ساعات حرکت و لیست سرویس خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول

خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول یکی از روش های آسان و ارزان برای سفر به کشور ترکیه است. با وجود این که حمل و نقل هوایی به همراه  حمل و نقل ریلی پیشرفت زیادی در چند دهه اخیر داشتند اما باز هم سفر با اتوبوس طرفداران خودش را دارد.

در این میان استانبول یکی از محبوب ترین مقصدهای ایرانیان برای گذراندن ایام تعطیل است که اگر بتوان ارزان به آن سفر کرد آن گاه هیچ گونه دغدغه‌ای برای مسافران باقی نخواهد ماند.

چگونه می توان ارزانترین بلیط اتوبوس استانبول را تهیه کرد. برای اطلاع از ساعت حرکت و لیست سرویس‌های اتوبوس تبریز به استانبول بهتر است مقاله زیر را از دست ندهید.

ارزانترین بلیط اتوبوس استانبول

خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول

استانبول شهر اروپایی ترکیه با مساجد زیبا و ساختمان های رنگارنگ هر فردی را برای بازدید وسوسه می کند.

این شهر قدمتی هزار ساله دارد و در ابتدا در به عنوان بیزانس و پس از آن به عنوان قسطنطنیه در اوایل قرن بیستم شناخته می‌شد. در استانبول معماری فرهنگ و مسیر های تجاری از سراسر جهان دور یکدیگر جمع شده اند تا تشکیل یک شهر بسیار هیجان انگیز را برای شما بدهند.

هزینه سفر به استانبول چقدر است

قسمت های شگفت آوری از استانبول وجود دارد که برای بازدید کنندگان بسیار عالی است اما در نظر داشته باشید بودجه سفر شما کاملا به سلیقه دید شما بستگی دارد. اگر به دنبال نمونه برداری از یک زندگی بسیار لاکچری در شهر هستید دست شما برای انتخاب هرگونه اقامتگاه باز است اما اگر سفر مقرون به صرفه تری را می خواهید شروع کنید باید به دنبال هاستل های ارزان تر این شهر باشید. در کل سعی داریم بگوییم هزینه و بودجه مورد نیاز شما برای سفر کاملا به خودتان ارتباط دارد و نمی توان رقم ثابتی را برای آن عنوان نمود. 

هزینه سفر به استانبول

قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول چقدر است؟

در حال حاضر ( در زمان نگارش مقاله) قیمت بلیط اتوبوس تبریز به استانبول ۳۶۰ هزار تومان می باشد و همیشه ثابت نخواهد بود و بنا بر شرایط متفاوتی تغییر خواهد کرد. هچند که باید اعتراف کرد که قیمت خرید بلیط اتوبوس در مقایسه با قیمت خرید بلیط هواپیما استانبول و قطار کمتر دچار نوسان می شود اما با این حال بهتر است باش معیارها و فاکتورهایی که در قیمت خرید بلیط تاثیرگذار هستند آشنا شوید. این شرایط ممکن است یکی از موارد زیر باشد.

اولین فاکتور قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول : زمان سفر

به جرئت میتوان گفت زمان موثرترین نقش در قیمت بلیط اتوبوس است. اگر در زمانی به استانبول سفر کنید که میزان تقاضا برای خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول به حداکثری خود برسد آن گاه نباید انتظار قیمت پایین بلیط اتوبوس تبریز به استانبول را داشته باشید.

بنا بر رابطه اقتصادی میان عرضه و تقاضا، هر اندازه تقاضا برای کالا یا سرویسی زیادتر شود، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. درباره قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول هم به همین شیوه عمل می شود. اگر زمانی سفر کنید که تقاضا برای خرید بلیط استانبول در کمترین حالت خود باشد، خواهید توانست ارزان ترین بلیط اتوبوس را خریداری کنید.

قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول

دومین فاکتور قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول : شرکت اتوبوسرانی

به صورت کلی قیمت خرید بلیط اتوبوس شرکت اتوبوسرانی که انتخاب میکنید تاثیر گذار خواهد. هر شرکت بر اساس میزان امکاناتی که در دسترس مسافر قرار می دهد رقم متفاوتی را مشخص خواهند کرد.

درباره بلیط اتوبوس استانبول بهتر است بدانید در حال حاضر تنها شرکت اتوبوسرانی که این سرویس را ارائه می کند دیدار سیر گیتی است. لذا احتیاجی به جست و جو برای شرکت اتوبوسرانی ارزان تر نخواهید داشت.

سومین فاکتور قیمت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول : نوع اتوبوس

نوع اتوبوسی که شما انتخاب می کنید هم می تواند تاثیر گذار باشد. به صورت عام شما سه نوع اتوبوس وجود دارد که مسافران می توانند از میان آن ها انتخاب نمایند.

انواع اتوبوس برای سفر زمینی

1- اتوبوس های معمولی

2- اتوبوس های نیمه vip

3- اتوبوس های vip

بلیط اتوبوس استانبول

امکانات اتوبوس های vip

وی آی پی در مقایسه با سایر اتوبوس ها دارای امکانات بیشتری است و به همین دلیل هزینه بیشتری نسبت به آنها از مسافر دریافت خواهد کرد. این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

1- صندلی های تختخواب شو با قابلیت خواباندن پشتی تا ۱۴۰ درجه

2- سیستم صوتی و تصویری مجزا برای هر صندلی

3- قهوه جوش و یخچال

4- پذیرایی در طول مسیر

لیست سرویس ها و ساعات حرکت اتوبوس تبریز به استانبول

 اتوبوس تبریز به استانبول از ترمینال مرکزی تبریز به سمت استانبول در ساعت چهار و نیم بعد از ظهر سرویس دارد. در حال حاضر روزانه یک سرویس برای این مسیر ارائه می شود اما این تعداد ممکن است در زمان شلوغی استانبول افزایش پیدا کند.

نحوه خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول

جهت خرید بلیط اتوبوس تبریز به استانبول شما می توانید هم از طریق وب‌سایت رسپینا 24 و هم از طریق اپلیکیشن عمل نمایید. خرید بلیط اتوبوس ایروان از طریق اپلیکیشن رسپینا ۲۴ پیشنهاد ماست زیرا در این صورت به تمامی بلیط ها دسترسی بسیار راحتی خواهید داشت.

با این حال به سایت خرید بلیط اتوبوس رسپینا 24 هم می تواند جهت خرید آسان تر بلیط اتوبوس به شما کمک کند. برای این منظور کافی است در نوار اصلی صفحه بر روی گزینه بلیط اتوبوس کلیک کنید تا پس از آن آن وارد بر  جستجو اتوبوس شوید.

در این برگه پس از وارد نمودن مبدا و مقصد و همچنین جست و جو بلیط، می توانید بلیط خود را خریداری نمایید.

سخن آخر

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تبریز به استانبول پیشنهاد می شود در وب سایت های معتبر اقدام کنید تا پس از خرید هم بدانید پشتیبانی آنها استفاده نمایید. رسپینا ۲۴ با تیم پشتیبانی مشتری شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود.