معرفی 10 ایرلاین برتر دنیا در سال 2016 برای خرید بلیط هواپیما

ایرلاین های محبوب دنیا را بشناسید. موسسه اسکای تراکس، سالانه 10 ایرلاین برتر دنیا را به مخاطبان خود اعلام می نماید. این موسسه، هرساله طی مراسمی، به برندگان این رنکینگ، جوایزی را اعطا می نماید. جایزه سال 2016 اسکای تراکس، به هواپیمایی امارات رسید. این موسسه، هرساله براساس معیارهای خاصی، اقدام به بررسی ایرلاین های عضو یاتا نموده و در پایان هرسال، رنکینگ این ایرلاین های بررسی شده را، اعلام می نماید.

موسسه اسکای تراکس، سالانه 10 ایرلاین برتر دنیا را به مخاطبان خود اعلام می نماید. این موسسه، هرساله طی مراسمی، به برندگان این رنکینگ، جوایزی را اعطا می نماید. جایزه سال 2016 اسکای تراکس، به هواپیمایی امارات رسید. این موسسه، هرساله بر اساس معیارهای خاصی، اقدام به بررسی ایرلاین های عضو یاتا نموده و در پایان هرسال، رنکینگ این ایرلاین های بررسی شده را، اعلام می نماید. بیشترین بازخوردهای اسکای تراکس، از طرف مسافران این ایرلاین ها اخذ شده است.

در این بررسی ها معمولا در حدود 300 ایرلاین بررسی می شود و نزدیک به 40 معیار مختلف درمورد ایراین ها مورد بررسی قرار می گیرد. در آخر، با جمع کردن امتیازهای بدست آمده، و مقایسه آن ها با یکدیگر، 10 ایرلاین برتر دنیا در هر سال مشخص می شود. حتی در این معیار، راحتی صندلی ها نیز به عنوان یک معیار درنظر گرفته می شود.

مسافران بیش از 160 کشور دنیا، هرساله در این نظر سنجی شرکت می کنند و این نظر سنجی ها، مستقیماً در امتیازدهی ایرلاین ها اثرگذار است. . اهمیت این مراسم در این است که تمامی مدیران ارشد ایرلاین های بررسی شده، در مراسم اعلام اسامی ایرلاینهای برتر حضور دارند.

  1. هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات

 

همان طور که گفته شد، در سال 2016، هواپیمایی امارات، به عنوان ایرلاین برتر دنیا انتخاب شدو این بار چهارمی است که هواپیمایی امارات، به عنوان ایرلاین برگزیده، توسط موسسه ی اسکای تراکس، انتخاب می شود. دفتر مرکزی این ایرلاین، در شهر دبی قرار دارد. این ایرلاین، روزانه پروازهای متنوعی را به تمام قاره های جهان انجام می دهد. این هواپیمایی، در سال 2013 نیز عنوان بهترین هواپیمایی دنیا را از آن خود کرده بود. هواپیمایی امارات، بزرگ‌ترین ناوگان هوایی متشکل از ایرباس ۳۸۰ Aسوپرجامبو و جت‌های پهن‌پیکر بوئینگ ۷۷۷ را در اختیار داردمی توانید در صندلی های راحت هواپیما بنشینید و از تماشای فوتبال های زنده، موسیقی ها، اخبار، فیلم های سینمایی روز دنیا، درطول سفر خود لذت ببرید.

 

      2. هواپیمایی قطر

قطر

دفتر مرکزی هواپیمایی قطر، در شهر دوحه قرار دارد. درحال حاضر این ایرلاین، پروازهای منظمی را به 5قاره جهان انجام می دهد. هواپیمایی قطر، به عنوان یک ایرلاین پروازهای تجاری، مطرح است و یکی از راحت ترین صندلی ها را در بین تمامی ایرلاین ها در کلاس تجاری دارد. قطر ایرویز، جایزه‌ی بهترین پرواز تجاری دنیا و بهترین سالن پرواز تجاری جهان را دارد.

 

3. هواپیمایی سنگاپور

 

سنگاپور

 

هواپیمایی سنگاپور در سال 1947 تاسیس شد. هواپیمایی سنگاپور بشدت به آموزش حین خدمت کارکنان خود و بهبود عملکرد کلی شرکت اهمیت می دهد و سالانه با دریافت فرم های نظرسنجی از مسافران و حتی کارمندان خود، سعی در بهبود عملکرد خود دارد.

 

4. هواپیمایی کاتای پاسیفیک

 

کاتای پاسیفیک

 

هواپیمکایی کاتای پاسیفیک، متعلق به هنگ کنگ در چین است. سهامداران آن، یک فرد آمریکایی و یک استرالیائی است. دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ قرار دارد. این شرکت، متشکل از دو زیر مجموعه، شامل ایر هنگ کنگ و دراگون ایر است.  کاتای پاسیفیک، هم اکنون به بیش از 168 مقصد مختلف در اقصی نقاط جهان پرواز انجام می دهدکاتای پاسفیک، برنده‌ی جوایزی از جمله: بهترین خطوط هوایی جهان از لحاظ پاکیزگی کابین و بهترین سالن‌های هواپیما در پروازهای درجه یک را به دست آورده است.

 

     5. هواپیمایی آل نیپون ( آنا )

 

انا

 

نام اختصاری آن هواپیمایی، آنا است و درحال حاضر، بزرگترین ایرلاین ژاپنی است. دفتر مرکزی آن در شهر توکیو قرار دارد. در سال 1952 تاسیس شده است. این ایرلاین ژاپنی، درحال حاضر، ۲۱۰ فروند هواپیمای مسافربری در ناوگان هوایی خود دارد.

اعتبار این ایرلاین، آنقدر بالاست که درحال حاضر، سهام آن در بورس های ژاپن و انگلستان خرید و فروش می شود. این ایرلاین درحال حاضر یکی از بزرگ‌ترین ناوگان‌های بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینرز را دارا می باشد. می توانید با خیال راحت و بدون استرس از اتمام شارژ، با تبلت و یا لپ تاپ خود کار کنید. چون امکان شارژ تبلت و لپ تاپ برای هریک از صندلی های این هواپیمایی، حتی در صندلی های اکونومی نیز وجود دارد.

آل نیپون (آنا)، در حال حاضر بهترین خدمات فرودگاهی دنیا و بهترین خدمات کارکنان در آسیا را دارد. این مقاله ادامه دارد...