پوشش تمامی مسیرهای ریلی در سایت رسمی خرید بلیط قطار رسپینا24

با وجود این همه ویژگی های خوبی که سفرهای هوایی دارن و خیلی زود ما رو به مقصدمون می رسونن و کلی توی زمانمون صرفه جویی می کنن؛ باز هم سفر با قطار جایگاه خودش رو داره و مسافرهای زیادی هستن که با خرید بلیط قطار سفر می کنن. ما تو این مطلب می خوایم بهتون بگیم که چرا رسپینا24 رو برای خرید بلیط انتخاب کنین، با ما همراه باشین.

سفر با قطار

میشه گفت تو پس زمینه ی ذهن اکثر مسافرها، سفرهای ریلی جزو امن ترین نوع سفرها هستن. شاید به همین دلیله که با وجود هواپیما های پر سرعت، سفرکردن با قطار هنوز هم بین مسافرها کلی طرفدار داره و گردشگرهای زیادی هستن که ترجیح میدن به جای خرید بلیط هواپیما و سریع تر رسیدن به مقصد؛ با خرید بلیط قطار یه سفر ریلی رو با تماشا کردن منظره های مسیر تجربه کنن.

بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار:

سفرهای ریلی، موقعیت خوبی برای لذت بردن از منظره های مسیر، و سفرهای دسته جمعی هستن . علاوه برحس امنیتی که، سفر با قطار به مسافر ها میده، خرید اینترنتی بلیط قطار هم می تونه تو هزینه ها صرفه جویی کنه و هم حق انتخاب بیشتری هم به مسافر میده. قطار های داخلی در حال حاضر انواع متفاوتی دارن و برای راحتی بیشتر خدمات متفاوتی  به مسافر ها ارائه میدن.

علت تفاوت قیمت بلیط قطار های مختلف، برای یک  مسیر :

با توجه به امکاناتی مثل سرعت قطار، تعداد تخت های داخل کوپه ها و درجه بندی قطارها، قیمت بلیط قطار می تونه متفاوت باشه. این مساله خیلی طبیعیه که؛ کسی که زمان رسیدن به مقصد براش اهمیت بیشتری داره  و می خواد با قطار های سریع السیر سفر کنه، باید پول بیشتری هم برای خرید بلیط قطار پرداخت کنه

قطارچرا بلیط قطار سفرتون رو از رسپینا24 بخرین؟

همینطور که می دونین سایت ها، شرکت های ریلی و کارگزار های مختلفی تو دنیای اینترنت وجود دارن، این روزها هم که تقریبا میشه گفت همه خیلی راحت به اینترنت دسترسی دارن و برای صرفه جویی تو وقت و هزینه ترجیح میدن به صورت اینترنتی و آنلاین خرید بلیط شون رو انجام بدن. اگه شما هم برای خرید بلیط سفرتون سبک و سنگین کردین و تصمیم گرفتین با خرید بلیط قطار سفر کنین، باید اول از خودتون بپرسین که می خواین با خرید بلیط چه قطاری و از کدوم شرکت سفرتون رو شروع کنین؟ اگه موقع جستجوی بلیط سایت جامع رو پیدا کنین که همه ی قطارها ومسیرهای ریلی رو بهتون نشون میده، گزینه های بیشتری برای مقایسه و خرید بلیط قطار دارین. رسپینا24 به عنوان یه سایت رسمی تمامی مسیر های ریلی شرکت های رجا، سفیر و فدک رو پوشش میده! این سه شرکت اصلی انواع قطار های مختلفی دارن که خدمات متنوعی رو  در اختیار مسافرها قرار میدن و می تونین برای مسیر مورد نظرتون خیلی راحت تر از چیزی که فکرش رو می کنین و تنها با فاصله چند کلیلک خرید بلیط قطار رسپینا24 رو انجام بدین.

خرید بلیط قطار از رسپینا24

انواع قطار هایی که می تونین در رسپینا24 انتخاب کنین:

لازم به ذکره که بلیط تمام قطارهای داخلی روی سایت در دسترسه و این قطارها شاملقطار رجا، قطارِ سبز، قطار فدک، قطار سفیر، غزال، پردیس، ارم، مارال و ... می شن که هر کدومشون درجه بندی هم دارن و دستتون حسابی تو انتخاب قطار دلخواهتون بازه. علاوه بر این، تنوع زیاد قطار های سایت، باعث میشه تو مسیرهای پر رفت و آمد مثل تهران – مشهد هیچ مسافری دست خالی برنگرده. البته برای اینکه انتخاب های بیشتری داشته باشین و بلیط تون رو با قیمت مناسب تری خریداری کنین؛ بهتره تو خرید بلیط قطار عجله کنین و پیش فروش های بلیط قطار رو که تو فصل های مختلف برگزار میشن رو از دست ندین

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید بلیط قطار های اروپایی در سفرهای خارجی با رسپینا24:

خیلی وقت ها پیش میاد  که مسافر در سفر خارجی تصمیم داره که از چند شهر دیدن کنه و ترجیح میده به جای خرید بلیط هواپیما، با  قطار سفر کنه و هزینه ی کمتری پرداخت کنه. اگه شما هم تو همچین شرایطی بودین فقط کافیه با بخش پرواز خارجی رسپینا24 تماس بگیرین و کارای خرید بلیط قطارتون در خارج از کشور رو هم به ما بسپارین.

با رسپینا24 روی زمین نمی مونین...