رسپینا24 به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ارائه ی خدمات جدید در حیطه ی گردشگردی که همواره در جهت رفاه هرچه بیشتر مسافران خود کوشیده است این بار با ارائه ی سرویس جدید "چند بخرم"  در تلاش است تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و با قیمت پیشنهادی خود مسافران در اختیار آنها قرار دهد.

سرویس "چند بخرم"

سرویس چند بخرم یکی از جدیدترین امکانات وب سایت رسمی رسپینا24 است که در جهت خرید ارزان ترین بلیط هواپیما یاری دهنده ی مسافران گرامی می باشد. این سامانه به گونه ای طراحی شده است که مسافر پس از شارژ حساب کاربری خود در سایت رسپینا24  ابتدا بلیط مورد نظر خود را مشخص نموده و در قدم دوم بازه ی زمانی و قیمت پیشنهادی خود را تعیین می کند، در مرحله ی بعد در صورتی که بلیط انتخاب شده در بازه زمانی مشخص شده ، به قیمت پیشنهادی توسط کاربر برسد این سرویس به طور خودکار بلیط را برای مسافر خریداری می کند و در غیر این صورت پیامی را مبنی بر انجام نشدن عملیات خرید برای مسافر ارسال می کند.

دیگر امکانات سرویس "چند بخرم"

یکی از امکانات بسیار خوب این سرویس این است که مسافر می تواند پس از مشخص کردن نرخ مورد نظر خود گزینه ای را با عنوان "خریدن بلیط با هر نرخی پس از پایان تاریخ فوق" را فعال کند. بنا بر این همینطور که در عنوان مشخص است اگر مبلغ بلیط در بازه زمانی مشخص شده به نرخ مورد نظر مسافر نرسد سرویس به صورت خودکار در پایان بازه ی زمانی مشخض شده آن بلیط را برای مسافر با قیمیت همان لحظه خریداری می کند.

چگون می توان سرویس چند بخرم رسپینا24 را فعال کرد؟

برای استفاده از این سرویس لازم است که پس از ورود به سایت رسپینا24 یک حساب کاربری ایجاد کرده و موجودی اعتبار خود را افزایش دهید برای اینکار کافیست در صفحه اول سایت بر روی دکمه ی "ورود" که در قسمت سمت چپ و بالای صفحه مشخص شده است کلیک کرده و فرم اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. پس از ایجاد حساب و ورود به پنل کاربری می توانید از منوی سمت راست به بخش مدیریت مالی و سپس مدیریت موجودی رفته و در جهت شارژ حساب خود در صفحه جدید اقدام کنید.

چند بخرم

حالا برای خرید بلیط به صفحه نخست باز گشته و مبدا و مقصد و همچنین تاریخ حرکت خودرا انتخاب کرده و بر روی دکمه ی جستجو کلیک کنید.

سرویش چند بخرم

در صفحه ی جدید پیش رو شما لیستی از تمامی پرواز های موجود با ایرلاین ها و کلاس های پروازی مختلف مشاهده خواهید کرد پس از برسی کامل پرواز ها و همچنین قیمت آنها بهترین گزینه را انتخاب کرده و بر روی دکمه ی انتخاب پرواز کلید نمایید.

سرویس چند بخرم رسپینا24

در مرحله بعد، بعد از مشخص نمودن تعداد مسافران بزرگ سال و کودکان وارد صفحه ی تکمیل اطلاعات فردی خواهید شد که می بایست اطلاعات هر یک از مسافران را به صورت کاملا دقیق و مطابق با شناسنامه ی فرد وارد نمایید. (دقت کنید که اطلاعات به صورت کاملا دقیق وارد شوند زیرا  برای اصلاح اطلاعات معمولا ایرلاین ها هزینه ی جدا دریافت می کنند).

چند بخرم

 در سمت چپ، پایین همان صفحه گزینه ی سرویس چند بخرم اضافه شده است که می توانید با کلیک بر روی آن نرخ و بازه ی زمانی مورد نظر وحتی بازه ی ساعتی خود را تعیین کرده و همچنین درصورتی که می خواهیید بلیط مورد نظر در پایان بازه زمانی درصورت نرسیدن قیمت بلیط به نرخ تعیین شده با قیمت لحظه ای خریداری شود تیک گزینه ی "خریدن بلیط با هر نرخی پس از پایان تاریخ فوق" را فعال کرده و و دکمه ی ثبت را بزنید.

چند بخرم

سرویس چند بخرم رسپینا24 چه بلیط هایی را شامل می شود؟

در حال حاضر این سرویس فقط برای بلیط های پرواز در سایت رسپینا24 فعال است که مسافران گرامی می توانند از آن در جهت خرید ارزان بلیط ها استفاده نمایند. پیشنهاد می شود اگر می توانید در تایم خرید خود انعطاف داشته باشید و زمان خرید خیلی برایتان مهم نیست از این سرویس حتما استفاده کرده و خرید ارزان تری انجام دهید.