4 روش کارآمد برای خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما

شاید اگر با یک دید کلی به مساله خرید بلیط هواپیما نگاه کنیم، قیمت بالا و هزینه های چند برابری نسبت به قیمت بلیط ارزان مسیرهای زمینی، باعث می شود که رویکرد مسافران بیشتر به این مسیرها باشد و هواپیما با تمام ویژگی های دوست داشتنی در انتخاب های بعدی قرار بگیرد، اما اگر به شما پیشنهاد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما بشود، مطمئناً هواپیما به اولین وسیله ی حمل و نقل منتخب برای سفرتان تبدیل می شود. اگر می خواهید چنین خرید ارزانی را تجربه کنید، یادگیری روش های خرید بلیط ارزان هواپیما را در ادامه ی این مطلب از دست ندهید.

خرید آنلاین بلیط

4روش کارآمد برای خرید بلیط ارزان هواپیما

زمان سفرتان را در نظر بگیرید

قبل از اینکه به سایت خرید بلیط هواپیما مراجعه کنید، نگاهی به تاریخ سفرتان بیاندازید. برخلاف کسانی که فکر می کنند تاریخ حرکت هیچ ربطی به قیمت بلیط هواپیما ندارد؛ ما با تکذیب این موضوع اهمیت آن را برایتان فاش می کنیم. اینکه چه روزی از هفته، چه روزی و چه فصلی از سال، قصد سفر دارید، به نوبه ی خود می تواند ارزان ترین یا گران ترین بلیط هواپیمای شما باشد. توجه و در نظر گرفتن همه ی این تاریخ ها، شما را به سوی خرید بلیط هواپیما ارزان هدایت می کند.

چه روزی از هفته:

اینکه چه روزی در طول هفته قصد سفر دارید، خودش تأثیر قابل توجهی در هزینه ی بلیط ها دارد؛ اگر روزهای یک شنبه و دوشنبه را برای سفر انتخاب کنید، نسبت به روزهای آخر هفته، می توانید با کاهش 20 درصدی در هزینه ی خرید بلیط هواپیما، سفر ارزان تری را داشته باشید.

بلیط ارزان

چه روزی در سال:

بعضی روزها در طول سال برای سفر مناسب هستند و عموم مردم، خانه را به قصد سفر ترک می کنند؛ مثل عید نوروز، اعیاد و تعطیلات عمومی خاص. اگر در چنین روزهایی قصد سفر دارید، احتمال خرید بلیط ارزان هواپیما بسیار کم است و برعکس در روزهایی که سفر کردن زیاد طرفدار ندارد، احتمال ارزان شدن بلیط ها افزایش می یابد؛ البته توجه به نکات زیر، می تواند شما را در خرید بلیط ارزان در تعطیلات کمک کند.

بلیط هواپیما

چه فصلی از سال:

 اینکه چه فصلی از سال می خواهید سفر کنید هم به نوبه ی خود یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط هواپیما است. مسلماً فصل تابستان که تقاضا برای سفر زیاد است نسبت به فصل زمستان که زیاد مسافرت طرفدار ندارد، بلیط هواپیما گران تر است؛ بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع برای خود سفر ارزانی را رقم بزنید.

سفر ارزان

به سایت های خرید بلیط مراجعه کنید

سایت های مختلفی برای جستجوی اینترنتی شما وجود دارد که با وارد شدن به برخی از  آنها می توانید بلیط هواپیماها را چک کنید. اگر در این کار پی گیری مداوم داشته باشید، حتی می توانید تعدادی از پروازهای لحظه آخری را با کم ترین و نازل ترین قیمت پیدا کنید و بلیط ارزان دلخواهتان را بخرید.

خرید اینترنتی بلیط

ارزان ترین بلیط چارتر را انتخاب کنید

در بین بلیط هایی که در سایت فروش بلیط هواپیما به چشم می خورد، احتمال تخفیف ویژه در بلیط های چارتری بسیار بیشتر از بلیط های سیستمی است. شما می توانید ارزان ترین بلیط خود را در روزهای غیر پیک سفر (روزهایی که تقاضا برای سفر کم است) در بلیط های چارتری پیدا کنید.

بلیط چارتری

نحوه ی خرید بلیط هواپیمای ارزان

رسپینا 24 یکی از معتبرترین سایت های گردشگری، دارنده ی نشان اعتماد تجارت الکترونیک، جامع ترین سایت رسمی خرید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو آنلاین هتل است که با وارد شدن به سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا 24، می توانید خیلی راحت بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما در این سامانه، ابتدا باید مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت خود را وارد کنید تا لیست بلیط های ایرلاین های موجود در مسیر پروازی انتخاب شده، برایتان باز شود؛ حالا خیلی راحت می توانید با مقایسه ی قیمت بلیط ها، ارزان ترین بلیط دلخواهتان را بخرید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.