رزرو هتل خارجی ارزان قیمت در کوتاه ترین زمان

سفر به هر جای دنیا نیاز به اسکان و اقامت دارد. زمانی که شما قصد سفر می کنید، نیاز دارید در مکانی به استراحت و آرامش بپردازید. از این رو هتل ها ایجاد شده اند تا نیازهای شما را برطرف کنند ولذت سفری با آرامش را برایتان به ارمغان بیاورند.  رزرو آنلاین هتل به وسیله سایت های گردشگری یکی از راه هایی است که به شما کمک می کند هتلی که قرار است در آنجا اقامت کنید از دور و بشکل مجازی ببینید و در بهترین هتل ها اقامت خود را انتخاب کنید. رزرو هتل خارجی ارزان قیمت  نیز در سایت های گردشگری دیده می شود. در دنیا بیش از دویست هزار هتل در ۱۲ هزار شهر دیده می شود که همه این ها عنوان هتل خارجی را دارند و با مراجعه به سایت های گردشگری می توانید رزرو هتل خارجی را از این سایت ها انجام دهید.

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

 آیا رزرو هتل خارجی ارزان قیمت با خرید بلیط هواپیما خارجی  ارزان قیمت مرتبط است؟

وقتی قصد سفر به شهرهای دنیا را دارید، خرید بلیط هواپیما از اصلی ترین موضوعات می باشد. بعد از این که خرید بلیط هواپیما را انجام دادید، رزرو هتل مهمترین دلیل داشتن سفری خوب می باشد. گاهی اوقات این دو عامل با یکدیگر جمع می شود و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در یک پکیج اختصاصی و به صورت ارزان قیمت یا لحظه آخری ارائه می‌شود که از آن به عنوان خرید تور یاد می شود.

 خرید تور خارجی در یک پکیج طراحی می‌شود که در آن خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی قراردارد. یعنی شما برای سفر خارجی، تور خارجی را تهیه می کنید، که در آن خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی ارزان قیمت گنجانده شده و این تور خارجی می تواند بسیار مقرون به صرفه و و کم هزینه تر باشد.  پس می‌توان گفت رزرو هتل خارجی ارزان قیمت با خرید بلیط هواپیمای خارجی ارزان قیمت کاملاً ارتباط مستقیم دارد و این ارتباط در پکیج های خرید تور دیده می شود. سوال دیگر مطرح است:

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

 در رزرو هتل خارجی ارزان قیمت کیفیت خدمات  و امکانات هتل تغییر می کند؟

سوالی که در اینجا مطرح است این است که آیا در رزرو هتل خارجی ارزان قیمت خدمات و امکانات تغییر می کند؟

در اینجا باید بگویم که اگر شما رزرو هتل خارجی را با قیمت کمتر در سایت مشاهده کردید، دلایلی دارد. گاها هتل های خارجی با قیمت کمتر اتاق هایشان را به فروش می گذارند. اگر در زمان های غیر پیک باشیم حتما این موارد را در سایت ملاحظه می کنید زمان های غیر پیک برای سفرهای خارجی، زمان هایی  هستند که گردشگر و مسافر کمتر دیده می شود. به عنوان مثال فصل ها و آب و هوا می‌تواند در زمان های غیر پیک موثر باشد. در سفرهای خارجی جشنواره های بزرگ و جشن سال نو همینطور بسته به فرهنگ و آداب و رسوم کشور خارجی به جایی که شما قصد اقامت دارید زمان های غیر پیک وجود دارد که این خود باعث ایجاد رزرو هتل خارجی ارزان قیمت می شود.

 گاهی اوقات هتلی  را رزرو می کنیم که از وعده های غذایی را ندارد. مثلاً هتل را با صبحانه تنها رزرو میکنیم و ترجیح  میدهیم نهار و شام را زمان تفریح و گردش در شهر مورد نظر میل کنیم . در این مواقع رزرو هتل خارجی ارزان قیمت ارائه می شود.

پس در اینجا باید پاسخ بدهیم که رزرو هتل ارزان قیمت با توجه به زمان سفر و شرایطی که شما انتخاب می کنید، صورت می‌گیرد و در کیفیت خدمات امکانات تاثیری ندارد.

برای رزرو هتل خارجی ارزان قیمت انواع سایت های رزرو هتل  خارجی وجود داردوجود دارد. وقتی شما برای رزرو هتل خارجی به سایت مراجعه می کنید به راحتی می توانید هتل مورد نظرتان را ببینید عکسهای  هتل ها معمولا در سایت‌ها قرار دارد، همینطور اطلاعات این هتل ها در سایت موجود است و شما با توجه به گزینه هایی که مورد نظر می توانید به اتاق مورد نظر را انتخاب کنید وقتی وارد سایت می شوید بر روی رزرو هتل خارجی کلیک کنید انواع هتل ها در منطقه و کشورهای مختلف برای شما باز می شود سپس اتاق را از لحاظ دو نفر بودند سه نفر بودند انتخاب کنید و برای در دست داشتن امکانات می توانید برروی امکاناتی که می خواهید به شما ارائه کند کلیک کنید در آخر صورتحساب برای شما ارسال می شود و به صورت آنلاین واریز خواهید کرد و بعد از وارد واچر هتل را در سایت ملاحظه می کنید که به شما ایمیل می شود یا پیامک آن به شما ارسال می شود.

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

 آیا خرید تور خارجی به روش اینترنتی مقدور است؟

برای خرید تور خارجی نیز می توانید به همین شیوه از طریق سایت‌های گردشگری خرید تور خارجی را انجام دهید.  ابتدا به سایت گردشگری مورد نظر سپس بر روی گزینه تور خارجی کلیک کرده و تور خارجی به مقصدی را که تمایل دارید به آنجا سفر کنید انتخاب می کند. معمولا در خرید آنلاین تور پکیجی طراحی شده است که  خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل گنجانده شده است.

خارجی در رزرو اینترنتی هتل خارجی داشتن اطلاعات بسیار حیاتی است و شاید این پرسش برای شما پیش آمده باشه که اصطلاحاتی که آژانس های مسافرتی درباره هتل ها به کار می برد به چه معناست و سوالاتی را در این مورد در ذهن تان داشته باشید به عنوان مثال سوالی مانند تفاوت FB با All چیست؟ یا تفاوت تخت Twin با king چیست؟ یا اینکه   Resort و Motel چیست؟

 در توضیحات زیر به تمام سوالات شما در این مورد پاسخ میدهیم:

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

متل Motel چیست؟

گاهی اوقات در شهرهایی که در حاشیه دریا قرار دارند دیده شده است. در سایت نیز مشاهده کرده اید که رزرو آنلاین متل را برای شما داشته است. در اصل واژه متل تلفیقی از دو واژه هتل و موتر می باشد و ماهیت آن این است که معمولاً خارج از شهرها قرار دارد و یا ممکن است در معین راه ها باشد تعریف متل باید بگوییم که هتل ای است که در آن مسافر می تواند با خودروی شخصی آن خود وارد شود مانند تمامی متل های حاشیه دریای خزر یکی از مشخصه های اصلی یک مدل عدم وجود لابی است. و مهمان درب در ورود بدون پیاده شدن از اتومبیل خود کلید مطلب ویلای خود را تحویل می گیرد و مستقیماً به وسیله اتومبیل خود به سمت اتاق خود می رود.

هتل پانسيون Hotel Pension چیست؟

معمولاً در شهر واقع می شوند و تعدادی اتاق و سالن غذاخوری دارند تا بتوانند برای مهمان ها غذا تهیه کنند   معمولاًمجهز به کتابخانه سالن مطالعه و اتاق تماشای تلویزیون نیز می باشد در هتل پانسیون معمولا اتاق ها را به صورت ماهیانه یا سالیانه اجاره می‌دهند و اغلب مشتریان دیگری برای  صرف غذا از خارج از هتل نمی پذیرند در هتل پانسیون ها مقررات خاصی وجود دارد که مسافر ملزم به رعایت آن است و در ساعات معینی صبحانه و ناهار و شام صورت می گیرد و در پانسیون تا ساعت مشخصی باز است.

ريزورت هتل Resort Hotel چیست؟

ریزورت هتل ها اغلب در رزرو اینترنتی هتل خارجی مشاهده می‌شود به هتل هایی اطلاق می شود که معمولاً نزدیک چشمه های آب معدنی و ساحل دریا واقع شده اند و تقریباً شبیه ویلاهای کنار دریا می باشند اما با امکانات بسیار بیشتر

 هتل ها را در کشورهایی مانند تایلند مالزی و اغلب کشورهایی که در کنار ساحل مکانی برای پذیرایی گردشگر و مهمان خارجی دارند مشاهده می کنیم در سایتها رزرو آنلاین ریزورت هتل ها وجود دارد که معمولاً ریزورت هتل ها جذب رزرو هتل های خارجی ارزان قیمت می باشد.

هتل آپارتمان Apartment Hotel چیست؟

هتل آپارتمان که معمولاً در تمامی شهرهای آن ها دیده می شود مکانی برای اقامت مسافر است اگر امکان پذیرایی در هتل کاهش یابد هتل آپارتمان شکل میگیرد در هتل آپارتمان ها معمولاً لوازم آشپزی وجود دارد تا مسافرین بتوانند خودشان جهت تامین غذا اقدام کند هتل آپارتمان معمولاً بیشتر شبیه اجاره‌اپارتمان است با تفاوت اینکه در چند روز اجاره می شود و هر زمان که بخواهند باید تسویه کنند و آپارتمان را ترک کنم بر خلاف هتل ها که شرایط سخت هتل آپارتمان کمی انعطاف پذیر است و انواع بسیار متفاوتی دارد معمولا شبیه هتل ها ساخته می شود اما اقامت در آن ها مانند هتل ها نیست و از یک روز تا چند ماه متغیر است و معمولاً قیمت هتل آپارتمان ها از قیمت هتل ها بسیار پایین تر از خانه خودتان با تفاوت اینکه تنها چند روز در آن اقامت دارید.  معمولا در سایت ها گردشگری رزرو هتل آپارتمان در فیلدی که رزرو اینترنتی هتل قرار دارد شکل گرفته است.

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

 هتل Hotel چیست؟

 در مبحث رزرو هتل خارجی،  به نوع ستاره هتل ها  باید توجه کرد:

 هتلها به هتل دو ستاره، هتل سه ستاره، هتل پنج ستاره تقسیم می شود.

 رزرو هتل خارجی در سایت گردشگری می توان  انواع هتل ها را رزرو کنید.

 هتل های خارجی بسته به ستاره ی هتل امکانات و خدمات مطلوب تری را ارائه می دهند.
هتل ها در انواع مختلف هستند:

هتل تجارتى Commercial Hotel

هتل حومه شهر Sub-urban Hotel

هتل شهرى Urban Hotel

هتل با فضاى بازميانى Atrium Hotel

هتل بزرگ Meca Hotel

هتل گرد همايى Convention Hotel

هتل فرودگاه Air port Hotel

هتل مسکونى براى مهمانانى که اقامت طولانى دارند Lodging Type Hotel

هتل سوپر لوکس Super Lux Hotel

هتل تمام سوئيت Suite Hotel

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

هتل باسوئيت هاى يک طبقه هاى پراکنده BungalowSuite Hotel

متل بين راهى Motel

متل متوسط ميان راه Motor inn

هتل ارزان قيمت Budget inn

هتل تفريحى Resort Hotel

هتل آپارتمان Apartment Hotel

هتل مالکيت زمانى مشترک Time Sharing Hotel

هتل مالکيت مشترک Condominium Hotel

پانسيون Boarding House

مهمانسرا Guest House

مسافر خانه، استراحتگاه Hostel

خوابگاه Dormitory

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

انواع اتاق ها در هتل ها :

انواع اتاق هاي موجود در هتلها:

سوئيت اداري Office Suite

سوئيت کنفرانس Conference Suite

سوئيت کوچک Mini Suite

سوئيت معمولي Junior Suite

سوئيت دو لوکس Deluxe Suite

سوئيت دوبلکس Doublex Suite

سوئيت مسافرين مهم Vip Suite

سوئیت مجلل Imperial Suite

سوئیت محصور Pent house Suite

سوئیت ماه عسل Fiesta Suite

سوئيت ماه عسل براي اقامت Dolcevita Suite

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

سوئيت يک نفره Single Suite

کابانا Cabana

آپارتمان Apartement

بنگلو Bungalow

اتاق هاي دور Remote Function

اتاق هاي تو در تو Connected Room

اتاق با بالکن Balcony Room

اتاق با استخر خصوصي Room With Private Pool

اتاق ضيافت Banquet Room

اتاق خانواده Family Room

واحد هاي فاميلي Family Units

اتاق معمولي با حمام Room With Bath

اتاق با چشم انداز جنگل Woods View Room

اتاق معمولي بدون حمام Room Without Bath

اتاق نشيمن يا سالن پذيرايي Parlor

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

تو ضیح اتاق ها :

اتاق یکنفره: در اتاق یک نفره که اتاق سینگل نامیده می شود یک تخت خواب است و اختصاراً با علامتsGL نمایش داده می شود.

اتاق دو نفره:  یعنی اتاق به عنوان دبیر هیات او این خوانده می‌شود این اتاق که یک تخت دو نفره به هم چسبیده دارد و این اتاق دو تخته مجزا داردDBL  نمایش داده می شود.

 اتاق سه نفره:  این اتاق برای سه نفر تعریف شده به عنوان تریپل میشود. معمولاً دارای سه تخت یک نفره یا یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره به هم چسبیده میباشد و  با علامت اختصاریTPLنمایش داده می شود

 سوئیت:  که مانند آپارتمان کوچک است قسمتی برای پذیرایی دارد که در جلوی اتاق است و در پشت آن اتاق خواب ها تعبیه شده است در برخی از هتل هاچند پله به پایین می خورد تا به اتاق خواب ختم می شود  ویا چند پله بالا می خوردو اتاق خواب ها قرار دارد.

آپارتمان: آپارتمان ها هم که شبیه آپارتمان خودتان به منزل خودتان است دارای دو یا سه خواب هستند که در هر کدام از خواب ها دو تخت قرار دارد در صورتی که دو اتاق داشته باشد معمولاً اتاق و تخت دونفره دارد یک اتاق دیگر یه نفره از سینگل می باشد

استودیو: که به اتاق های گفته می شود در بدو ورود به این اتاق پذیرایی هستند و مبل و کاناپه ها به صورت تختخواب در می آید ها به عنوان اتاق پذیرایی هستند و در شب‌ها اتاق خواب می شود انتخاب شدند که می‌توان ولشت ملحفه رو داخل آنها جا داد اتاق استودیو حمام هم دارد و مجهز به آشپزخانه کوچک می باشد.

کانکتد روم:  به اتاق اطلاق می شود که دو اتاق تودرتو است هر اتاق به راهرو اصلی هتل متصل است. و امکانات می باشد این اتاق از وسط با یک در به یکدیگر متصل می شود بیشترمختص خانواده‌های چند نفره میباشد که می‌خواهد اوقات روز را با یکدیگر سپری کنند و در شب جدا از دیگر استراحت کنم این اتاق از وسط درد دارد و باعث ایجاد ارتباط بین دو خانواده می شود.

 کابانا روم: همکف است و پنجره آن رو به محوطه باز می شود که مرتبط با استخر شنا است. معمولا چنین اتاقی برای تعویض لباس اتاق مخصوص دارد.

و در آخر فیستا سوئیت:  این نوع معمولاً در هتل هایی است که دارای سالن عروسی و مراسم باشند و معمولا بعد از مراسم ازدواج یا پارتی های تولد این اتاق در اختیار زوجه و برندها قرار می گیرد معمولاً مخارج این سوئیت ها معمولااتخاذ می‌شود و جزو هزینه های مجلس عروسی  می باشد. اتاقهای دیگری هم در هتل ها وجود دارد که بسته به علایق شما می‌تواند رزرو شود.

در رزرو اینترنتی هتل خارجی تمامی این اتاق ها دیده میشود و شما به راحتی می توانید رزر هتل خارجی را انجام دهید.

رزرو اینترنتی هتل خارجی یکسری خدمات ارائه می‌شود که مختص هتل ها در اینجا شما ما را به خدمات آشنا می کنیم تا بتوانید با خیال راحت در اقامت کنید.

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

:(O.R) (Only Room)

اتاقی که جهت اقامت است و فقط فقط به شما تحویل داده می شود بدون صبحانه ناهار و شام و قضایی در این اتاق صرف 

می‌شود

:(B.B) Bed & Breakfast

در این سرویس این اتاق به همراه سرویس صبحانه در روز و ناهار و شام در این سرویس وجود ندارد.

H.B) Half Board)

یعنی اقامت به همراه یک وعده صبحانه یک وعده ناهار یک وعده شان می باشد مثلاً سرویس اچ بی در هتل های دبی معمولاً با یک بعد صبحانه و ناهار طراحی شده در حالی که در ترکیه این سرویس در منطقه آنتالیا و دریای اژه با یک وعده صبحانه یک وعده شام ارائه می شود.

Full board((FB

 یعنی خدماتی از قبیل صبحانه ناهار و شام رایگان. استفاده از انواع سرویس های هتل به صورت فری از قبیل استخر سونا جکوزی و حمام ترکی.

رزرو هتل خارجی ارزان قیمت _رسپینا 24

روش رزرو هتل خارجی ارزان با رسپینا 24

از آنجایی که شما می خواهید رزرو اینترنتی هتل خارجی را انجام دهید، به شما سایت رزرو آنلاین هتل خارجی رسپینا 24 را پیشنهاد می دهیم. دراین سایت شما می توانید رزرو هتل خارجی ارزان را بصورت اینترنتی انجام دهید و اقامتی  امن و با آرامش را داشته باشید.

برای خرید انواع تورها می توانید با کلیک بر روی کلمه  خرید تور انلاین، نوع تور، میزان هزینه، تعداد روزهای اقامتتان را انتخاب کنید. همین طور می توانید از اپلیکیشن رسیپنا24 خیلی راحت و آسان استفاده کنید. رزرو هتل خارجی با رسپینا ۲۴ در هر لحظه امکانپذیر است. چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 و راهنمایی از مشاوران مارا خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.