10 نکته ی مهم و جالب برای خرید ارزان و مناسب بلیط هواپیما

هواپیما؛ این اکتشاف فوق العاده ی برادران رایت، امروزه از گران ترین وسایل حمل و نقل مسافربری محسوب می شود که با رعایت 10 نکته ی مهم برای خرید بلیط ارزان هواپیما، می شود سفر ارزان تری را تجربه کرد. ما در این مطلب شما را با این نکات آشنا می کنیم. با رسپینا 24، همراه شوید.

BOUING

شاید برای مسافرانی که به صورت محدود با هواپیما سفر می کنند، هزینه ی بالای بلیط، نگران کننده نباشد؛ اما برای مسافرانی که زیاد سفر هوایی دارند، خرید بلیط ارزان هواپیما در اولویت خرید بلیط آنها است. اگر می خواهید بلیط هواپیما به صورت ارزان بخرید، باید 10 نکته ی مهم برای خرید بلیط ارزان هواپیما را به خاطر بسپارید.

PLANE

نکاتی برای خرید بلیط ارزان هواپیما

جایگزین کردن خرید اینترنتی بلیط به جای خرید حضوری

برای خرید بلیط ارزان باید نکاتی را را رعایت کنید، بنابراین اینترنت و خرید اینترنتی مهم ترین نقش را در کارایی شما خواهد داشت. اگر روش خرید اینترنتی را نسبت به خرید حضوری در نظر بگیرید؛ قطعا با طیف گستره تری از بلیط ها روبه رو می شوید و احتمال خرید بلیط هواپیما با قیمت پایین تا حدود زیادی بالا می رود. با بررسی نکات دیگر به اهمیت اینترنت برای خرید بلیط ارزان، پی می برید.

TICKET

برای خرید بلیط زمان مناسب را در نظر بگیرید

زمان مهمترین عامل در خرید ارزان بلیط هواپیما است. ایرلاین های مختلف در محدوده ی زمانی خاصی بلیط خود را با قیمت مناسب عرضه می کنند. برای مثال ممکن است زمان مناسب برای خرید بلیط مناسب،49 روز طول بکشد و شما می توانید در این مدت بلیط خود را بخرید.

PLAN

در طول هفته بعضی روز ها بلیط ارزان تر است

انتخاب اینکه در چه روزی قصد سفر دارید تأثیر زیادی در کاهش هزینه های شما دارد. معمولاً در اواسط هفته، قیمت بلیط نسبت به آخر هفته دارند. ارگ به آژانس های هواپیمایی تماس بگیرید تفاوت قیمت بلیط ها را متوجه می شوید. اگر می خواهید سفر یک هفته ای داشته باشید؛ بلیط رفت و برگشت خود را در وسط هفته انتخاب کنید تا سفر ارزان تری داشته باشید.

TRIP

به فصل سفر و ایامی که می خواهید سفر کنید، توجه کنید

معمولا روزهای تعطیل مثل نوروز و تعطیلات تابستان که تقاضا برای سفر زیاد است، احتمال ارزان شدن بلیط کم است؛ بنابراین باید به فصلی که می خواهید سفر کنید دقت کنید. پاییز و زمستان از فصل هایی است که بیشترین احتمال شکسته شدن نرخ بلیط ها وجود دارد.

TRAVEL

قیمت بلیط های مختلف یک ایرلاین را چک کنید

هر ایرلاین در طول روز ممکن است چندین پرواز داشته باشد که قیمت بلیط هواپیما هر پرواز به خاطر ساعت حرکت هواپیما از مبدأ، با هم متفاوت است. در این صورت شما می توانید، ساعاتی که پرواز ارزان تری برای شما خواهد داشت را برای حرکت انتخاب کنید.

PAY

پروازهای ایرلاین های مختلف را مقایسه کنید

سعی کنید پروازهای ایرلاین های مختلف به مقصد مورد نظرتان را با هم مقایسه کنید. اگر این کار را بیشتر در نیمه شب انجام دهید می بینید که در زمان های آخر حرکت هواپیما، بلیط های باقی مانده با نصف قیمت ارائه می شوند و شما با خرید پروازهای لحظه آخری، ارزان ترین سفر با هواپیما را خواهید داشت.

INFO TABLE

گاهی ارزان ترین بلیط با ترکیب ایرلاین ها ممکن می شود

پروازهای رفت و برگشت ایرلاین را با دقت با هم مقایسه کنید. گاهی پیش می آید که خرید بلیط رفت یک ایرلاین در کنار خرید بلیط برگشت ایرلاین دیگر، سفر کم هزینه تری را برای شما به همراه داشته باشد.

BOARDING PASS

در کانال های اطلاع رسانی مختلف ثبت نام کنید

وقتی در کانال های اطلاع رسانی شرکت های مختلف در این زمینه، ثبت نام کنید، می توانید زود تر از همه از نرخ قیمت بلیط ها و تخفیف های آن ها با خبر شوید. این روش به شما کمک می کند که در شروع حراج بلیط ها بتوانید ارزان ترین بلیط را در سریع ترین زمان خریداری کنید.

به هزینه ی حمل بار توجه کنید

هواپیماهای مختلف، قوانین حمل بار مخصوص به خودشان را دارند. برای بعضی از ایرلاین ها، دریافت هزینه بابت بار اضافی یکی از راه های کسب درآمد آن ها است که توجه زیادی هم به آن دارند. قبل از سفر به کیف های اضافی خود توجه کنید تا متحمل هزینه های اضافی نشوید.

LUGGAGE

فرودگاه های دیگر را هم چک کنید

در نهایت بعد از رعایت همه ی این نکات، سعی کنید آخرین نکته ها هم برای خرید ارزان بلیط هواپیما  امتحان کنید. اگر فرودگاه جایگزینی برای مقصد مورد نظر وجود داشت، سری به پروازها ی ایرلاین های آن فرودگاه ها هم بزنید تا شانس خرید ارزان بلیط هواپیما افزایش یابد.

AIRPLANE

نحوه ی خرید بلیط ارزان

سایت رسمی  خرید بلیط هواپیما رسپینا24، یکی از معتبرترین مراجع در این زمینه می باشد که با مراجعه به آن می توانید تمام نکاتی را که ذکر کردیم در آن بررسی کنید و بلاخره بلیط هواپیمای ارزان قیمت دلخواهتان را بخرید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.