خرید اینترنتی بلیط آتا یکی از انتخاب های مسافران هوایی در بین ایرلاین های داخلی کشورمان است. این هواپیمایی نسبتاً جوان در سال 1387 در تبریز تأسیس شد و پیشرفت خوبی هم در سال های اخیر داشته که با چنین پیشرفتی، شما را برای خرید اینترنتی بلیط آتا ترقیب کرده است. اگر می خواهید بیشتر راجع به این هواپیمایی ایرانی و مقصدهای آن و نحوه ی خرید بلیط هواپیما این ایرلاین بدانید، در این مطلب ما را همراهی کنید.

بلیط آتا - رسپینا 24

همه چیز راجع به بلیط آتا

همانطور که گفتیم در سال 1387 هجری شمسی، تبریز با  تأسیس شرکت هواپیمایی آتا جایگاه خود را به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی کشور در میان سایر شرکت های هواپیمایی ایران تثبیت کرده است. هواپیمائی آتا به سرپرستی کاپیتان همایون قدیمی و مالکیت محمدرضا زنوزی مطلق شروع به کار کرد و اولین پرواز خود را همزمان با افتتاحیه ی این شرکت توسط وزیر راه و ترابری وقت، در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۸ هجری شمسی از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد مشهد انجام داد؛ البته لازم به ذکر است که هواپیمایی آتا پروازهای رسمی خود را در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ هجری شمسی از تبریز به مقصد تهران شروع کرد و اکنون خرید اینترنتی بلیط آتا در بسیاری از مسیرهای داخلی، انجام می گیرد.

بلیط آتا

ناوگان هواپیمایی آتا

جالب است بدانید که هواپیمایی آتا در ابتدا فقط با 3 فروند هواپيما راه اندازی شد؛ اما امروزه این شرکت هواپیمایی با 15 فروند هواپیمایی که در ناوگان خود دارد مسئولیت حمل مسافران زیادی را در برخی مسیرهای داخلی و خارجی بر عهده دارد و انواع بلیط آتا را ارائه می دهد . ناوگان هواپیمایی آتا هم اکنون شامل 8 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس ام دی 83، 3 فروند ایرباس و 4 فروند هواپیمای 737 است و به زودی شاهد اضافه شدن 10 فروند هواپیمای دیگر هم  به لیست هواپیمایی آتا خواهیم بود.

بلیط آتا

مقصد های پروازی هواپیمایی آتا

مقصد های پروازی بین المللی و بلیط آتا:

بحرین (فرودگاه بین المللی بحرین)، گرجستان (تفلیس - فرودگاه بین المللی تفلیس و باتومی - فرودگاه بین المللی باتومی)، عراق (بغداد - فرودگاه بین المللی بغداد و نجف - فرودگاه بین المللی نجف)، ترکیه (استانبول - فرودگاه بین المللی آتاترک)، کویت (کویت - فرودگاه بین المللی کویت) و عربستان سعودی (دمام - فرودگاه بین المللی ملک فهد).

مقصد های پروازی داخلی و بلیط آتا:

اهواز (فرودگاه بین المللی اهواز)، اردبیل (فرودگاه اردبیل)، بندرعباس (فرودگاه بین المللی بندرعباس)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز)، تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی مهرآباد)، جزیره کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، ارومیه (فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر) و یزد (فرودگاه شهید صدوقی یزد).

بلیط آتا از مبدا تهران به مقاصد: تبریز، مشهد، کیش، اهواز، ارومیه، اردبیل، شیراز، بندرعباس

بلیط آتا از مبدا تبریز به مقاصد: تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز، استانبول (ترکیه) و آذربایجان (باکو).

بلیط آتا از مبدا مشهد به مقاصد: تهران، تبریز، کیش، ارومیه، اردبیل، شیراز و اهواز.

بلیط آتا از مبدا اردبیل به مقاصد: تهران و مشهد.

بلیط آتا از مبدا کیش به مقاصد: تهران، تبریز و مشهد.

بلیط آتا از مبدا شیراز به مقاصد: تهران، تبریز و مشهد.

بلیط آتا از مبدا ارومیه به مقاصد: تهران و مشهد.

بلیط آتا از مبدا باکو به مقاصد: تهران و تبریز.

بلیط آتا از مبدا استانبول به مقصد تبریز پرواز دارد.

بلیط آتا

شرکت هواپیمایی آتا با برعهده گرفتن مسئولیت جابجایی حدود سه میلیون و دویست و هفتاد هزار نفر در مسیرهای پروازی داخلی و حدود یكصد و هشتاد هزار نفر در مسیرهای پرواز خارجی، نقش مؤثری در صنعت هواپیمایی کشورمان داشته است و امیدواریم که این شرکت هواپیمایی با خرید هواپیماهای جدید و افزایش این ناوگان به یکی از برترین های این صنعت در منطقه تبدیل شود.

بلیط آتا

خرید اینترنتی بلیط آتا

اکنون که با هواپیمایی آتا آشنا شدید و قصد سفر با این ایرلاین حامل پرچم کشورمان را دارید، می توانید با در نظر گرفتن مسیرهای پروازی این ایرلاین، بلیط آتا را خریداری کنید. مسلماً آنچه شما را در خرید بهینه و رضایتمند یاری می کند خرید بلیط است که در مقایسه با خرید حضوری، وسعت انتخاب های شما را گسترش می دهد و درنهایت در سریع ترین زمان و بدون محدودیت مکانی، می توانید بلیط هواپیمای مورد نظرتان را بخرید.

بلیط آتا

نحوه ی خرید بلیط هواپیمایی آتا

رسپینا یکی از معتبرترین سایت های گردشگری است که شما می توانید با ورود به این سامانه از کلیه ی خدمات فروش بلیط قطار، هواپیما ،اتوبوس و رزرو هتل، بهره مند شوید. شما می توانید از بخش بالای همین صفحه و یا وارد شدن به سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا، با انتخاب مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت بلیط هواپیمای دلخواهتان را رزرو کنید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.