چند راهنمایی مهم برای بیماران دیابتی تا پرواز بهتری را با رسپینا 24داشته باشند

افراد مبتلا به دیابت تیپ 1 و نوع 2 می توانند در سراسر جهان سفر کنند - دیابت هیچ مانعی ندارد ولی آماده سازی و پیشگیری درست را انجام دهید تا بتوانید هر گونه مشکل احتمالی را به حداقل برسانید.

رژیم غذایی برای افراد مبتلا به دیابت رژیم غذایی سالم است که برای همه توصیه می شود، بنابراین باید بتوانید مواردی را از منوی معمولی غذا انتخاب کنید غذاهایی سالم باشند ، آنهم در حالی که دور از خانه هستید. اگر به تنهایی مسافرت می کنید، ممکن است بخواهید کارمندان شرکت هواپیمایی و مهمانداران را از بیماری دیابت خود مطلع کنید. در زیر چند راهنمایی مهم برای بیماران دیابتی  ارائه شده است تا پرواز بهتری را با رسپینا 24داشته باشند

چند راهنمایی مهم برای بیماران دیابتی تا پرواز بهتری را با رسپینا 24داشته باشند

افراد مبتلا به دیابت تیپ 1 و نوع 2 می توانند در سراسر جهان سفر کنند - دیابت هیچ مانعی ندارد ولی آماده سازی و پیشگیری درست را انجام دهید زیرا  باید بتوانید هر گونه مشکل احتمالی را به حداقل برسانید.

رژیم غذایی برای افراد مبتلا به دیابت ، رژیم غذایی سالم است که برای همه توصیه می شود، بنابراین شما باید بتوانید مواردی را از منوی معمولی غذای هواپیما انتخاب کنید.  اگر به تنهایی مسافرت می کنید، ممکن است بخواهید کارمندان شرکت هواپیمایی و مهمانداران را از بیماری خود مطلع کنید. در زیر چند راهنمایی مهم برای بیماران دیابتی  ارائه شده است تا پرواز بهتری را با رسپینا 24داشته باشند.

برای غذای حین پرواز  برنامه ریزی کنید.

افراد مبتلا به دیابت بسیار بیشتر دیگر افراد به نوشیدنی مناسب و یا یک وعده غذایی سالم نیازدارند. واقعیت این است که مواد غذایی موجود در پروازهای طولانی ناسالم هستند و گاهی اوقات از کیفیت آن کاسته میشود. اگرچه هنگام رزرو  پرواز، بسیاری از خطوط هوایی به شما امکان انتخاب یک وعده غذایی مناسب برای نگرانی های درمانی خود را می دهند، اما اگر این گزینه را نداشته باشید، با خطوط هوایی یا اطلاعات پرواز تماس بگیرید و یا کلا  بلیط خود را عوض کنید و درخواست یک غذای دیابتی یا گیاه خواری کنید. بسیاری از خطوط هوایی نیز گزینه های غذایی برای قلب سالم یا غذای کم نمک را ارائه می دهند. خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را با رسپینا 24داشته تجربه کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان اینترنتی در رسپینا24

اگر حتی فکر غذا خوردن غذای هواپیمایی موجب درد معده شما می شود، یک اسنک را در فرودگاه خریداری کنید. پیدا کردن آجیل، میوه، ماست، سبزیجات، ساندویچ با گوشت بدون چربی و سالاد در فروشگاه های فرودگاه آسان است. خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را با رسپینا 24داشته تجربه کنید.

نامه و نسخه دکتر را همراه داشته باشید

بیماران دیابتی برای داشتن اجازه پرواز باید از پزشک خود نامه داشته باشند.  بعلاوه بهتر است از پزشک خود بخواهید نامه ای را به شما بدهد تا اداره امنیت حمل و نقل پرواز (TSA) برای دیابت شما و نیاز شما به انسولین، سرنگ، نوارهای تست و سایر منابع را تامین کند. شما با صرف زمان بسیار کمی میتوانید توضیح دهید که دچار مشکل دیابت هستید و باید برخی لوازم و داروها در حین پرواز در اختیار شما قرار گیرد. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را با رسپینا 24  آسوده و ایمن سفر کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان اینترنتی در رسپینا24

قبل از پرواز اطلاع دهید

مسافران پروازهای چارتری 2 ساعت قبل از سوار شدن در خصوص بیماری خود و یا مشکل جسمانی خود اطلاعات پرواز را مطلع کنند و مسافران پروازهای سیستمی 48 تا 72 ساعت قبل از پرواز مشکل جسمانی خود را به اطلاعات پرواز بگویند تا پیشبینی های لازم صورت گیرد. بعلاوه قبل از خرید بلیط لازم است از طریق شماره گیری 199 با پزشک معتمد پرواز در مورد امکان پرواز و پیشبینی های لازم صحبت کنید.

قوانین رابدانید

در مورد امکان استفاده از وسایلی کمکی بیمار مانند ویلچیر و هر نوع ناتوانی و بیماری دیگر با شماره 199 و یا با ما با شماره 05131402 تماس بگیرید. درخواست ویلچیر در پروازهای چارتری باید تا 24 ساعت قبل از پرواز و در پروازهای سیستمی تا 48 تا 72 ساعت قبل از پرواز باید به آژانس ارائه شود. درخواست ویلچیر در صورتی قابل قبول است که تداخلی با امکانات هواپیما نداشته باشد و در این مورد میتوانید از اطلاعات پرواز 199 و یا شماره 05131402 آژانس رسپینا کسب اطلاع کنید.

انسولین را تنظیم کنید

سفرهای هوایی طولانی برای افراد مبتلا به دیابت مشکل است زیرا نیاز به تنظیم برای تزریق انسولین دارد و به همین دلیل است که شما باید حداقل یک ماه قبل از سفر، خود را به دکتر خود نشان دهید. پزشک به همراه بقیه تیم مراقبت های بهداشتی می تواند به شما در برنامه ریزی برای تغییراتی که برای رژیم انسولین نیاز دارید کمک کند. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را در رسپینا 24 از پرواز لذت ببرید.

بعنوان یک ایده کلی از اینکه چگونه سفر ممکن است نیازهای انسولین شما را تحت تاثیر قرار دهد، به پزشک معالج خود مراجعه کنید که اینکار می تواند به شما در تعیین تغییرات در رژیم انسولین حین پرواز کمک کند.

شما و فرد ارائه دهنده خدمات بهداشتی شما در پرواز می توانید تغییرات مرتبط با سفر را که ممکن است برای طرح انسولین لازم باشد، قبل از پرواز مرور کنید. اگر احساس بی قراری دارید و دائما قدم می زنید، ممکن است نیاز به تنظیم انسولین داشته باشید. خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را با رسپینا 24 تجربه کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان اینترنتی در رسپینا24

حمل بسته حاوی داروها و دیگر اقلام مورد نیاز

ممکن است حمل کوله پشتی برایتان ممکن باشد، بهتر است قبل از سفر تمام اقلام دیابتی خود را تهیه و آماده در کیف دستی قرار دهید. محفظه هواپیما می تواند در ارتفاع حدود 30،000 فوتی خنک شود که میتواند برای تزریق انسولین مناسب تر باشد. امن ترین راه برای اطمینان از اینکه اقلام دارویی شما دائما در دسترس اند، آن است که آنها را دم دست و نزدیک خود نگه دارید. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط هواپیما ، پرواز را با رسپینا 24 تجربه کنید.

بجای استفاده از صندوق بار بالای سرتان یک کیسه کوچکتر زیر صندلی مقابل خود نگه دارید تا بتوانید دسترسی آسان به متر، نوار تست، سرنگ و انسولین، تنقلات و گلوکز داشته باشید. در آخر اینکه، وعده های غذایی ممکن است به دلیل آشفتگی مهمانداران به تعویق افتد و بهتر است کمی اسنک همراه داشته باشید. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز در رسپینا24 تجربه ای متفاوت داشته باشید.

دیابت خود را ذکر کنید

اگر به تنهایی مسافرت کنید، مهم است که کسی که در پرواز است، در مورد بیماری شما بداند.  هنگامی که به هیئت مدیره پرواز میرسید در مورد بیماری خود به آنها هشدار دهید. شما لازم نیست که به جزئیات بروید، اما اجازه دهید در مورد بیماری شما بداند، ممکن است به نوشابه یا آب نیاز داشته باشید. خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز را با رسپینا 24داشته تجربه کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان اینترنتی در رسپینا24

پمپ انسولین خود را قطع کنید

شما ممکن است بخواهید به طور خلاصه از پمپ خود در هنگام فراز و فرود جدا شوید. "برخی از مطالعات نشان داده اند که تغییر فشار در پرواز ممکن است باعث شود پمپ انسولین بیشتری تولید کند .هنگامی که هواپیما به ارتفاع کروز رسیده باشد، می توان آن را دوباره وصل کرد. قبل از اتصال مجدد پمپ پس از فراز  و فرود، حباب های هوایی ناشی از تغییرات ارتفاع را بررسی کنید و در صورت لزوم پمپ را خاموش کنید. حباب ها می توانند باعث کاهش مصرف دارو ی مورد نیاز  شما شوند. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی بلیط پرواز با رسپینا24 سفری بهتر را تجربه کنید.

آماده شدن برای شرایط اضطراری

مقررات پرواز بیان میکند شرکتهای هواپیمایی باید دارای یک کیت پزشکی در هیئت پرواز باشد. اما این مورد فقط برای سفرهای بین المللی نیست. کارشناس بهداشت باید در میان هیئت پرواز موجود باشد ولی برخی از خطوط هوایی ممکن است حتی بودجه یک کیت پزشکی نداشته باشند. پیش از آن که به شرکت هواپیمایی بپیوندید ، آنچه را که می توانید در پرواز خود انتظار داشته باشید بیان و در صورت لزوم با شرکت دیگری پرواز کنید.

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد مشهد خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری خراسان رضوی و مشهد استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز داخلی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما مشهد را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل های مشهد جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.