استفاده از کد تخفیف در خرید بلیط هواپیما

پیدا کردن بلیط هواپیما با نرخ ارزان تر از مواردی است که می تواند هزینه های سفر شما را تا نصف کاهش دهد. امروزه با توجه به افزایش بلیط ها و ازیک طرف و نیاز به پرواز ها برای رسیدن در زندگی جهت سریع تر رسیدن به مقاصد خود سبب شده  که از این وسیله استفاده بیشتری کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا ترفندهای خرید ارزان تر بلیط را با هم بررسی کرده و بهترین زمان و خرید، نحوه بهره مندی از حداکثر تخفیفات راتوضیح دهیم. در انتهای با به کار بردن نکته های گفته شده می توانید سفری مقرون به صرفه و لذت بخشی را تجربه کنید. پس در ادامه با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما با تخفیف

راه های دریافت کد تخفیف خرید بلیط

استفاده از موتورهای جست و جو، تخفیف های ارائه شده به خانواده های محترم جانبازان، شهدا و ایثارگران، میزان مسافرت برحسب مسافت پروازی، آفرهای بلیط افراد بیش از 60 سال، نوزادان و کودکان بین 2 الی 12 سال و بلیط های کیش برای کیشوندان معروف ترین تخفیف های ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی می باشد. هرچند شما می توانید با استفاده از سامانه های خبرم کن و چند بخرم شرکت رسپینا بلیط های خود را با حداکثر تخفیف خریداری نمایید. برای اطلاع بیشتر مقاله بلیط هواپیما ارزان را مطالعه نمایید. 

استفاده از موتورهای جست و جو برای خرید بلیط با تخفیف بیشتر

یکی از بهترین راه های خرید بلیط های تخفیف دار و لحظه آخری استفاده از موتورهای جستجو و باز کردن صفحات نتیجه می باشد. از جمله عواملی که می‌تواند در قیمت هزینه بلیط های شما تاثیر گذار باشد می توان به تغذیه و پرواز اشاره کرد. به این صورت که در فصل های مسافر پذیر به علت افزایش تقاضا کنندگان خود را با قیمت بیشتری به فروش می رساند. برای مثال قیمت بلیط در ایام نوروز بیشترین قیمت را نسبت به سایر روزهای سال دارد تا حدی که در برخی مواقع همین قیمت را نیز به علت عدم موجودی بلیط، نمی توانید تهیه کنید. همچنین در شهرهای زیارتی همانند مشهد در روستای مانند تولد امام رضا و سایر ایام مناسبتی نرخ بلیط مشهد نسبت به سایر ایام سال گران تر می باشد. از دیگر عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما می توان به زمان پرواز اشاره کرد به گونه ای که نرخ بلیط در آخر شب ها و به علت تقاضای کم مسافران از نرخ پایین‌تری نسبت به سایر اوقات روز برخورار بوده و کمتر کسی ترجیح می دهد در زمان خواب خود را در هواپیما بگذراند.

جست و جو تخفیف بلیط هواپیما

کد تخفیف خرید بلیط خانواده های شهید و جانباز و ایثارگران 

خانواده های محترم شهدا جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس بخش از جامعه ایران را تشکیل داده اند و به منظور قدردانی از زحمات این گروه از عزیزان، خدمات متنوعی را برای این افراد در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می‌توان به تخفیف خرید بلیط برای جانبازان نیز اشاره کرد. این افراد بسته به درصد جانبازی می توانند تا ۵۰ درصد ازهزینه بلیط حتی مسیرهای پرتردد و گران تر مثل بلیط هواپیما تهران کیش را تخفیف دریافت کنند. این گروه  در نظر داشته باشند که حداقل میزان جانبازی، برای استفاده از این تسهیلات ۲۵ درصد و بالاتر می باشد. همچنین آزادگان و خانواده های محترم جانبازان و شاهدان با بیش از ۷۰ درصد درجه جانبازی، می توانند بلیط خود را با تخفیف رزرو نمایند. این آیین نامه اجرایی ماده ۴۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بوده که به تصویب محترم وزیران و مجلس نیز رسیده است.
جانبازان گرامی جهت بهرمندی از درصد تخفیف های اعلام شده باید به صورت حضوری به دفاتر انلاین های آسمان و ایران‌ایر مراجعه کرده تا بتواند تخفیف‌های مورد نظر را دریافت کنند.

تخفیف بلیط هواپیما جانبازان

دریافت کد تخفیف خرید بلیط هواپیما ترکیش ایر و سایر ایرلاین های خارجی بر اساس کیلومتر

ایرلاین ترکیش و برخی از شرکت های هواپیمایی خارجی برای مسافرانی که مسافت های زیادی را پرواز می کنند، تسهیلات خاصی را در نظر می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به مدت و یا مسافت پروازی بر حسب کیلومتر و یا مایل اشاره کرد. در این نوع تخفیفات، مسافران اگر مسافران به عدد خاصی از کیلومتر پروازی برسند، می توانند از تخفیف های ارئه شده  استفاده نمایند. از جمله این تسهیلات می‌توان به کاهش مدت زمان انتظار در صف های ورود به هواپیما، ورود به کابین خلبان و یا تخفیف خرید مجدد بلیط اشاره کرد. تمامی این تسهیلات به منظور افزایش فروش و جذب مشتریان و وفادار کردن آنها به ایرلاین مورد نظر می باشد.

تخفیف بلیط هواپیما ترکیش و سایر ایرلاین های خارجی بر اساس کیلومتر

تخفیف بلیط هواپیما خارجی برای افراد  بیش از ۶۰ سال سن: این تخفیف که به منظور تشویق کهنسالان برای استفاده از بلیط ها توسط شرکت های هواپیمایی در برخی از کشور های خاص ارائه می شود. این تخفیف ها در فرایند رزرو سیستم های رزرواسیون به صورت خودکار محاسبه می شود.

تخفیف بلیط برای نوزادان

اگرچه معمولا در حین و مدت پرواز نوزاد در بغل مادر یا پدرش بوده و نیازی به صندلی ندارد، اما برای سوار کردن نوزاد خود به هواپیما لازم است که بلیط تهیه کرده و شماره صندلی برای نوزاد خود تهیه کرده باشید. چنانچه بلیط شما سیستمی باشد، مبلغ بلیط نوزاد معادل 10 درصد کل بهای تمام شده برای بلیط بزرگسالان می باشد. در پرواز های خارجی بلیط نوزادی بسته به کلاس پروازی مورد استفاده نرخی متفاوت خواهد داشت. اما غالبا قیمت بلیط نوزادان 75 درصد هزینه بلیط افراد بزرگسال محاسبه می شود. در نظر داشته باشید که به ازای هر بزرگسال، یک کودک زیر 2 سال پذیرفته می شود.

تخفیف بلیط های هواپیما برای نوزادان

تخفیف بلیط برای کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال

به خاطر داشته باشید در صورتی که کودک 2 تا 12 سال دارید باید برای سفر صندلی و بلیط تهیه نمایید. قیمت بلیط برای کودکان تابعی از کلاس پروازی و شناسه نرخی بوده و برای هر ایرلاینی متفاوت می باشد. شرکت های هواپیمایی باتوجه تاریخ و ساعت حرک خود، فصل های گردشگری و سیاست های فروش خود، شناسه نرخی های مختلفی را برای بلیط ها تعریف می کنند. بنابراین ایرلاینی که شما هنگام خرید بلیط انتخاب می کنید، تخفیف دریافتی از بلیط را تعیین می کند. به صورت معمول این بلیط معادل 50 الی 75 درصد بهای بلیط افراد بزرگسال می باشد.

تخفیف بلیط هواپیما کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال

تخفیف بلیط کیشوندان

افرادی که کارت کیشوندی را دارند می توانند بلیط پروازهای تهران کیش و بالعکس را با تخفیف بیشتری نسبت به سایر افراد تهیه نمایند. این افراد می توانند با حضور در دفاتر شرکت هواپیمایی کیش ایر به آدرس های پردیس یک و میدان سنایی یا چهار راه جهان کودک و شهرک اکباتان  با ارائه کارت کیشوندی از تخفیف های ارائه شده توسط این ایرلاین بهره ببرند. امکان استفاده از این تخفیف ها با نرخ مصوب در دفاتر فروش فرودگاه های مهرآباد و کیش وجود ندارد. 

تخفیف بلیط هواپیما کیشوندان

از پروازهای لحظه آخری غافل نشوید!

پرواز های لحظه آخری و دقیقه نودی از دیگر راه های خریدارزان بلیط است که در آن می توانید نرخ بلیط خود را با قیمتی بسیار پایین تر از سایر اوقات خریداری نمایید. برای استفاده از این شرایط می توانید سایت های فروش بلیط را به صورت روزانه چک کرده و یا در کانال تلگرام شرکت رسپینا عضو شده تا به صورت لحظه ای آخرین تخفیف ها را مشاهده کرده و از این تخفیف ها پیش از دیگران اطلاع حاصل نمایید.

تخفیف های لحظه آخری بلیط هواپیما

 کد تخفیف خرید بلیط های رسپینا

اگر با استفاده از تمامی تخفیف های بالا همچنان احساس می کنید بلیط گران است می توانید از تخفیف های سایت های فروش بلیط استفاده نمایید. در سایت فروش بلیط شرکت رسپینا با وارد کردن کد تخفیف RSP می توانید بلیط خود را با نرخ ارزان تری تهیه نمایید.

استفاده از کد تخفیف

گارانتی قیمت

شرکت رسپینا خیال شما را بابت قیمت ها راحت کرده بدین منظور اگر شما بلیطی را برای مقصد پروازی مورد نظرتان از طریق سامانه های فروش، ارزان تر از این شرکت خریداری کردید، می توانید با اعلام به کارشناسان این شرکت و پس از بررسی های انجام شده تا دو برابر مبلغ بلیط را دریافت نمایید.

سامانه خبرم کن - بالاترین تخفیف خرید بلیط

سامانه خبرم کن شرکت رسپینا، سرویس جدیدی از تیم برنامه نویسی این شرکت بوده که کاربران می توانند با اعلام فقط یک شماره موبایل، بازه پرواز و مبلغی که می خواهید برای سفر هزینه کنید، و ورود اطلغعا در فلیلد مربوطه از تخفیف مسیر آگاه شوید. سامانه خبرم کن به صورت خودکار تمامی بلیط ها مسیر مورد نظر شما را در بازه اعلامی بررسی می کند و به محض ارزان شدن پرواز مسیر انتخابی شما، از طریق تلفن و یا پیامک به شما اطلاع رسانی کرده تا بتوانید بلیط خود را با قیمت مورد نظر خود تهیه نمایید. در این سرویس نیازی به ثبت نام و ایجاد نام کاربری جهت اطلاع از قیمت ها نمی باشد.

سامانه خبرم کن رسپینا

استفاده از حداکثر تخفیف خرید بلیط سامانه چند بخرم

ممکن است زمانی که شما پیام کاهش قیمت بلیط سامانه خبرم کن را دیر دیده تا زمانی که  برای خرید اقدام می کنید، به علت جامعه بالای مخاطبین این سرویس، تخفیف را از دست بدهید. بدین منظور سرویس چند بخرم شرکت رسپینا راه اندازی گردید. سرویس چند بخرم خدمت دیگری از شرکت رسپینا بوده که همانند سرویس خبرم شرکت برای اطلاع از قیمت های مسیر مورد استفاده قرار می گیرد با این تفاوت که برای استفاده از آن باید در سایت ثبت نام کرده و پس آن مبلغ و بازه مورد نظر خود را وارد می کنیم. در گام بعد حساب کاربری را به میزان مبلغ بلیط شارژ کرده تا به محض رسیدن قیمت بلیط به میزان مورد نظر، سامانه به صورت خودکار بلیط را برای شما تهیه می کند.

سامانه چند بخرم

سخن آخر

در این مقاله شما را با نحوه خرید بلیط با تخفیف بیشتر از موتورهای جست و جو، تخفیف های خانواده های شهید و جانبازان گرامی، تخفیف های ارائه شده بر حسب کیلومتر، کودکان زیر 12 سال، نوزادن و افراد بیش از 60 سال، سامانه های خبرم کن و چند بخرم شرکت رسپینا آشنا کردیم تا بتوایند بلیط های خود را با هزینه کمتری از ایرالانی های ایرانی خریداری نمایید. اگر شما نیز راهی را می شناسید که در این نوشته به آن اشاره نشده است می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.