شرکت در عظیم ترین گردهمایی غولهای صنعت تهویه با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24و شرکت در نمایشگاه ISK Sodex استانبول

ISK Sodex در استانبول یک نمایشگاه بزرگ بین المللی برای بهداشت، لوله کشی، گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع است که هر دو سال یکبار در استانبول برگزار می شود. این سومین نمایشگاه بزرگترین نوع نمایشگاه در جهان و بزرگترین نمایشگاه در منطقه اوراسیا برای تهویه، تبرید و تهویه مطبوع است. هدف این نمایشگاه، نشان دادن پیشرفت علمی و تکنولوژیکی در صنعت است، هم در تئوری و هم در کاربرد. همچنین در زمینه مهندسی سیستم ها، مانند آموزش، پژوهش، مدیریت، توسعه حرفه ای و چارچوب قانونی در مورد جزئیات مورد بحث قرار گرفته است. بازدیدکنندگان می توانند به طور جامع در مورد آخرین تحولات، روند، خدمات و محصولات در زمینه های گرمایش، لوله کشی، تهویه مطبوع، خنک کننده، تهویه، نصب و اندازه گیری و تکنولوژی اندازه گیری مطلع شوند. ISK-Sodex برای شرکت های بین المللی فرصتی عالی برای ورود به بازار ترکیه و گسترش فضای کاری در اوراسیا ارائه می دهد. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

در مجموع، سازمان دهندگان در 4 روز از نمایشگاه، از 07. می تا 10مه ، 2014، حدود 881 غرفه دار می باشند و 85000 بازدید کننده از 83 کشور در ISK Sodex در استانبول استقبال کردند. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی در رسپینا24

ISK Sodex در 4 روز از چهارشنبه، 02 اکتبر تا شنبه، 05. اکتبر 2018 در استانبول برگزار خواهد شد. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

مدیریت تسهیلات ترجمه کامل تسهیلات مدیریت است. این مرکز خلاصه همه مکان هایی است که مردم در آن زندگی می کنند یا کار می کنند. بنابراین، هر ساختمان واقع در یک سرزمین خاص، ترجمان امکانات تهویه در آن است. امکانات آپارتمان، محل، محل اقامت، مرکز خرید، میدان، هتل، بیمارستان، مدرسه، کارخانه و غیره، ساختارهای مختلف معماری هستند که برای اهداف و کاربردهای مختلف ساخته شده اند و نیاز به مدیریت تسهیلات دارند. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی در رسپینا24

صنعت ما در حال رشد است. ما انواع مختلفی از مدیریت برای تبدیل آپارتمانهای قدیمی به خانه های پیچیده، با امکانات صنعتی و خدمات داریم. در کنار مزایایی که این تنوع برای ما به ارمغان می آورد، اکنون باید در یک استاندارد سازی بخش ها به سرعت شرکت کرده و دست نمایشگاه های جدید را بفشاریم. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

در ترکیه، در بخش مدیریت تسهیلات، تجهیزات عمده ای نیز برای همه ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکن مورد نیاز است. هنگامی که ما به نمونه ها و توسعه در جهان نگاه می کنیم، می توانیم بگوییم که ما در آغاز راه هستیم و به این نمایشگاه ها نیاز است. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی در رسپینا24

همچنین هنگامی که رویکرد نزدیکی در مورد خدمات یکپارچه ساختمان یا مدیریت تأسیسات مربوط می شود، ابتدا رویکردها و راه حل های مبتنی بر فضای ساختمان و شکل فیزیکی به ذهن متبادر می شود. در دنیای در حال توسعه و در حال تغییر، مدیریت این مرکز نیز همراه با انتظارات مردم و راه های کسب و کار، به سوی مردم متمرکز شده است. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

"مدیریت تسهیلات" که تا همین اواخر به عنوان خدمات فنی درک شده است، تبدیل به یک بخش شده است که در اقتصاد رشد کرده و رقابت را افزایش داده و محیط کار با کیفیت بالا را با ارائه مؤسسات تخصصی یا سازمان های تخصصی و حرفه ای در زمینه صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در زمان در بهره برداری از تاسیسات ساختمان ارائه میدهد. با خرید بلیط ارزان و آنلاین اینترنتی از رسپینا24 در نمایشگاه ISK Sodex استانبول شرکت کنید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی در رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در استانبول از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد استانبول خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری استانبول استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز خارجی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما استانبول را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل خارجی، در لیست هتل های استانبول جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.