معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار خلیج فارس با رسپینا24

قطار خلیج فارس یکی از شناخته شده ترین قطارهای رجا می باشد که در مسیرهای زیادی مسافران را جا به جا میکند. این قطار که متعلق به رجا می باشد، با داشتن امکانات و شرایط مطلوب، در لیست ارزان ترین قطارهای 4 تخته قرار دارد. برای آشنایی با امکانات و شرایط خرید بلیط قطار خلیج فارس در ادامه با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط قطار خلیج فارس رسپینا24

معرفی قطار خلیج فارس

قطارهای 4 تخته رجا در 4 کلاس ویژه، 1، 2 و 3 با ارائه ی امکانات و فراهم کردن شرایط مطلوب، یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای خانوادگی می باشد. قطار خلیج فارس که در ابتدا واگن های 66 نفره بود، بعد از بازسازی و تجهیز شدن، به واگن های 44 نفره تبدیل و در حال حاضر در کلاس 3 قطارهای رجا قرار دارد. امکانات ایده آل و قیمت کمی که باید برای خرید بلیط قطار خلیج فارس پرداخت شود، باعث شده تا این قطار یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی به شمار آید که به دنبال خرید بلیط قطار ارزان هستند.

قطار خلیج فارس در هر واگن 11 کوپه ی 4 تخته دارد که یکی از این کوپه ها متعلق به مهمانداران قطار می باشد و لازم به ذکر است که در هر سالن، دو سرویس بهداشتی برای آسایش بیشتر مسافران در نظر گرفته شده است.

خرید اینترنتی بلیط قطار خلیج فارس رسپینا24

امکانات قطار خلیج فارس

* سیستم صوتی و تصویری

* پذیرایی در کوپه در بدو ورود با بسته های پذیرایی (نوشیدنی، تنقلات و میوه)

* ارائه ی عصرانه رایگان

* توزیع کتاب و روزنامه

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* واگن با بدنه ی عایق در برابر حرارت و صدا

* 2 سرویس بهداشتی در هر واگن

خرید بلیط قطار خلیج فارس

مسیر تردد با خرید بلیط قطار خلیج فارس

خرید بلیط قطار خلیج فارس بخاطر شرایط مطلوب و امکانات مناسب و همچنین  قیمت مناسب، برای سفر در مسیرهای مختلفی امکان پذیر می باشد. از جمله مسیرهای تردد با خرید بلیط قطار خلیج فارس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید بلیط قطار تبریز به مشهد

خرید بلیط قطار تهران به تبریز

خرید بلیط قطار تهران به مراغه

خرید بلیط قطار تهران به مهاباد

خرید بلیط قطار تهران به اصفهان

خرید اینترنتی بلیط قطار خلیج فارس

نکات مهم در خرید بلیط قطار خلیج فارس

با خرید بلیط قطار خلیج فارس ممکن است بلیط را گم کنید و لازم است تا از قوانین مربوط به مفقود شدن بلیط قطار خلیج فارس اطلاعات کافی داشته باشید.

اگر بعد از خرید بلیط قطار خلیج فارس، بلیط را گم کردید لازم است تا در بازه ی زمانی ادارای به ایستگاه های راه آهن مراجعه نموده و بلیط المثنی دریافت کنید. برای دریافت بلیط قطار المثتی حتما حداقل 45 دقیقه قبل از زمان حرکت قطار در ایستگاه حضور داشته باشید.

برای صدور بلیط المثنی قطار خلیج فارس باید 5 درصد مبلغ کل بلیط را به عنوان جریمه پرداخت کنید.

قوانین استرداد آنلاین بلیط قطار خلیج فارس

برای اینکه بتوانید بعد از خرید بلیط قطار خلیج فارس نسبت به استرداد آنلاین بلیط تان اقدام نمایید، باید بدانید که تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار زمان دارید و بعد از این مدت، حتما باید به مراکز فروش بلیط قطار مراجعه و کارت شناسایی و بلیط چاپ شده را ارائه دهید.

بعد از حرکت قطار، امکان استرداد بلیط قطار خلیج فارس وجود ندارد و بعد از اتمام فرآیند استرداد بلیط، پیامک دریافت خواهید کرد.

خرید بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار خلیج فارس

بدون شک هنوز هم می توانید با مراجعه ی حضوری به آژانس های مسافرتی نسبت به خرید بلیط قطار خلیج فارس اقدام کنید، اما خرید اینترنتی بلیط قطار مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن، راحتی و سادگی فرآیند خرید و همچنین مقایسه ی راحت نرخ بلیط ها با یکدیگر می باشد. سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا24، به عنوان تنها عامل مجاز برای خرید اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، امکان خرید بلیط قطار برای تمام مسیرهای ریلی داخلی را فراهم نموده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار خلیج فارس به شمار می آید. برای خرید بلیط قطار خلیج فارس با رسپینا24، کافیست وارد منوی قطار در کادر بالای این صفحه شوید و بعد از مقایسه، بهترین گزینه را انتخاب و نسبت به خرید بلیط قطارتان اقدام نمایید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید اینترنتی بلیط قطار خلیج فارس هستند.