چطوری شانسمون واسه خرید بلیط ارزون هواپیما بیشتر میشه؟

این روزها سفر کردن از هر جهتی که فکر کنین، راحت و سریع شده و با وجود تنوع و راه های متفاوتی که برای سفر کردن وجود داره مثل سفر با هواپیما، کشتی، قطار ، اتوبوس و حتی اتومبیل شخصی؛ دیگه فقط تصمیم با خود مسافره که ترجیح میده چطور سفری رو تجربه کنه. از اونجایی که اکثر مسافرها ترجیح میدن که هزینه های رفت و آمدشون رو کاهش بدن، اهمیت پیدا کردن بلیط ارزون واسشون خیلی زیاد میشه ؛ ما تو این مطلب بهتون میگیم که چطوری می تونین بلیط هواپیما ارزون پیدا کنین. با رسپینا24 همراه باشین.

بلیط ارزان

اگه مسافر و گردشگری باشین که، زمان واستون مهم باشه، به احتمال زیاد ترجیح میدین قبل از سفر وقت تون رو صرف پیدا کردن بلیط هواپیما ارزون کنین؛ و یه سفر هوایی به صرفه، با یه پرواز کوتاه مدت داشته باشین تا اینکه با خرید بلیط قطار و یا اتوبوس؛ زمان قابل توجهی از سفرتون رو تو مسیر رسیدن به مقصدتون بگذرونین، به همین دلیله که سفرهای هوایی تو سرعت حرف اول رو میزنن. البته این موضوع به این معنی نیست که سفرهای ریلی و زمینی؛ و خرید بلیط قطار کار اشتباهیه! خیلی وقت ها برای مسیرهای کوتاه، خرید اینترنتی بلیط قطار می تونه انتخاب به صرفه تری هم باشه؛ البته نه تا جایی که میشه بلیط ارزون هواپیما پیدا کرد!

مسافرت

چطوری از بلیط های لحظه آخری با خبر بشیم؟

در ابتدا باید ببینین چقدر با روالِ پیدا کردن بلیط هواپیما با قیمت مناسب آشنایی دارین؟ اینکه بتونین بهترین موقعیت ها رو واسه سفر، شناسایی کنین و از دستشون ندین یه هنر محسوب میشه! خیلی وقت ها پیش میاد که داخلِ کانال های تلگرام سایت های گردشگری، یا حتی تو پیام های تبلیغاتی که واستون از آژانس های مسافرتی فرستاده میشه؛ با قیمت های باورنکردنی و حتی میشه گفت قیمت های وسوسه انگیزی روبرو میشین که؛ اگه همون موقع آماده ی سفر کردن باشین؛ یه فرصت عالی واسه سفر های ارزون و به صرفه پیشه روتونه. حتی می تونین همین الان با عضو شدن در کانال تلگرام رسپینا24، زودتر از دیگران از بلیط های لحظه آخری ارزون با خبر بشین!

جست و جو بلیط

بلیط هواپیما

چطوری بلیط  ارزون هواپیما پیدا کنیم؟

گاهی وقت ها همینطور که در بالا هم بهش اشاره کردیم این فرصت ها مثل شانس خودشون سر راهتون قرار میگیرن و بهتون این امکان رو میدن که یه سفر عالی و در عین حال ارزون رو تجربه کنین. خیلی وقت ها هم اینطوری نیست و خودتون باید این فرصت ها رو واسه خودتون فراهم کنین، یعنی دنبالش بگردین، که بهش میگن تکنیک های ارزون سفر کردن؛ کار سختی هم نیست.

وسایل نیاز

این روزها وجود اینترنت باعث شده دیگه مجبور نباشین تو خیابون ها دنبال آژانس های گردشگری و پیدا کردن بلیط ارزون باشین. خوشبختانه، اینترنت هیچ وقت نا امیدتون نمی کنه، کافیه با یه کامپیوتر و حتی موبایل به این سرویس جهانی وصل بشین و دنبال یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما بگردین؛ این سایت ها علاوه بر اینکه بهتون امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما رو میدن، یه مکان عالی واسه مقایسه ی قیمت بلیط ایرلاین های مختلف، هم هستن. مثلا شما می تونین تو قسمت بالای همین صفحه، با انتخاب گزینه ی بلیط هواپیما داخلی و یا خارجی؛ مبدا و مقصد سفرتون رو انتخاب کنین، زمان حرکت تون رو هم مشخص کنین و لیست قیمت بلیط هواپیمای پرواز های مختلف رو با هم مقایسه کنین و در نهایت ارزون ترین بلیط هواپیما  رو از سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 واسه سفرتون رو انتخاب کنین و بخرین.

سفر با هواپیما

چطوری شانسمون واسه خرید بلیط ارزون هواپیما بیشتر میشه؟

از اونجایی که برای خرید بلیط های ارزونی که روی سایت می بینین که می تونن همون  بلیط های لحظه آخری باشن، سرعتِ خرید خیلی مهمه، بهتون توصیه می کنیم،  بهترین و سریع ترین روش خرید، که خرید اینترنتی هست رو انتخاب کنین ، واز طریق سایت آژانس های مسافرتی خریدآنلاین انجام بدین. اگه هم به اینترنت دسترسی نداشتین می تونین از طریق خرید تلفنی بلیط ارزون و لحظه آخری دلخواهتون رو بخرین؛ البته قیمتش یه مقدار از خرید آنلاین از روی سایت بیشتر میشه، ولی میشه گفت حداقل، خیلی از خرید حضوری سریع تر و راحت تر انجام میشه.

خرید

در ضمن می تونین برای مشاوره ی سفر از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.

 با رسپینا۲۴، روی زمین نمی مانید...