بلیط کیش ایر

بلیط کیش ایر: اگر برای سفرتان تصمیم دارید از پرواز های ایرلاینِ، کیش ایر انتخاب کنید، ولی اطلاعات کافی راجع به این ایرلاین ندارید, نیازی نیست که نگران این موضوع باشید، ما در این مطلب قصد داریم شما را  با این ایرلاین موفق، و خرید بلیط هواپیما رسپینا بیشتر آشنا کنیم.

بلیط کیش ایر

بلیط کیش ایر و هواپیمایی کیش ایر که امروز به عنوان یکی از ایرلاین های موفق کشور، در حال فعالیت در حوزه ی خدمات گردشگریست، در سال 1371  در منطقه ی آزاد کیش شکل گرفته است. هدف از به وجود آوردن این ایرلاین، گسترش دادن فعالیت های گردشگری جزیره ی زیبای کیش ، با بیشتر شهرهای کشورو برقراری ارتباط گردشگری با کشورهای حاشیه ی خلیج فارس، و جذب توریست از سایر کشور ها بوده، و تا امروز شرکت هواپیمایی کیش ایر، به عنوان سکان دار حمل و نقل در جزیره زیبای کیش، (مروارید خلیج فارس) علاوه بر بالا نگه داشتن استانداردهای جابجایی مسافرهای این ایرلاین ، با تلاش های زیادی که برای جلب هر چه بیشتر رضایت مشتری ها داشته، سعی کرده با بکارگیری ناوگان های مجهز و مدرن، تجربه ی آرامش بخشی از پرواز به جزیره ی زیبای کیش، برای مسافرها فراهم کند.

بلیط کیش ایر و این ایرلاین کلا با دو فروند هواپیما که به صورت اجاره ای در اختیار داشت، شروع کرد و با تغییر مدیر مجموعه ی این ایرلاین درماه های پایانی سال 1372، کیش ایر، پا به، دوران پیشرفت و توسعه ی خودش گذاشت. و با بکارگیری از پرسنل حرفه ای، توانست گام بزرگی در راستای جلب رضایت مشتری هاش بردارد.

هواپیما ی کیش ایر

در حال حاضر، شرکت کیش ایر ارائه بلیط کیش ایر، با رعایت همه ی ویژگی ها و استاندارد های بین المللی خطوط هوایی، توانسته یکی از شرکت های هواپیمایی، عضو سازمان IATA  شود.  ناگفته نماند که کیش ایر اولین شرکت هواپیمایی ایرانی ست که گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA  دارد. این ایر لاین، با بکارگیری پرسنل حرفه ای، توانسته گام بزرگی در راستای جلب رضایت مشتری هاش بردارد.

همکاری موثر در برنامه ی " جهان پاک"

 بلیط کیش ایر و شرکت هواپیمایی کیش ایر، با مدیریت صحیح در بخش انرژی و سوخت  ناوگان هاش، و رعایت استانداردهای زیست محیطی، توانسته همکاری مؤثری، در برنامه "جهان پاک" که از سوی سازمان جهانی هواپیمایی و یاتا مدیریت می شود ، داشته باشد.

پرواز های داخلی کیش ایر بیشتر شهرهای کشور رو پوشش می دهد. لیست شهرهایی که، مقصد پرواز های داخلی کیش ایر هستند شامل شهر های زیر می شود:

 • جزیره ی کیش
 • شیراز
 • اصفهان
 • مشهد
 • رشت
 • تبریز
 • بندرعباس
 • آبادان
 • یزد
 • کرمانشاه
 • عسلویه
 • ابوموسی

پروازهای خارجی با بلیط کیش ایر شامل دو شهر زیر می شود:

 • دبی
 • ابوظبی

کلاس های پروازی در کیش ایر:

بلیط کیش ایر هم مثل سایر ایرلاین ها، برای راحتی بیشتر و خدمات بهتر به مسافر های خطوط هواپیمایی شون کلاس های پروازی متفاوتی ارائه می دهند. کیش ایر، دو کلاس پروازی ، کلاس پروازی اکونومی (Economy Class) و کلاس پروازی تجاری (Business class )  رو به مسافر هاش ارائه می دهد.

ناوگان هواپیمایی ایرلاینِ کیش ایر:

ناوگان هواپیمایی کیش ایر تشکیل شده از، 10 فروند هواپیمای ام دی-800 که شامل : فوکر 100 و فوکر 50 .

ایرلاینِ کیش ایر

اطلاعات کلی شرکت هواپیمایی کیش ایر

رئیس شرکت:  کاپیتان هوشنگ محمديان

نوع شرکت:  خصوصی

مرکز فعالیت:  فرودگاه بین‌المللی کیش
کد یاتا:      Y9
کد ایکائو :    IRK
دفتر اصلی:  تهران، ایران
مقاصد:     ۱۸

شما هم می توانید برای خرید بلیط کیش ایر، از طریق سایت خرید بلیط خارجی هواپیما رسپینا، اقدام به خرید اینترنتی بلیط کاسپین کنید. فقط کافیست وارد صفحه ی اصلی سایت شوید، مبدا و مقصد سفرتان را وارد کنید، و از بین انواع  بلیط کیش ایر، که سایت ما به شما پیشنهاد می دهد، مناسب ترین بلیط ترکیش را متناسب با بودجه تان انتخاب کنید، اینطوری خیلی راحت می توانید به راحتی در حال استراحت در منزلتان، بدون مراجعه ی حضوری به آژانس های هواپیمایی، بلیط هواپیماتان را، با چند کلیک ساده بخرید. همچنین می توانید برای مقایسه بلیط  کیش ایر با ایرلاین های موفقی مثل: ایران ایر، ماهان، زاگرس و آسمان به لینک های این مطالب سر بزنید. همین طور برای خرید بلیط قطار و بلیط  اتوبوس از طریق اینترنتی می توانید اقدام کنید ضمنا رزرو هتل و خرید تور در خدمات رسپینا موجود می باشد..

قوانین وضع شده برای استرداد بلیط های شرکت هواپیمایی کیش ایر

قوانین استرداد بلیط های هواپیمایی کیش، به شرح ذیل اعلام می گردد:

.    كلاسهاي J,C,Y,H,V :

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط هواپیما تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 20% از نرخ پايه بليت ميگردد.

هرگونه تغييرو يا استرداد بليت كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 40% از نرخ پايه بليت ميگردد.

2.    كلاسهاي Q,M,N,L,O :

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط تا 24 ساعت قبل از پرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 25% از نرخ پايه بليط ميگردد

هرگونه تغييرو يا استرداد بليط هواپیما كمتر از 24 ساعت قبل ازپرواز (DEP. TIME) مشمول پرداخت هزينه به ميزان 50% از نرخ پايه بليط ميگردد

3.    هزينه NO SHOW معادل بند 2 در كلاسهاي فوق الذكر ميباشد

4.    بلیط هواپیما اینترنتی صرفا" از طریق مراجعه به وب سایت و ثبت اینترنتی قابل ابطال و استرداد می باشد.

5.    در صورت ابطال بلیط چارتر و یا تاخیر بیش از دو ساعت که سبب انصراف مسافر از پرواز گردد، در صورت حضور مسافر در فرودگاه می بایستی رسید بلیط ممهور به مهر ایستگاه و در صورت عدم حضور براساس اطلاعات ارسالی از ایستگاه به واحد درآمد به شماره فکس 44633694 و یا به پست الکترونیک  revenue@kishairline.com تا نسبت به  استرداد اقدام گردد(ضمنا" شماره تماس مسافر میبایستی در رسید قید گردد).

6.    استرداد بلیط های خریداری شده توسط کارتهای هدیه ، غیر قابل شارژ ، بی نام و بدون شماره حساب به سرعت امکانپذیر نبوده و می بایستی برای استرداد از طریق حساب بانکی دیگری غیر از حساب اصلی مربوط به سیستم اینترنت بوکینگ ( که توسط واحد مالی تامین می گردد) و از طریق ارسال تایید به سیستم هسته بانکی جهت عودت وجه تعیین شده توسط این هواپیمایی به مسافر صورت پذیرد .

7.    بلیط هواپیما خریداری شده از طریق فروش اینترنتی ، قابل انتقال به غیر نیست و همراه داشتن کارت شناسایی در فرودگاه الزامی است.

8.   هر گونه تغییر در تاریخ یا مسیر پرواز منوط به ابطال و استرداد بلیط هواپیما اولیه از طریق سیستم مطابق با شرایط اعلام شده در بند های 1،2 و 3 می باشد. جهت هرگونه تغییر تاریخ و مسیر پروازی جدید، میبایستی از طریق سیستم اقدام گردد.

9.   در صورتیکه به هر نحوی کلاس پروازی تغییر نماید مسافر گرامی می تواند با مراجعه به دفتر مرکزی این هواپیمایی و تطبیق اطلاعات پرواز مذکور با سوابق پروازی موجود در واحد درآمد و یا از طریق سیستم استرداد الکترونیکی از طریق صدور MCO  و یا نقداً توسط ریاست ایستگاه نسبت به اخذ مبلغ ما به التفاوت تغییر کلاس اقدام نماید .

10.   استرداد بلیط اینترنتی فقط توسط صاحب آن و یا وکیل قانونی به همراه وکالتنامه رسمی و یا ارائه کارت شناسایی  توسط پدر و یا مادر و یا همسر امکانپذیر می باشد .

11.    در صورتیکه مسافر بزرگسال اشتباهاً بجای مسافر کودک (2تا 12 سال) پذیرش گردد مابه التفاوت تعرفه دریافتی به حساب بدهکار ایستگاه پذیرش کننده می باشد .

12   مسافران گرامی می توانند در صورت قطع سیستم  با مراجعه به" واحد درآمد" دفتر مرکزی و یا دفاتر رسمی هواپیمایی کیش در سراسر کشور نسبت به استرداد بلیط اینترنتی اقدام لازم را معمول نمایند .

13.   چنانچه مسافران محترم  به هنگام بوکینگ اینترنتی سهواً مسیر نادرستی را پرداخت کرده باشد (بوک شده باشد) نسبت به خرید مجدد مسیر صحیح اقدام و جهت استرداد بلیط قبلی به دفتر مرکزی این هواپیمایی در تهران مراجعه نماید .

14.   خریدار در کلیه مراحل خرید و استرداد بلیط، معترف به آگاهی کامل از قوانین بلیط های جاری و همچنین نحوه  خرید و سوار شدن به هواپیما براساس مکانیزم بلیط های الکترونیک می باشد .