در تمام 365 روز سال، بین همه ی آدمای اطرافتون، یه نفر هست که قلبش براتون میتپه و با غمتون غمگین و با لبخندتون شاد میشه. یه نفر که مثل هیچکس نیست و هیچ چیزی جایگزینش نمیشه؛ یه نفر به اسم مادر که زبان ناتوانه از وصفش. در تمام این 365 روز سال اگه حواستون بهش نبود، اگه فراموشش کردین و اگه خدای نکرده در قبال مهربونیاش کوتاهی کردین، حداقل در روزی که متعلق به خودشه کنارش بنشینین و در آغوش بگیرینش.

روز مادر

توی این یک روز، کنار بزارین تمام چیزایی رو که باعث شدن متوجه نشین مادر هم گاهی دلتنگ میشه و هیچ چیز مثل لمس دستانی که سالها در دست خودش احساسشون میکرد، نمیتونه آرومش کنه. فارغ از تمام دنیای اطرافتون، روز مادر رو فقط به خودش اختصاص بدین و بدونین فرصت ها زود از دست میرن.

هدیه برای روز مادر میتونه هر چیزی باشه، یکی دوست داره تور زیارتی مثل تور مشهد برای مادرش بخره و یکی با یه شاخه گل خوشحالش میکنه. هیچکدوم از اینا برای مادر مهم نیست، مهم اینه خودتون اون هدیه رو بهش تقدیم کنین تا بهانه ای بشه برای اینکه دوباره در آغوشتون بگیره و تمام روزهای کودکی تون رو دوباره مرور کنه. هر چقدر هم که ازش دور باشین، فقط کافیه خودتون بخواین تا از نزدیک ببینینش، چون صدا و پیام متنی نمیتونه دلتنگیاشو برطرف کنه. پس بهانه ها رو کنار بزارین و با خرید بلیط هواپیما یا بلیط قطار و یا هر جور دیگه ای که دوست دارین، روز مادر رو در خونه ی پدری و کنار دو فرشته ی تکرار نشدنی دوباره کودکی کنین...

رسپینا24، آرزو میکنه پدر و مادرتون همیشه سالم و خوشحال باشن و شما هم قدردان زحماتشون باشین. 

روز مادر مبارک