مقایسه نرخ و خدمات ایرلاین ها در موتورهای جستجوی بلیط هواپیما

حتما تاکنون برای یافتن پاسخ سوالات خود، از موتورهای جست و جوهای مختلف مثل گوگل، بینگ، یاهو، بایدو، اسک، موتور جستجوی ایرانی یوز و. . . استفاده کرده اید. امروزه بسیاری از کارها را می توان با اینترنت و تنها با چند کلیک ساده انجام داد. دنبال خرید چیزی هستید، حوصله چیزی ندارید و نمی دانید چه کار کنید؟ دنبال کار می گردید؟ هم بازی ندارید و دنبال رفیق می گردید؟ همه و همه به آسانی چند کلیک در دنیای امروزی میسر می شود. بنابراین موتورهای جستجو وظیفه برقرار کردن خواسته های مشتریان را به عهده دارند. امکان رزرو کلیه بلیط ها به مقصد مورد نظر شما را صرفا با انجام چند کلیک فراهم می کند. در حالت کلی جستجوی بلیط هواپیما خارجی و داخلی را نرم افزارهای مختلفی تحت پوشش قرار می دهند. علاوه بر این سایت های فروش بلیط بسیاری در دنیا وجود دارد که منبع معتبر و جامعی برای جستجوی بلیط هستند.

موتور جستجوی بلیط هواپیما

موتور جستجوی بلیط هواپیما چیست؟

همانطور که موتورهای جستجو در دنیای اینترنت، وظیفه پاسخگویی به سوالات مخاطبین را به عهده دارند، موتورهای جستجوی پروازهای مختلف نیز باید تمام سوالات و نیازهای مخاطب خود را در زمینه رزرو بلیط، نحوه قیمت گذاری آن، کلاس های پروازی و. . . پاسخگو باشد. موتور جستجوی بلیط هواپیما به این صورت است که شما می توانید با وارد نمودن شهرهای مبدا و مقصد، کلیه اطلاعات پرواز، قیمت و روش های خرید بلیط را در مورد پروازهای مسیر دلخواه خود دریافت کنید. شما چه چیزی از یک سایت جامع جستجوی بلیط هواپیما می خواهید؟ قیمت سفر هوایی، چه افرادی می توانند سوار هواپیما شوند؟ چگونه بلیط هواپیما رزرو کنیم؟ شرایط رزرو بلیط پرواز در رده های سنی مختلف چیست و هزاران سوال دیگری که ممکن است قبل از رزرو بلیط در ذهن شما به وجود بیاید. یک سایت جامع در زمینه موتور جستجوی بلیط هواپیما منبعی است که تمام اطلاعات مورد نیاز در هر زمینه پرواز را در اختیار شما قرار دهد.

همچنین این اطمینان را به شما بدهد که اگر مطلبی در آن سایت در مورد بلیط سفر هوایی و پرواز پیدا نکردید، به این معنی است که دیگر نمی توانید در سایر سایت ها به موضوع مورد نظر دست پیدا کنید. چرا که آن سایت باید تمام اطلاعاتی که ممکن است برای یک مسافر ایجاد شود را پاسخ دهد. مثلا فرض کنید فردی در گوگل دنبال موضوعی می گردد و نتواند مطلبی در آن مورد پیدا کند. در این صورت کمتر زمانی اتفاق می افتد که آن فرد در موتورهای جستجوی یوز و بینگ دنبال پاسخ بگردد. به این علت که همه می دانید گوگل معتبرترین موتور جستجو برای هر موضوعی است. در نتیجه سایتی را می توان بهترین منبع برای رزرو بلیط در نظر گرفت که به عنوان یک موتور جستجوی بلیط هواپیما به تمام سوالات مسافران پاسخ داده و تمام مسیرهای پروازی کشور را تحت پوشش قرار دهد.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط هواپیما با کد ملی

دانلود برخی نرم افزارها باعث می شود شما به راحتی بتوانید بلیط هواپیما با کد ملی استعلام نموده و از وضعیت پرواز سیستمی خود مطلع شوید. البته توجه داشته باشید این سرویس تنها بلیط پروازهای سیستمی ایرلاین ها را پوشش داده و به علت این که وضعیت مسافرانی که بلیط چارتر خریداری کرده اند، 2 ساعت قبل از پرواز به شرکت هواپیمایی ارسال می شود، دیگر مجالی برای پیگیری بلیط باقی نمی ماند.  

موتور جستجوی بلیط ارزان

سایتی که آن را به عنوان موتور جستجوی بلیط هواپیما در نظر می گیرید باید علاوه بر این که روش های خرید بلیط ارزان را به شما ارائه دهد، به جای این که به فکر جیب خود باشد، حقوق مسافران پرواز را در نظر بگیرد. یکی از این حقوق، شفاف سازی نرخ بلیط است. علاوه بر این، سایت ارائه دهنده بلیط بهتر است روش های خرید ارزان بلیط را در صفحه اصلی خود ارائه دهد. مثلا شرکت رسپینا قیمت بلیط را با نرخ مصوب و با کمترین میزان روکشی، به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت مدعی است در صورت خرید بلیط پروازهای داخلی از رسپینا، اگر در سایت های دیگر، بلیط همان پرواز را با نرخ کمتری مشاهده کردید، می توانید این مورد را از طریق تماس با شماره تلفن 02191012900 تماس گرفته و این مورد را اعلام نمائید. در صورت صحت موضوع اعلام شده، می توانید 2 برابر اختلاف قیمت پرداختی را از این شرکت دریافت کنید. این تضمین قیمت می تواند دل مسافران مختلف را قرص کرده و خیال آن ها را راحت کند.

تضمین قیمت رسپینا

علاوه بر این در بالای تمام صفحات پرواز، ارزانترین زمان خرید بلیط را در طول هفته عنوان کرده است. این شرکت همچنین با استفاده از نمودارهای قیمتی، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما را به مسافرین خود ارائه داده است. مثلا در صورتی که قصد سفر از مبدا تهران به مقصد مشهد را داشته باشید، نمودارهای مختلف قیمتی ارزان ترین و گران ترین نرخ بلیط را در ماه های مختلف نمایش می دهد. همچنین این نمودارها می تواند در زمان خرید بلیط به شما کمک کند.

جستجوی بلیط هواپیما ارزان

موتور جامع جستجوی بلیط هواپیما

سایتی را می توان به عنوان منبع جامعی برای جستجوی بلیط در نظر گرفت که پروازهای داخلی و خارجی را از تمام شهرهایی که شما فکرش را هم نمیکنید، داشته باشد. زیرا همانطور که می دانید برخی سایت ها به علت این که منبع درآمد آن ها از پروازهای پر تردد است، تنها این مسیرها را به فروش می رسانند. اما بلیط مسیرهای کم تردد را ارائه نمی دهند. شما می توانید بلیط خود را از شرکت های معتبر رزرو بلیط مثل رسپینا، علی بابا و ... برای تمامی شهرهای کشور و اکثر شهرهای بزرگ و کوچک خارجی که در آن فرودگاه تاسیس شده، خریداری کنید. علاوه بر این در صورتی که قصد پرواز به شهرهایی با 2 فرودگاه یا بیشتر را دارید، مثلا زمان خرید بلیط هواپیما اهواز تهران، می توانید فرودگاه مدنظر خود را انتخاب کنید. شما برای اعلام فرودگاه های مبدا و مقصد، می توانید نام آن را در قسمت جستجو وارد نموده یا کد یاتا این فرودگاه ها را مشخص کنید. پس از این کار، شما با لیست کاملی از قیمت ها در 30 روز آینده رو به رو می شوید که می توانید بلیط خود را با توجه به قیمت پروازهای آن روز انتخاب کنید.

موتور جستجوی جامع بلیط هواپیما

سرویس های خدماتی جستجو بلیط هواپیما ارزان

سرویس اطلاع از ارزان شدن بلیط: برخی سایت ها با ارائه سرویس های خدماتی خرید بلیط هواپیما ارزان، به صرفه ترین نرخ پرواز را در زمان مورد نظر به شما یادآوری می کنند. این سایت ها با کاهش نرخ مورد نظر تا قیمت پیشنهادی شما، این موضوع را به اطلاع مشتریان می رسانند. در این صورت باید در سریع ترین زمان بلیط خود را رزرو کنید تا پرواز شما با تکمیل ظرفیت مواجه نشود. برای اطلاع از این سایت ها می توانید عبارت اطلاع از ارزان شدن بلیط را در گوگل جستجو نموده و از این سایت ها مطلع شوید. البته اخیرا اکثر سایت ها برای جذب مشتریان از این مزیت استفاده می کنند. با وجود کارایی های این سرویس، در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا نداشتن زمان کافی نمی تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که در محیط هایی فعالیت دارند که اینترنت آن مکان ضعیف است.

سرویس خدماتی خبرم کن رسپینا

سرویس سفارش بلیط پرواز با ارزانترین قیمت: این سرویس که تنها وبسایت رسپینا از آن بهره مند است، امکان رزرو ارزان ترین بلیط را در هر زمان به مسافر خود ارائه می دهد،  مکمل سرویس اطلاع از ارزانترین نرخ بلیط است. در صورت فعالسازی این سرویس به محض کاهش قیمت بلیط تا نرخ مد نظر شما، سیستم به صورت خودکار بلیط شما را رزرو خواهد نمود. مراحل فعال سازی این سرویس در صفحه چند بخرم قابل مشاهده است.

سرویس خدماتی چند بخرم

جستجوی بلیط از تمام ایرلاین ها

برای صرفه جویی در زمان خود، کافیست در صفحه پرواز سایت های مرجع موتور جستجوی بلیط هواپیما با استفاده از فیلترهای مشخص شده، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید تا تنها شرکت هواپیمایی مدنظر برای شما نمایش داده شود. اگر سایت مورد نظر شما تمام ایرلاین های کشور را تحت پوشش قرار دهد یا به عبارتی با تمام شرکت های هواپیمایی قراردادهای بلند مدت داشته باشد می توانید مطمئن شوید که ارزانترین بلیط را می توانید خریداری کنید. سایتی که به عنوان موتور جستجوی بلیط هواپیما در نظر قرار می دهید باید تمام پروازهای مختلف را تحت پوشش قرار دهد. این سایت باید بلیط پرواز ایرلاین های مختلف از شرکت های قدیمی، معتبر و با سابقه مثل ماهان و ایران ایر گرفته تا جدید ترین ایرلاین های کشور مثل شرکت پارس ایر را به مسافران ارائه دهد.

جستجو بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف

جستجوی بلیط بین تمام کلاس های پروازی

جالب است بدانید برخی پروازهای داخلی علاوه بر پروازهای اکونومی با کابین بیزینس کلاس نیز ارائه می شود. جستجوی بلیط را از سایت هایی انجام دهید که انواع کابین ها را به مسافرین خود ارائه دهد. چرا که برخی از مسافران قصد انجام سفرهای راحت را دارند. اخیرا با رزرو پرواز بیزینس کلاس بلیط ماهان می توانید علاوه بر تجربه سرگرمی های متفاوت و جذاب، با استفاده از قابلیت رادار هواپیما، موقعیت خود را در فضای بیرونی هواپیما شناسایی کنید. بنابراین باید سایت جستجوی بلیط، انواع کلاس های پروازی بیزینس و اکونومی را در پروازهای داخلی و علاوه بر این موارد، پروازهای فرست کلاس را در  سفرهای خارجی ارائه دهد.

پرواز اکونومی کلاس

جستجوی بلیط با پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان سایت معتبر فروش بلیط پرواز به صورت شبانه روزی و در تمامی مدت سفر حتی در فرودگاه مقصد آماده پاسخگویی به سوالات مسافرین خود می باشد. جالب است بدانید کارشناسان شرکت رسپینا تنها شرکت خدمات مسافرتی کشور است که کمترین تاخیرات پرواز (حتی 10 دقیقه) را به اطلاع مسافرین می رسانند. این کارشناسان به قدری با مسافر تماس می گیرند که مسافر پاسخگو باشد و از تاخیر پرواز خود مطلع شود تا در سالن پرواز فرودگاه زمان خود را هدر ندهد. حتی در صورت عدم پاسخگویی مسافر نیز، این اطلاعیه را با ارسال پیامک به مشتری خود اعلام می کند. چنانچه قصد ارتباط با مشاورین این مجموعه را دارید، می توانید به صورت رایگان، با استفاده از بخش "نیاز به راهنمایی" درخواست خود را ارائه داده و با وارد نمودن شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان رسپینا بمانید. همچنین می توانید از طریق تماس رایگان اینترنتی، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

موتور جستجوی بلیط هواپیما با پشتیبانی 24 ساعته

رسپینا جامع ترین موتور جست و جوی خدمات کامل گردشگری

علاوه بر پرواز های مختلفی که رسپینا به مشتریان خود ارائه می دهد، شما موتور جست و جوی کاملی از هر وسیله نقلیه ای را در اختیار خود دارید. همچنین علاوه بر رزرو اینترنتی، شما می توانید به صورت آسان از طریق اپلیکیشن رسپینا نیز بلیط وسایل نقلیه مختلف یا تور مسافرتی و هتل را از رسپینا رزرو کنید. با ما همراه باشید تا به دیگر مواردی که رسپینا می تواند در جستجوی شما قرار دهد اشاره کنیم.

اپلیکیشن رسپینا

موتور جستجوی بلیط قطار

ممکن است برای شما انجام سفر، امری هزینه بر باشد یا در بعضی شهرها، فرودگاه تاسیس نشده باشد. در این صورت می توانید با استفاده از جستجوی بلیط قطار در مسیرهای مختلف، علاوه بر اطلاع از ارزان ترین قیمت های سفر ریلی در 30 روز آینده، این بلیط را با مزایایی از قبیل رزرو کوپه دربست، سفارش اینترنتی نوع پذیرایی در قطار به صورت، حمل ماشین با قطار و امکان انتخاب شرکت ریلی با توجه به قیمت بلیط ها ظرفیت قطار از رسپینا خریداری کنید.

رزرو بلیط قطار

جست و جو و رزرو بلیط اتوبوس

شما می توانید بلیط ارزان ترین وسیله نقلیه یعنی اتوبوس را نیز با امکان اطلاع از ارزان ترین نرخ بلیط در روزهای آینده و انتخاب صندلی دلخواه و انتخاب شرکت های اتوبوسرانی دلخواه، رزرو کنید.

موتور جست و جوی تور

شما می توانید تور های خود را با مزایای ویژه تور از قبیل انتخاب مدت زمان تور به دلخواه، امکان انتخاب وسیله نقلیه تور مقصد خود از رسپینا خریداری کنید. شما می توانید با خرید تورهای مختلف اقدام به رزرو هتل در شهر مقصد کنید. همچنین یکی از خدمات جدید رسپینا در خرید تور، آفر رسپینا تایم است که در برخی زمان های سال با ارائه تخفیف از سمت هتل یا ایرلاین های برگزار کننده پرواز، در صفحه تورها، قابل مشاهده است.

جستجو و رزرو هتل و تور از رسپینا

کلام پایانی

در این مقاله سعی شد در مورد به صورت کامل به مزایا و شرایط یک سایت برای تبدیل شدن به یک موتور جستجوی بلیط هواپیما و وسایل نقلیه دیگر اشاره شد. امیدواریم با شرایطی که در این مقاله مطالعه کردید بتوانید بهترین موتور جست و جوی بلیط هواپیما را مشخص نموده و برای سفرهای خود، بلیط را از این سایت ها خریداری کنید. همچنین اگر تجربه ای در خصوص سفر هوایی و خرید بلیط به صورت اینترنتی از سایت های جستجوی بلیط دارید، در پایان همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید.