چرا سفر کردن با خرید بلیط قطار طرفدارهای زیادی داره؟

اگه شما هم دوست دارین که در راه سفر تون، منظره ای غیر از ابرها، ببینین، و البته، اگه برای رسیدن به مقصد عجله ای ندارین می تونین به جای سفر با هواپیما، سفر با قطار رو انتخاب کنین. در این مطلب همراه ما باشین تا شما رو با مزیت های سفر با قطار آشنا کنیم.

قطارتفریحات سفر کردن همیشه که مختص به  خود مقصد نیست. می تونین در مسیر رسیدن به مقصد سفر، از دیدن کوه ها ، جنگل ها و دره ها با مناظر فوق العاده ای که دارن، مسیر سفر رو برای خودتون لذت بخش تر کنین. پس چرا با خرید بلیط قطار علاوه برخود سفر از مناظر طبیعی هیجان انگیزه بین راه لذت نبرین!  

چرا سفر کردن با قطار طرفدارهای زیادی داره؟

صرفه جویی در هزینه ی خرید بلیط

یکی از اصلی ترین  دلایلی که باعث میشه سفر با قطار در مسیر هایی با فاصله های کم، نسبت به هواپیما  پر طرفدار تر باشه، تفاوتِ نرخ قیمت بلیط هواپیما و بلیط قطار در این مسیرهاست. اگه سرعت واستون زیاد مهم نیست، و با خوابیدن و موندن زیاد در قطار مشکلی ندارین، سفر با قطار یه انتخاب عالی برای صرفه جویی کردن در هزینه های سفرتون محسوب میشه.

امنیت بالای سفر با قطار

یکی از دلایلی که در طول سال، مسافرهای زیادی ترجیح میدن با قطار در سراسر کشور جابجا بشن، امنیت بالای سفر با قطاره. مسافرها با انتخاب قطار برای سفر کردن، خودشون رو از دلهره ی تصادف ها و یا سقوط هواپیما راحت می کنن. چون خیلی کم پیش میاد که صانحه ای برای قطارها پیش بیاد و مسافر با خرید بلیط قطار، با امنیت خاطر بیشتری، سفر می کنن.

سفر با قطارلذت بردن از مسیر سفر

خطوط ریلی، معمولا از بخش های خوش منظره ی زمین عبور می کنن، تا مسافرها بتونن از منظره های زیبای طبیعت در طول مسیر لذت ببرن، و راه واسشون خسته کننده نباشه. این میتونه واستون یه فرصت باشه تا از تماشای منظره های مختلف در مسیر بین شهر ها لذت ببرین.

فضای راحت تر برای مسافر ها

شاید یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب قطار برای سفر، این باشه که میتونین در طول مسیر تو قطار راه برین، بشینین و دراز بکشین. در حالی که با سفر با هواپیما و یا اتوبوس مجبورین تمام طول مسیر رو در جای خودتون روی صندلی هاتون بشینین. که این می تونه در سفر های طولانی خیلی برای مسافرها عذاب آور باشه.

واگنراحت تر به هتل تون منتقل میشین

ایستگاه های قطار نسبت به فرودگاه ها تو موقعیت مکانی نزدیکتری به شهر قرار گرفتن، و برای جابجایی تا هتل هزینه ی کمتری  پرداخت می کنین. و مجبور نیستین از تاکسی های گرون قیمت فرودگاه ها برای رسیدن به هتل استفاده کنین.

می تونین چمدون های بیشتری با خودتون ببرین

می دونین که برای سفر با هواپیما قوانین خاصی برای حمل بار، و وزن چمدون هایی که با خودتون جابجا می کنین وجود داره. با خرید بلیط قطار می تونین چمدون های بیشتری،  با خودتون به سفر ببرین.

راه آهن سازگاری بیشتر با محیط زیست

اگه از طرفدارهای محیط زیست هستین، بهتره بهتون بگیم که قطار ها نسبت به هواپیما و اتوموبیل ها گاز کربن کمتری رو وارد محیط زیست  می کنن. و به دلیل اینکه مصرف انرژی پایین تری دارن، کمتر به محیط زیست آسیب می رسونن.

امروزه می تونین از طریق اینترنت، و سایت های گردشگری، فقط با چند کلیک در عرض 2 دقیقه اقدام به خرید اینترنتی بلیط قطار کنین. سایت ما به عنوان یک مرجع کامل و جامع خدمات گردشگری، امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس  و همچنین رزرو هتل رو، برای مسافر ها فراهم کرده. در هر زمانی از شبانه روز که تصمیم سفر گرفتین، فقط کافیه وارد سایت خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار رسپینا24 بشین و با انتخاب گزینه ی بلیط قطار، با وارد کردن مبدا و مقصد سفرتون، بلیط قطار خودتون رو خریداری کنین. در ضمن می تونین از طریق گزینه ی رزرو هتل، با وارد کردن مقصد سفر و مدت اقامت تون از بین هتل هایی که سایت، بهتون پیشنهاد میده، مناسب ترین گزینه با بودجه تون رو انتخاب و رزرو کنین.

برای خرید بلیط قطار و هرگونه مشاوره ی سفر می تونین، از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.