معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار سپهر با رسپینا24

قطار لوکس 4 تخته سپهر، یکی از قطارهای کوپه ای رجا می باشد که از نظر امکانات و شرایط موجود در کوپه و واگن ها در کلاس 2 قرار گرفته  و از سطح کیفی مطلوبی برخوردار می باشند. با خرید بلیط قطار سپهر می توانید با قیمت بسیار مناسب سفر امن و آرامی را شروع کنید. برای آشنایی بیشتر با امکانات و شرایط خرید اینترنتی بلیط قطار سپهر در ادامه با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط قطار سپهر رسپینا24

معرفی قطار سپهر

قطار سپهر که متعلق به شرکت رجا می باشد، یکی از ارزان ترین و مناسب ترین قطارها برای سفر از تهران به مشهد می باشد و لازم است بدانید که این قطار با قرار گرفتن در کلاس 2 قطارهای رجا، توانسته است شرایط بسیار مطلوبی را در طول سفر برای مسافران فراهم نموده و هر روز به طرفداران آن افزوده شود.

با خرید بلیط قطار سپهر می توانید براحتی در کوپه های 4 تخته و در محیطی با واگن های دوجداره و عایق در برابر صدا و دما، استراحت نموده و از تماشای مناظر ریلی زیبا لذت ببرید. لازم به ذکر است که در حال حاضر با خرید بلیط قطار سپهر تنها در مسیر تهران به مشهد و بالعکس امکان تردد وجود دارد.

خرید اینترنتی بلیط قطار سپهر

امکانات قطار سپهر

* پذیرایی رایگان میان وعده

* فروش تنقلات و غذا در رستوران

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* توزیع نشریات در روزهای غیر تعطیل

* ویلچر

* سیستم صوتی و تصویری در داخل کوپه

* بطری رایگان آب معدنی برای هر مسافر

* سرویس بهداشتی فرنگی (ثابت و سیار)

خرید بلیط قطار سپهر

خرید اینترنتی بلیط قطار سپهر

خرید بلیط قطار سپهر یعنی سفری امن و آرام در مسیر تهران به مشهد که می تواند به زیارتی فوق العاده ختم شود. وقتی برای داشتن سفر با امنیت کامل خرید بلیط قطار را انتخاب کرده اید، چرا برای آسایش بیشتر به سمت خرید اینترنتی بلیط قطار گرایش نداشته باشید؟ باید بپذیرید که به مرور خرید بلیط قطار با مراجعه ی حضوری به آژانس های مسافرتی در حال فراموشی می باشد و باید خرید اینترنتی بلیط قطار سپهر را بخشی از برنامه ی سفرتان قرار دهید. کافیست یک سامانه ی امن و معتبر برای خرید بلیط قطار انتخاب کنید و در کمتر از یک دقیقه بلیط را دریافت نمایید.

خرید اینترنتی بلیط قطار

نکات مهم در خرید بلیط قطار سپهر

با خرید بلیط قطار سپهر لازم است تا برخی از قوانین و شرایط را مدنظر داشته ابشید که برخی از آنها عبارتند از:

* برای سوار شدن به قطار حتما نسخه ی پرینت شده ی بلیط قطار سپهر را باید همراه داشته باشید، در غیر این صورت امکان سوار شدن به قطار وجود ندارد.

* حداقل سن برای خرید بلیط قطار سپهر به تنهایی 17 سال می باشد

* هزینه ی خرید بلیط قطار سپهر برای کودکان بین 2 تا 12 سال به صورت نیمه بها محاسبه میشود و برای نوزادان زیر 2 سال، تنها لازم است تا هزینه ی بیمه که حدود 10 درصد از مبلغ کل بلیط قطار می باشد، باید پرداخت گردد.

* بعد از خرید بلیط قطار سپهر برای نوزادان، نمی توانید از صندلی های قطار برای استراحت نوزادتان استفاده نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده ی نوزادان از صندلی لازم است تا بلیط نیم بها خریداری شود.

* در ورود اطلاعات مسافر مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشید. در صورت مغایرت اطلاعات روی بلیط قطار سپهر با اطلاعات موجود روی کارت شناسایی مسافر، مسافر بدون بلیط در نظر گرفته می شود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم از خرید بلیط گروهی یا با نام های مخفف جدا خودداری نمایید.

* اگر بعد از خرید بلیط قطار سپهر از سفر منصرف شدید، باید نسبت به استرداد بلیط قطار اقدام نمایید.

* برای استرداد آنلاین بلیط قطار سپهر تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت زمان دارید و بعد از این مدت و تا قبل از حرکت قطار، باید به مراکز فروش بلیط قطار مراجعه کنید.

خرید بلیط قطار

خرید بلیط قطار سپهر با رسپینا24

خرید بلیط قطار سپهر را می توانید با سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا24 براحتی و در کمترین زمان انجام دهید. رسپینا24 با داشتن سابقه ی درخشان در حوزه ی گردشگری الکترونیک و فراهم کردن امکان خرید بلیط قطار برای تمام مسیرهای ریلی کشور، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار سپهر به شمار آید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط قطار سپهر هستند.