در رسپینا24 بهترین و شاخص ترین جاذبه های طبیعی ایران را بشناسید

اگر مساجد و خرابه های باستانی ایران به اندازه کافی برای برآورده شدن خواست برخی گردشگران کافی نباشد، مناظر متنوع و چشمگیر  طبیعی ایران، مسافرانی که خواستار آن هستند را بخوبی راضی میکند. گردشگران می توانند از مناظر الهام بخش و بی نظیر طبیعت و مشاهده شگفتی های آن استفاده کنند. از کوه ها به بیابان ها، به جنگل ها و غارها، سر بزنید و لذت ببرید. در اینجا تعدادی از مهمترین آثار طبیعی و دلفریب را در ایران به شما معرفی میکنیم. در رسپینا24 بلیط ارزان و آنلاین بخرید و بهترین و شاخص ترین جاذبه های طبیعی ایران را بشناسید.

کوه دماوند

کوه دماوند بیش از 65 کیلومتری شمال شرق تهران، در ارتفاع 6،610 متری، بالاترین کوه در خاورمیانه است و یک چالش ارزشمند برای هر کوهنوردی است. در طول روز ها در تهران کوه دماوند ، کوهی با قلل برفی در کل طول سال دیده میشود. همچنین این کوه در بسیاری از ادبیات و اسطوره های ایران دیده میشود و از ویژگی های برجسته در فرهنگ و ادبیات فارسی است. در محدوده قلل کم ارتفاع و قلل فرعی دماوند در جهت رسیدن به اوج دماوند اگر حرکت کنید، بهترین قسمت سفرتان به قلل میانی است که حداقل 2 روز وقت شما را برای طی مسیر طلب میکند. در رسپینا24 بلیط ارزان و آنلاین بخرید و بهترین برنامه سفر را از ما دریافت کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

ترکمن صحرا

دشت ترکمنها و یا ترکمن صحرا، در منطقه شمال شرقی ایران قرار دارند که هم مرز با ترکمنستان و دریای خزر هستند. تپه های سبز نیلی به ظاهر این منطقه کمک شایانی نموده است. اما میتواند بطور پیاده و بدون  دسترسی به ماشین خود به مناطق دست نخورده و پیچیده در این دشت دسترسی پیدا کنید. مناظر طبیعی ترکمن صحرا بخودی خود بسیار جذاب هستند. یک نقطه کانونی برای هدایت و مسیر یابی در طول راهپیمایی، گورستان خالد نبی است که از روی سنگ قبرها قابل شناسایی است. همچنین در نزدیکی این دشت، ساختمان  کنبد کاووس وجود دارد که در قرن 11  ساخته شده است. رسپینا24 برای شما سهولت و ارزانی خرید بلیط هواپیما را به ارمغان می آورد.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

دشت لوت

دشت لوط یکی از دو بیابان بزرگ ایران است و مساحتی بالغ بر 50،000 کیلومتر مربع در بخش شرقی شرقی کشور دارد. گزارشی شده است که ادعا می کند این دشت بعنوان داغترین نقطه سطح زمین تا کنون ثبت شده است، دمای شگفت آور 70.7 درجه، بازدید از این دشت را از زمان سحر تا ساعات اولیه صبح و یا در ساعات اولیه شب امکان پذیر میکند ولی این دشت در یک بعد از ظهر کویری در نزدیکی غروب دلچسب برای یک پیک نیک بسیار مناسب است. کمپ های کنار بیابان و برخی نقاط پست دشت یک محل فراموش نشدنی برای کمپ شبانه در زیر ستارگان است. راهنمای سفر شما را از شهر کرمان با هزینه های معقول به این دشت می برد. همچنین مطمئن شوید که اشکال مرموز را نیز مشاهده کنید، شکل های غول پیکر مشهور در صحرا بسیار جذاب و رمز آلود می باشند. با رسپینا24 دشت های ایران را آسان و ارزان سفر کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

کویر نمک یا دشت کویر

دشت کویر یا کویر نمک (کویر نمکی بزرگ)، بیابان بزرگ دیگر ایران است که در مرکز فلات ایران واقع شده است، در شمال غرب اصفهان و یزد. بیابانی بسیار سرسخت با تغییرات آب و هوایی ناگهانی که روزهای داغ و شبهای سرد را به همراه دارد، دریاچه نمک که 100 کیلومتر از آن در محدوده قم است، بیشترین ویژگی گردشگری در صحرا را دارا است که با شکوه و وسعت کویر نمک، آنرا بسیار جذاب میکند. کویرهای معروف ایران و سکوت کویر را با رسپینا24 تجربه کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

کویر مارانژاب

در فاصله دو ساعته از شهر کاشان در استان اصفهان، بیابان مارنژاب است که دارای برخی از ماسه سنگ ترین سازندهای کشور است. در حالی که بسیاری از بیابانهای ایران نمکی، سنگی یا اسکروبندی هستند، مارانژاب گردشگران را به دیدن فانتزی های بی نظیر  داخل کویر ترغیب می کند. شما می توانید تور  کویر نوردی را با دیدار از دریاچه نمک ، که نه چندان دور از کویر مارانژاب آغاز کنید، در وقت باقی مانده از سفر هم میتوانید  از کاروانسرای قرن شانزدهم در این منطقه دیدن کنید. در رسپینا24 خرید آسان، ارزان و مطمئن را انجام دهید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

جنگل ماسال ، گیلان

جنگل های استان گیلان منطقه ای با زیبایی طبیعی طبیعی هستند و مسیرهای زیبایی را برای پیاده روی گردشگران در جنگل ماسال ارائه می دهند. با  رانندگی چند ساعته از تهران میتوانید به جنگلهای ماسال در استان گیلان برسید، منطقه کوهستانی ماسال دارای برخی از مسیرهای پیاده روی بسیار محبوب و شناخته شده است، اگر چه باید منابع و زمان خود را به مغازه ها و هتل ها و دیگر زیباییها در گیلان نیز اختصاص دهید، مخلوطی از نواحی سرسبز و گیاهان کوهی، برای کنجکاوی و لذت بیشتر از سفر خود میتوانید در جنگل های ماسال نیز گردش کنید. جنگلهای حاوی گونه های جانوری و گیاهی کاملا بومی و کمیاب. برای همه شهرهای ایران بلیط اینترنتی ارزان و سریع بخرید. حتی در تعطیلات با رسپینا24 باشید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

آبشار لاتون، گیلان

در زمانی که در استان گیلان هستید، برای دیدار از بالاترین و مرتفع ترین آبشار ایران، به منطقه شمالی آستارا سفر کنید. آبشار لاتون در برابر یک فضای مرطوب و پر از گیاهان مختلف و قطرات پراکنده آب در هوا در کوه های جنگلی، از ارتفاع 105 متری فرو میریزد. آرامش آبهای اطراف باعث می شود که در دریاچه ایجاد شده در پای آبشار تمایل به شنا پیدا کنید و از آرامش آب استفاده کنید و تازه شوید. آبشار زیبای لاتون را با خرید بلیط در رسپینا 24 ببینید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

بداب سور

علاقه مندان به زمین شناسی، باید شکل های سنگی بداب سور که یک شاهکار طبیعی است را ببینند. بداب سور در استان مازندران در شمال ایران، در حدود 100 کیلومتری جنوب شهرستان ساری قرار دارد، این منطقه مملو از رنگهای زرد، نارنجی و تراسهای قرمز است که از رسوبات مواد معدنی که از چشمه های آب گرم وجود دارد تشکیل شده است. بهترین بانک اطلاعات پرواز در رسپینا24 را ببینید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا 24

خرید بلیط هواپیمای شهرهای ایران و رزرو اینترنتی هتل شهرهای ایران در رسپینا24:

خرید بلیط ارزان اینترنتی هواپیما به شهرهای ایران در رسپینا24 خیلی آسان انجام میشود. در رسپینا 24 شما میتوانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید و بهترین خرید بلیط و رزرو هتل را انجام دهید.  برای خرید بلیط هواپیما شهرهای ایران از رسپینا24، کافیست وارد منوی پرواز داخلی شوید و با ورود اطلاعات مورد نیاز، خرید بلیط هواپیمای شهرهای ایران را انجام دهید. بلیط هواپیمای شهرهای ایران را در رسپینا24 ارزان و سریع دریافت کنید.

همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل های شهرهای ایران جستجو کنید و بعد از مقایسه ، رزرو اینترنتی هتل در شهرهای ایران را با دقت انجام دهید. با رسپینا24 به مقصد خود نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما، خرید اینترنتی تور و رزرو اینترنتی هتل می باشند.