مزایای خرید بلیط قطار از رسپینا24 برای سفر به تهران

تهران؛ پایتخت ایران، کماکان میزبان توریست های خارجی است. دیدن تهران برای توریست ها جالب است، چون پایتخت ها، بیانگر دیگر شهرهای کشور هستند. ایستادن بر فراز برج میلاد و بازدید از برج آزادی، ابهت تهران را نشانتان می دهد.درست است که هواپیما در کمترین زمان شما را به تهران می رساند؛ اما اگر با مزیت های قطار آشنا بشوید، مسیرهای ریلی را از دست نخواهید داد. با ما همراه باشید تا شما را با این مزیت ها آشنا کنیم.

بلیط قطار - رسپینا 24

تهران، بزرگ ترین شهر ایران است که در دنیا، برج آزادی و  برج میلاد را به عنوان نماد این شهر می شناسند. این شهر با قرار گرفتن در دامنه های رشته کوه های البرز و داشتن آثار تاریخی و مذهبی بی شماری که دارد، از شهرهای دیدنی گردشگران محسوب می شود. امکانات تفریحی - گردشگری تهران، این کلانشهر را به محیطی شاد و دلنشین برای مسافران تبدیل کرده است. با این وجود یکی از معضلات غم انگیز این شهر، بحث آلودگی هوا است که علاوه بر ساکنان، مسافران را هم ناراحت می کند. با هر ماشین کم تر، کمکی به کاهش آلودگی پایتخت زیبای کشورمان، کرده ایم. سفر کردن با وسایل نقلیه ی عمومی بهترین هدیه ای است که می توانید به تهران بدهید.

مزیت های سفر با قطار

قیمت پایین

بدون شک، در تمام دنیا، انتخاب قطار به عنوان وسیله سفر در مقابل خرید بلیط هواپیما، از نظر اقتصادی به صرفه تر است. در بعضی کشورها؛ نرخ قیمت هواپیما و قطار بسیار نزدیک به هم است و در بعضی های دیگر، فاصله ی زیادی بین قیمت این دو وسیله ی مسافربری وجود دارد. آنچه مسلم است در کشور ما، نرخ بلیط هواپیما با قطار تفاوت زیادی دارد. بنابراین برای مسافرانی که می خواهند در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنند؛ خرید بلیط قطار، انتخاب مناسبی است.

حمل چمدان‌های بیشتر

برداشتن چمدان و وسایل مورد نیاز سفر از الزامات سفر هر کسی است. تمام وسایل نقلیه ی مسافربری، قوانینی را برای حمل بار مسافر در نظر گرفته اند، که این قوانین در مورد هواپیما کمی سخت گیرانه تر و در مورد قطار منصفانه تر است. اگر می خواهید با قطار به تهران سفر کنید، لازم نیست نگران اضافه بار خود باشید.

 خرید بلیط قطار - رسپینا 24

سفر با خیالی راحت

قطار به عنوان امن ترین و راحت ترین وسیله ی نقلیه در میان مسافران جای خود را باز کرده است. در سفر با قطار، خبری از گیت های امنیتی و صف های بازرسی نیست. کسی شما را برای چک  کردن چمدان هایتان منتظر نمی گذارد و تنها با نیم ساعت قبل از ساعت حرکت اگر در راه آهن حاضر شوید، می توانید سریع سوار قطار بشوید. در قطار می‌توانید راه بروید، بنشینید و دراز بکشید. مطمئناً با این شرایط، امن ترین و راحت ترین نوع سفر را تجربه خواهید کرد.

دسترسی ساده به راه آهن

اکثر ایستگاه های قطار، برخلاف فرودگاه ها که خارج از شهر هستند، در مرکز شهر قرار دارند و شما براحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

سازگاری بیشتر با محیط زیست

اگر بخواهیم انرژیی که وسایل نقلیه ی مختلف برای هر مسافر، مصرف می کنند را با هم مقایسه کنیم، به این نتیجه می رسیم که قطار کمترین انرژی را برای جا بجایی هر نفر، صرف می کند؛ بنابراین از نظر انتشار گار کربن، نسبت به هواپیما و سایر وسایل صدمه ی کمتری به محیط زیست می زند.

 خرید ارزان بلیط قطار - رسپینا 24

لذت بردن از زیبایی های مسیر

مسیرهای ریلی معمولا خارج از شهر و دل طبیعت قرار دارند. مکانی به دور از جاده های شلوغ و پر از دود. سفر کردن با هواپیما، فقط ابرها را خواهید دید و در جاده، ازدحام ماشین ها و آلودگی هوا شما را خسته می کند. اگر می خواهید در طول مسیر از تماشای طبیعت زیبا و خوش آب و هوا، بهره مند بشوید، قطار بهترین گزینه برای سفر شما است. هنگامی که با قطار از دل کوه ها و جنگل ها عبور می کنید، هیجان و لذت سفر را لمس خواهید کرد.

اگر تصمیم گرفتید با قطار به تهران سفر کنید، نگران خرید بلیط قطار و رزرو هتل نباشید. سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، معتبرترین سایت گردشگری، کلیه ی خدمات مورد نیاز سفر شما را ارائه می دهد. شما می توانید با وارد کردن مبدأ ، مقصد و تاریخ حرکتتان در بخش بالای همین صفحه یا در سایت خرید بلیط قطار، اقدام به خرید بلیط قطار تهران کنید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. با رسپینا ۲۴، روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار , خرید بلیط قطار , خرید ارزان بلیط قطار