همه چیز راجع به امکانات رفاهی و خرید بلیط قطار سیمرغ شرکت رجا

قطار سیمرغ؛ اولین قطار ویژه در شبکه ی حمل و نقل ریلی ایران، با ارائه ی خدمات ویژه؛ سفری امن و راحت را برایتان به ارمغان می آورد. با رسپینا 24، همراه شوید تا علاوه بر روش خرید اینترنتی بلیط قطار سیمرغ با امکانات و خدمات این قطار آشنا شوید.

خرید بلیط قطار سیمرغ - رسپینا 24

در لیست قطارهای ویژه ی شرکت رجا، قطار سیمرغ به عنوان اولین قطار ویژه ی ایران، بعد از قطار زندگی در جایگاه دوم قرار دارد. کلیه ی قطارهای ویژه ی رجا از جمله قطار سیمرغ، جزء چهار تخته هستند. واگن های این قطار همانند قطار سبز، از 8 کوپه ی 4 نفره تشکیل شده اند. ظرفیت این قطار 32 نفر و جزء بهترین انتخاب ها برای سفرهای خانوادگی است. این قطار نسبت به قطار سبز از امکانات ویژه و بیشتری برخوردار است و نسبت به قطار لوکس زندگی از نظر هزینه مناسب تر است.

قطار سیمرغ تحت عنوان کلاس ویژه و درجه ی فنی A، مسئولیت حمل مسافران را مسیرهای زیبای ریلی بر عهده دارد. شما با خرید بلیط قطار سیمرغ می توانید از امکانات رفاهی و ویژه ی کوپه ی خود استفاده کنید.

بلیط قطار - رسپینا 24

بهترین امکانات قطار سیمرغ

قطاری بی سر و صدا

کیفیت ساخت قطار و شیشه های دوجداره، کوپه ی شما را به محیطی ساکت و ایمن از سرما تبدیل کرده است. چیزی که شما در کوپه می شنوید، فقط صدای دوستان و همراهان خودتان در کوپه است. سیستم تهویه ی کوپه، هوای داخل را مطبوع می کند و بدون اذیت شدن از گرما و سرمای هوای بیرون می توانید در سکوت و آرامش روی تخت خود استراحت کنید یا به تماشای تلویزیون بپردازید.

کوپه ی 4 تخته

شاید اولین چیزی که مسافران بعد از ورود به کوپه و نشستن روی صندلی های خود در نظر می گیرند تخت های کوپه است. تخت ها را چک می کنند که راحت باشد و خیالشان از بابت استراحت و خوابیدن در شب راحت بشود. خب حالا از داشتن یک اتاق خواب خیالتان راحت است و می توانید از امکانات دیگر کوپه ی خود استفاده کنید.

خرید ارزانترین بلیط قطار - رسپینا 24

از این تجهیزات کوپه لذت ببرید:

قطار یکی از مناسب ترین و راحت ترین وسیله های نقلیه در مسافت های طولانی برای عموم مردم است. درست است که مسیرهای زیبای ریلی همچون تصاویری متحرک، شما را سرگرم می کند؛ اما در طولانی مدت ممکن است حوصله ی شما سر برود. مجهز بودن کوپه های قطار سیمرغ به سیستم های صوتی و تصویری که قابلیت پخش برنامه های جمهوری اسلامی ایران را دارد، سرگرم کننده ترین امکانات این قطار است. شما می توانید برنامه های مورد علاقه خود را در قطار هم دنبال کنید. سیستم تهویه ی مطبوع و سیستم ارتباط داخلی از تجهیزات دیگری است که در کوپه قرار دارد. شما می توانید از طریق سیستم ارتباط داخلی با مهمانداران و مأمور قطار ارتباط برقرار کنید. اگر مطالعه کردن سرگرمی مورد علاقه ی شما است، نیازی نیست برای مسیری که سپری می کنید، مجله یا کتاب همراه خود بیاورید؛ مگر آنکه کتاب خاصی مورد علاقه شما باشد. قطار سیمرغ با در اختیار گذاشتن کتابخانه و نشریات، نیاز مسافران کتاب دوست خود را بر آورده می کند.

خرید بلیط قطار سیمرغ - رسپینا 24

رستوران

در طول مسیر مهمانداران خوش برخورد این قطار با بسته های پذیرایی رایگان و آب معدنی از شما پذیرایی می کنند. رستوران زیبای این قطار، خدمات قابل توجهی را به شما  ارائه می دهد. مهمان داران آموزش دیده ی قطار سیمرغ، با انواع نوشیدنی های سرد و گرم و تنقلات، آماده ی پذیرایی از شما در این رستوران هستند. پذیرایی شام در این قطار اختیاری است و اگر میل دارید که شام را در این رستوران میل کنید، بلیط خود را همراه با پذیرایی شام رزرو کنید و هزینه ی آن را روی بلیط پرداخت کنید؛ در غیر این صورت فقط خرید بلیط بدون پذیرایی کافی است؛ همچنین خرید جداگانه ی غذا و کرایه کردن پلی استیشن در این رستوران، از امکانات دیگر قطار سیمرغ است.

امکانات دیگر

سرویس بهداشتی، از مهمترین امکاناتی است در همه ی قطارها وجود دارد. قطار سیمرغ، با توجه به مسافت های طولانی و ظرفیت 32 مسافر، مجهز به دو دستگاه سرویس بهداشتی (ایرانی، فرنگی) می باشد. ویلچر و جعبه ی کمک های اولیه، از دیگر امکاناتی است که در قطار سیمرغ ارائه می شود. در صورت نیاز می توانید از آنها استفاده کنید.

مسیر: تهران ـ مشهد

نحوه ی خرید بلیط قطار سیمرغ

اگر قطار سیمرغ را برای سفر انتخاب کرده اید؛ نیازی نیست برای خرید بلیط آن به مراکز فروش بلیط مراجعه کنید. رسپینا 24، یکی از معتبرترین سایت های فروش بلیط قطار، آسان ترین روش را برای خرید بلیط قطار در اختیار شما می گذارد. شما در سریع ترین زمان ممکن، به صورت اینترنتی از بخش بالای همین صفحه یا ورود به سایت خرید بلیط قطار رسپینا 24، بلیط قطار سیمرغ را خریداری کنید. فقط کافی است مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت خود را انتخاب کنید و روی کلمه ی جستجو کلیک کنید تا لیست نرخ قیمت بلیط قطارهایی که به مقصد مورد نظر شما حرکت دارند را مشاهده کنید و با مقایسه آن ها بلیط دلخواهتان را خریداری کنید. جهت خرید بلیط قطار و بهره مندی از حمایت تیم پشتیبانی ما، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 بلیط قطار , خرید بلیط قطار , خرید اینترنتی بلیط قطار , خرید اینترنتی  بلیط قطار , خرید آنلاین بلیط قطار , خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا 24