با توجه به تنوع مراکز اقامتی خصوصا در برخی از قطب های توریستی کشور هم چون کیش و مشهد، شرکت رسپینا در اقدامی جدید قابلیت چند گانه جست و جو و رزرو هتل را برای مسافران عرضه نموده است. در این جستجوی پیشرفته، شما می توانید از سه طریق نام شهر، نام هتل و محدوده معین (بر حسب آدرس و یا مکان گردشگری)، بهترین اقامتگاه را جستجو نمایید. لذا چنانچه شما نیز به دنبال بهترین هتل برای سفر خود می باشید، حتما تا پایان مطلب همراه ما باشید.

رزرو هتل از رسپینا

جستجوی هتل بر اساس شهر

در این جستجو لیستی، از هتل های یک شهر مشخص برای شما نمایش داده می شود. تنها کافیست در فیلد مخصوص جستجو هتل از صفحه اصلی سایت، نام شهر مقصد را وارد کرده و سپس بر روی گزینه "  جست و جو " کلیک کنید.

مثال :

با وارد کردن نام "مشهد" و انتخاب "مشهد" از لیست کشویی ظاهر شده و کلیک بر روی دکمه جست و جو ، در تاریخ های انتخابی تمامی هتل های " مشهد " نمایش داده خواهد شد.

جست و جو هتل بر اساس نام شهر

جستجوی هتل بر اساس نام هتل

این شیوه جست و جو مخصوص مسافرانی است که قصد اقامت در یک هتل مشخص و تعیین شده را دارند. برای این منظور، تنها کافی است تا نام هتل مدنظر خود را وارد نمایید تا لیستی از تمامی هتل های همنام با کلمه وارد شده برای شما نمایش یابد. مثال :

با وارد نمودن نام " پردیسان " اسامی " هتل پردیسان تفرش " ، " هتل پردیسان مشهد " ، " هتل پردیسان یزد " ، " هتل پردیسان تربت جام " نمایش داده می شود.

جست و جو هتل بر اساس نام هتل

جستجو مکان گردشگری شاخص

در این فیلتر جستجو تنها کافیست قسمتی از آدرس و یا نام مکان شاخص گردشگری مد نظر خود را وارد نمایید تا وب سایت به شما لیستی از هتل هایی که در محدوده یک کیلومتری مکان مد نظر شما قرار دارند نشان دهد.

مثال :

برای یافتن هتل های یک کیلومتری حرم مطهر ، با وارد کردن نام " حرم مطهر" تمامی هتل های شعاع یک کیلومتری حرم مطهر برای شما نمایش داده می شود.

جستجو هتل بر اساس مکان گردشگری شاخص

جست و جو هتل بر اساس آدرس

این شیوه جست و جو، مخصوص به مسافرانی است که قصد دارند در شعاع یک کیلومتری موقعیت جغرافیایی مشخصی اقامت داشته باشند. تنها کافیست نام خیابان مورد نظر خود را وارد نمایید و از لیست کشویی، مورد مدنظر خود را انتخاب نمایید.

مثال :

برای یافتن هتل های محدوده یک کیلومتری بلوار وکیل آباد مشهد ، باید " وکیل آباد" را در فیلد جست و جو وارد نمایید و در نوار کشویی در قسمت آدرس ها تمامی هتل های نزدیک به این محل برای شما نمایش داده خواهد شد.

جست و جو هتل بر اساس آدرس

رزرو بهترین هتل با رسپینا

با استفاده از این سرویس می توانید مناسب ترین هتلی که به معیارهای شما نزدیک است را انتخاب نمایید. ما در رسپینا با ارائه سرویس های بهتر و جدیدتر شما را برای داشتن سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی همراهی خواهیم کرد.