بلیط اتوبوس تهران آنکارا

بلیط اتوبوس تهران آنکارا

عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا

عوامل زیادی بر قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا تاثیر گذار می باشند. از مهم ترین این عوامل می توان به زمان سفر؛ نوع اتوبوس، قیمت لیر، شرکت اتوبوسرانی انتخابی و... اشاره کرد.

زمان سفر

زمان سفر شما از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا می باشد. واضح است در زمان هایی که آنکارا آب و هوای خوبی را تجربه می کند و مسافر زیادی به این شهر سفر کند قیمت ها نیز افزایش می یابد. البته قیمت اتوبوس در همان زمان هم بسیار کمتر از قیمت هواپیما می باشد.

نوع اتوبوس

نوع اتوبوس انتخابی آیتم بسیار تاثیر گذاری بر قیمت می باشد. واضح است هر چقدر امکانات اتوبوس کمتر باشد قیمت آن کاهش می یابد. البته برای مسیر تهران به آنکارا فقط اتوبوس های وی آی پی تردد می کنند.

قیمت لیر

با افزایش ارز و قیمت لیر هزینه بلیط اتوبوس تهران آنکارا نیز افزایش می یابد. البته هر چقدر این هزینه افزایش یابد باز هم به نسبت سفر هوایی بسیار مناسب تر خواهد بود.

شرکت اتوبوسرانی

شرکت اتوبوسرانی انتخابی نیز بر قیمت بلیط تاثیر گذار می باشد. در حال حاضر توسط 4 شرکت اتوبوسرانی می توان به آنکارا سفر کرد.

بلیط اتوبوس تهران آنکارا ارزان

مسیر زمینی تهران آنکارا از کدام شهرها عبور می کند؟

مسافت تهران به آنکارا به انتخاب راننده از مرزهای مختلف ایران – ترکیه می باشد. اتوبوس های تهران به آنکارا بیشتر اوقات از مرز بازرگان و مرز رازی از کشور خارج می شوند. توجه داشته باشید برای خروج از مرز مدارک هر فرد به صورت انفرادی کنترل می شود. 

از کدام ترمینال تهران به آنکارا حرکت خواهیم کرد؟

در حال حاضر به وسیله 4 شرکت اتوبوسرانی رویال سفر ایرانیان، دیدار گستر گیتی، سیر و سفر ایران و گیتی پیما ایران و از پایانه های مسافربری بیهقی (میدان آرژانتین) و پایانه غرب (میدان آزادی) می توان به آنکارا سفر کرد.

اتوبوس های تهران به آنکارا از کدام نوع هستند؟

با خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا شما می توانید سفر خود را با اتوبوس های 25 نفره vip با امکانات رفاهی بسیار راحت و صندلی های تخت خواب شو  آغاز کنید.

امکانات اتوبوس vip تهران آنکارا

اتوبوس های vip از نظر آسایش و راحتی مسافر در صدر لیست اتوبوس ها قرار می گیرند. از امکانات این اتوبوس ها برای سفر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظرفیت 25 نفر و هر نفر یک زیر پایی اختصاصی دارد.

سیستم تهویه مطبوع

مانیتور اختصاصی برای هر صندلی جهت تماشای فیلم دلخواه در طول مسیر

دارابودن یخچال و قهوه جوش

عایق صدا و حرارت

صندلی های راحت تخت خواب شو با قابلیت ایجاد زاویه 140 درجه

پذیرایی در طول سفر با پک های خوراکی

قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا

زمان حرکت اتوبوس تهران آنکارا

به دلیل استقبال مسافران، معمولا همه روزه 1 یا 2 اتوبوس در ساعات بین 9 صبح تا 12 ظهر به این شهر سفر می کنند.

مدت زمان سفر زمینی از تهران به آنکارا

معمولا برای مسافت زمینی تهران تا آنکارا شما حدود 30 تا 35 دقیقه در راه هستید. البته عواملی مانند شلوغی جاده و معطلی در مرز ممکن است این زمان را افزایش دهد.

نحوه خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا بهترین شیوه خرید اینترنتی می باشد. با خرید اینترنتی شما از مزایای ویژه ای از جمله امکان مقایسه تمام اتوبوس های این مسیر و برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته اشاره کرد. برای رزرو بلیط این مسیر از رسپینا کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

وارد صفحه اصلی رسپینا شوید و از کادر آبی بالای صفحه بر روی گزینه بلیط اتوبوس کلیک کنید.

در صفحه پیش رو مبدا و مقصد را مشخص کنید.

از میان لیست اتوبوس های نمایش داده شده گزینه مد نظرتان را انتخاب نمایید.

حال کافی ست اطلاعات خواسته شده را تکمیل و خرید خود را نهایی کنید.

بلیط ارزان اتوبوس تهران آنکارا

سخن آخر درباره خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا

در این مقاله سعی شده است هر آنچه درباره خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا نیاز دارید گفته شود با این وجود کارشناسان رسپینا به صورت شبانه روزی برای پاسخ به سوالات شما درباره سفر زمینی به آنکارا و تور آنکارا آماده خدمت رسانی می باشند. در نظر داشته باشید که بلیط اتوبوس آنکارا به تهران ممکن است به راحتی در دسترس نباشند لذا پیشنهاد می شود هنگام خرید بلیط، حتماً بلیط برگشت خود را نیز تهیه کنید.