است با بررسی نمودار افزایش و کاهش قیمت ها، در زوز و ساعت مقرر به این سایت ها مراجعه و بلیط مور نظر خود را تهیه کنیم.

3. بلافاصله پس از قرارگیری قیمت پرواز ها در لیست، اقدام به رزرو آن نکنید.

 اجازه دهید کمی از اعلام قیمت ها بگذرد. کمی قیمتها متعادل شود. سپس برای خرید اقدام نمایید. حتی اگر بر اساس آنالیز قیمت ها، وارد سایت خرید بلیط شده اید.

4. همیشه سعی کنید تا حداقل 3ماه قبل از سفر خود، اقدام به جستجوی اطلاعات درباره مقصد خود کنید.

  سپس با بازدید برخی از سایت های ارائه دهنده خدمات گردشگری و بررسی امکانات و قیمت های آنها، بهترین آنها از لحاظ امکانات و قیمت را انتخاب نمایید و با بررسی نمودار قیمت های آن شرکت، زمان مراجعه دقیق مراجعه به آن سایت، بر اساس نمودار ارائه شده و زمان سفر خود را بیابید.

5. در کشور ما، چون چند تعطیلی بزرگ وجود دارد، بر همین اساس، چندین پیک پروازی وجود دارد که عمدتاً قیمت ها در این تاریخ ها بالاست. مخصوصاً چندد روز قبل از پروازها و حتی چند ساعت قبل از پروازها.

پیشنهاد ما اینست که سعی کنید در اولین روزها و ساعت های اعلام پروازهای این مناسبت ها، اقدام به خرید بلیط هواپیما نکنید. بلکه اجازه دهید کمی قیمت ها متعادل گردد. سپس اقدام به خرید نمایید. پیشنهاد رسپینا 24 اینست که مکثلا اگر قرار است شب عید نوروز، به سفر کیش بروید، این سفر را با یک روز تاخیر، در روز اول عیدنوروز انجام دهید. مطمئناً قیمت های اعلامی در سایت و ایرلاین ها، به مراتب مناسب تر از شب عید نوروز است.