معرفی امکانات قطار پلور سبز و تجربه ی سفر با واگن های لوکس رومانیایی

تنوع بالا در قطارهایی که هر روز به ناوگان ریلی کشورمان اضافه میشوند، باعث شده اند تا سفر با خرید بلیط قطار هر روز از جایگاه بهتری برخوردار شود، به طوریکه تجربه ی سفرهای لوکس تنها به خرید بلیط هواپیما با کلاس های پروازی بالا خلاصه نمی شوند. وجود قطارهای لوکس با امکانات ویژه در شرکت ریلی رجا، از جمله قطار پلور سبز یکی از بهترین گزینه ها برای تجربه ی سفرهایی امن و عالی می باشد که در ادامه امکانات آن را بیشتر شرح خواهیم داد. با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط قطار پلور سبز رسپینا24

معرفی واگن های لوکس رومانیایی قطار پلور سبز

بسیاری از مسافران و افرادی که تجربه ی خرید بلیط قطار را دارند، قطار سبز را با قطار پلور سبز یکسان در نظر می گیرند، اما این تنها یک تشابه اسمی می باشد و این دو قطار از نظر امکانات و شرایط موجود در کوپه ها تفاوت های زیادی با هم دارند. بعد از اینکه رجا با شرکت واگن سازی پلورسبز قراردادی نوشت و در پی آن حدود 250 واگن خریداری کرد، ناوگان ریلی کشورمان با واگن های آبی رنگ پلور سبز چهره ی جدیدی به خودش گرفت.

واگن های قطار پلور سبز دارای 10 کوپه ی 4 تخته می باشد که در مجموع 40 نفر ظرفیت دارند و با داشتن ظاهری کاملا تمیز و محیطی آرام، امکانات ویژه ای در کوپه ها ارائه می گردد که عبارتند از:

* سیستم تهویه مطبوع هوا با امکان تنظین درجه توسط مسافر

* 2 دستگاه LCD با امکانات صوتی و تصویری

* سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و مجهز به سپتیک (درب های سرویس بهداشتی بخاطر داشتن سپتیک در هنگام توقف در ایستگاه قفل نمی شوند)

* یک وعده پذیرایی رایگان

* شیشه های دوجداره و عایق و بدنه ی دو لایه کوپه ها

* پریز برق 220 ولت در هر یک از کوپه ها

* فروش تنقلات و غذا در رستوران

* توزیع نشریات در روزهای غیر تعطیل

* ویلچر

* کتابخانه

* یک بطری رایگان آب معدنی برای هر مسافر

خرید بلیط قطار پلور سبز

برای چه مسیرهایی می توان خرید بلیط قطار پلور سبز را انجام داد؟

قطار پلور سبز مانند بسیاری از قطارهای لوکس دیگر ناوگان ریلی ایران، بیشتر در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس تردد دارد و شرایط ایده آلی را برای زائران امام رضا (ع) در طول سفر فراهم خواهد نمود. البته در سایر مسیرهای ریلی نیز می توان این قطارها را مشاهده کرد. از جمله مسیرهایی که قطار پلور سبز در آن تردد می کند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* خرید بلیط قطار تهران-مشهد

* خرید بلیط قطار تهران – شیراز

* خرید بلیط قطار شیراز-مشهد

* خرید بلیط قطار کرج-مشهد

* خرید بلیط قطار مشهد- اهواز

* خرید بلیط قطار مشهد- کاشان

* خرید بلیط قطار مشهد- ساری

* خرید بلیط قطار ملایر-اراک-مشهد

خرید اینترنتی بلیط قطار پلور سبز رسپینا24

خرید اینترنتی بلیط قطار پلور سبز

ایستادن در راهروهای باریک قطار و تماشای مسیرهای ریلی پر پیچ و خم و گوش دادن به صدای سوت قطار، برای خیلی ها یادآور خاطراتی به یادماندنی از سفر با قطار هست که برای همیشه در ذهن ثبت شده اند و تجربه ای جدید برای افرادیست که برای اولین مرتبه سفر با خرید بلیط قطار را انتخاب کرده اند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که قصد خرید بلیط قطار پلور سبز و تجربه ی سفری آرام در واگن های رومانیایی را دارید، بهترین شیوه ی شروع این نوع سفر، خرید اینترنتی بلیط قطار می باشد که مزایای زیادی را به دنبال دارد. خرید بلیط قطار پلور سبز آسان و بی درد سر و بدون ابهام، قابلیت خرید بلیط قطار بعد از مقایسه ی نرخ بلیط در قطارهای متنوع در ساعات مختلف شبانه روز و بهره مندی از تخفیف های ویژه روی سایت های و اپلیکیشن های گردشگری، از جمله مزایایی هستند که با خرید اینترنتی بلیط قطار پلور سبز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

خرید اینترنتی بلیط قطار پلور سبز

خرید بلیط قطار پلور سبز از رسپینا24

سایت رسمی خرید بلیط قطار رسپینا24، به عنوان تنها عامل فروش اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، با داشتن سابقه ی طولانی مدت و کارنامه ای درخشان در حوزه ی گردشگری، تمامی مسیرهای ریلی را تحت پوشش قرار داده و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار به شمار می آید. برای خرید بلیط قطار پلور سبز از رسپینا24، کافیست وارد منوی قطار از کادر بالای این صفحه شوید و بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز، نوع قطار مورد نظرتان را انتخاب و بلیط را خریداری کنید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید اینترنتی بلیط قطار پلور سبز و یا هر نوع قطار دیگر هستند.