این روزها با توجه به نوسانات قیمت بلیط هواپیما در کشور، بسیاری به دنبال ارزان ترین نرخ های بلیط ها می باشند. شرکت رسپینا، به عنوان یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده سرویس ها و خدمات گردشگری و بلیط سفر در کشور، با ارائه ی سرویس محبوب و پیشرفته "چند بخرم"، بخش عمده ای از مشکلات مسافران را مرتفع نموده است. با ما همراه باشید تا در ادامه با این سرویس و مزایای آن بیش تر آشنا شوید.

بلیط ارزان هواپیما

چرا سرویس چند بخرم؟

سرویس چند بخرم در ادامه ی سرویس خبرم کن و برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما از سوی وب سایت رسپینا ارائه شده است. در سرویس خبرم کن، این امکان برای مسافر فراهم می شد تا به محض تغییر قیمت بلیط های پرواز از طریق پیامک مطلع گردد. اما سرویس چند بخرم، این مزیت جدید را نیز به کاربر ارائه می دهد تا به محض تخفیف بلیط تا درصد دلخواه وی، بلیط به صورت خودکار رزرو شود. لذا مسافران عزیز می توانند بدون نگرانی، رزرو بلیط پرواز رفت و برگشت خود را به وب سایت رسپینا بسپارند و با خیالی آسوده از پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان خبره پرواز داخلی شرکت، عازم سفر شوند.

دیگر امکانات سرویس "چند بخرم"

یکی از امکانات بسیار خوب این سرویس این است که مسافر می تواند پس از مشخص کردن نرخ مورد نظر خود، گزینه ای را با عنوان "خریدن بلیط با هر نرخی پس از پایان تاریخ فوق" را فعال کند. بنابراین همینطور که در عنوان مشخص است، اگر مبلغ بلیط در بازه زمانی مشخص شده به نرخ مورد نظر مسافر نرسد سرویس به صورت خودکار در پایان بازه ی زمانی مشخص شده آن، بلیط را برای مسافر با قیمیت همان لحظه خریداری می کند.

چگونه می توان سرویس چند بخرم رسپینا را فعال کرد؟

برای این منظور کافیست وارد وب سایت رسمی شرکت به نشانی respina24.ir شده و مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید. در صورت داشتن سوال و یا مشکل نیز می توانید برای راهنمای بیش تر با کارشناسان ما در تماس باشید.

1- ابتدا از صفحه نخست سایت، وارد پنل کاربری خود شده و در قسمت مدیریت مالی، موجودی خود را افزایش دهید. اگر هنوز پنل کاربری ندارید، می توانید از قسمت ثبت نام|ورود سایت، برای خود به صورت رایگان حساب کاربری ایجاد کنید.

سرویس خبرم کن رسپینا

2- از صفحه نخست وب سایت، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر سفر خود را وارد نموده و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید. چنانچه قصد دارید بلیط برگشت را نیز خریداری کنید، فیلد "رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت" را انتخاب کنید.

سرویس خبرم کن رسپینا

3- در صفحه بعد، لیستی از تمامی پرواز های موجود با ایرلاین ها و کلاس های پروازی مختلف را مشاهده خواهید کرد. پس از بررسی کامل پرواز ها و همچنین قیمت آن ها، بهترین گزینه را انتخاب کرده و بر روی دکمه ی انتخاب پرواز کلید نمایید.

سرویس چند بخرم رسپینا

4- پس از انتخاب بلیط موردنظر، می بایست مشخصات فردی مسافر و تعداد مسافران بزرگ سال و کودک را وارد صفحه ی تکمیل اطلاعات نمائید. دقت داشته باشید که این اطلاعات می بایست به صورت صحیح و بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی هر یک صورت گیرد. در غیراینصورت از ورود مسافر به کابین پرواز جلوگیری می شود. پس از تکمیل اطلاعات، بر روی دکمه چند بخرم پایین صفحه کلیک کنید.

سرویس چند بخرم رسپینا

 5- در پنجره باز شده می توانید نرخ و بازه ی زمانی مورد نظر و حتی بازه ی ساعتی خود را تعیین کنید. همچنین درصورتی که می خواهید بلیط مورد نظر در پایان بازه زمانی درصورت نرسیدن قیمت بلیط به نرخ تعیین شده با قیمت لحظه ای خریداری شود، تیک گزینه ی "خریدن بلیط با هر نرخی پس از پایان تاریخ فوق" را فعال نموده و و دکمه ی ثبت را بزنید.

سرویس چند بخرم رسپینا

سرویس چند بخرم رسپینا چه بلیط هایی را شامل می شود؟

در حال حاضر این سرویس فقط برای بلیط های پرواز مسیرهای داخلی کشور در سایت رسپینا فعال است که مسافران گرامی می توانند از آن در جهت خرید ارزانترین بلیط ها استفاده نمایند. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...