{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما مشهد آنکارا

بلیط هواپیما مشهد آنکارا

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

اولین پرواز مشهد آنکارا

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/1015/492/

Qatar Airways

دوشنبه 1401/03/02

10,230,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز مشهد آنکارا

تعداد سفر های روزانه:
13
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
14531 Km
زمان اولین حرکت از مشهد آنکارا:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما مشهد آنکارا را می توانید با انتخاب ایرلاین دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. رسپینا همچنین برای رزرو بلیط در این مسیر خدماتی از قبیل انتخاب کلاس پروازی به دلخواه، امکان اطلاع از میزان بار مجاز در هر پرواز با انتخاب دکمه "بار" در صفحات پرواز و خرید بلیط به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در ادامه به تمام جزئیات و مسائل مهم در رزرو این بلیط اشاره می کنیم.

رزرو بلیط هواپیما مشهد آنکارا از رسپینا

خرید بلیط هواپیما مشهد آنکارا

بسیاری از مسافرین برای رزرو این بلیط، اقدام به رزرو حضوری از دفاتر فروش بلیط بلیط هواپیما مشهد آنکارا می کنند. در این صورت علاوه بر پرداخت هزینه بلیط هواپیما، می بایست مبلغی به عنوان کارمزد رزرو به دفتر یا آژانس ارائه دهنده بلیط پرداخت کنند. در نتیجه هزینه تمام شده این بلیط بیشتر خواهد شد. رسپینا رزرو بلیط این مسیر هوایی را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی در اختیار مشتریان قرار می دهد که در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد آنکارا

برای این منظور با انجام مراحل زیر می توانید به راحتی و در کمتر از 2 دقیقه پرواز خود را رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه بخش سربرگ، تاریخ پرواز خود را مشخص نموده و گزینه "جستجو" را کلیک نمائید.

در قسمت لیست پروازها، گزینه مورد نظر را با توجه به ایرلاین ارائه دهنده، قیمت، مدت زمان توقف و زمان پرواز انتخاب کنید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات دقیق کارت ملی و شناسنامه افراد وارد فرمائید.

در صورت ثبت اطلاعات وارد شده، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده و چنانچه از صحت مشخصات خود اطمینان داشتید، می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

با پرداخت هزینه بلیط این سفر هوایی به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات آن برای شما پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد آنکارا

خرید بلیط هواپیما مشهد آنکارا فوری

چنانچه به رمز دوم کارت خود دسترسی ندارید، می توانید این بلیط را از طریق تماس تلفنی نیز رزرو کنید. به این صورت که ضمن تماس با شماره تلفن های پایین صفحه و ارتباط با کارشناسان پرواز خارجی، شهر مبدا و مقصد خود را اعلام نموده و از ارزان ترین بلیط در یک ماه آینده مطلع شوید. با مشخص کردن زمان پرواز خود، می توانید شماره حساب رسپینا را جهت واریز هزینه بلیط دریافت کنید. با واریز مبلغ بلیط به شماره کارت ارسالی، ضمن تماس مجدد و اعلام مشخصات فیش واریزی به کارشناسان، می توانید لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

پرواز مشهد آنکارا

در این قسمت به بررسی تمام جزئیات مورد نیاز برای انجام این پرواز می پردازیم. با اطلاع از این موارد می توانید پرواز خود را با برنامه ریزی دقیق تر انجام دهید.

فرودگاه مبدا: ایران – مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد (شماره اطلاعات پرواز: 98 51 3340 0001)

فرودگاه مقصد: ترکیه – جاده آنکارا به چوبوک، فرودگاه بین المللی اسن بوغا آنکارا (اطلاعات پرواز: 90 312590 40 00)

ایرلاین های برگزار کننده: ترکیش و فلای دبی

مدت زمان پرواز: بین 5 تا 8 ساعت.

مدت زمان توقف: این میزان بستگی به تعداد مقاصد شما متفاوت است. کمترین میزان توقف از 1 ساعت شروع شده و تا 27 ساعت نیز می تواند ادامه داشته باشد.

فاصله هوایی: 2355 کیلومتر

مسیر هوایی مشهد آنکارا

پرواز چارتر مشهد آنکارا

در حالت کلی شرکت های چارتر کننده بلیط پرواز این مسیر، پیش فروش این بلیط را از ایرلاین های برگزار کننده پرواز این مسیر به صورت عمده خریداری می کنند. این شرکت ها که از قانون خاصی پیروی نمی کنند، در صورت عدم تکمیل ظرفیت های پرواز و برای جلوگیری از ضررهای شدید مالی، بلیط های خود را با 10 الی 50 درصد کاهش قیمت به مسافرین ارائه می دهند. البته این کاهش قیمت تنها در زمان های کم تردد صورت می گیرد و در زمان های پیک سفر به آنکارا ترکیه مثل فصل بهار و زمستان، با نزدیک شدن به زمان پرواز، نرخ بلیط پرواز های چارتری آنکارا افزایش پیدا می کند.

پرواز مستقیم مشهد آنکارا

پروازهای مشهد به آنکارا در اغلب موارد با 1 یا 2 مرتبه توقف در فرودگاه های مختلف (استانبول، بدروم و دبی) انجام می شود. پرواز مستقیم مشهد به آنکارا به صورت محدود انجام شده و در صورت ارائه، از ارزان ترین قیمت برخوردار است. مدت زمان انجام این پرواز 6 ساعت است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد آنکارا

نرخ بلیط این سفر هوایی به مسائل مختلفی از قبیل ایرلاین برگزار کننده، بازه زمانی سفر و بازه سنی مسافر بستگی دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

ایرلاین برگزار کننده: پرواز های این مسیر با ایرلاین ترکیش و فلای دبی انجام می شود که در شرایط یکسان، نرخ بلیط های ترکیش ایرلاینز ارزان تر از فلای دبی است. همچنین پرواز کلاس بیزینسی با توجه به خدمات ارائه دهنده از قبیل پذیرایی با کیفیت، صندلی راحت تر و ترانسفر با خودروی شخصی تا هواپیما نرخ بیشتری از بلیط های اکونومی کلاس برای مسافرین در پی دارد.

بازه زمانی سفر: نرخ پرواز های این مسیر به میزان تقاضای مسافرین بستگی دارد. در زمان هایی که تقاضای مسافرین برای خرید این بلیط افزایش می باید، بلیط پرواز های سیستمی و چارتری نیز با نرخ گران تر به مسافرین ارائه می شود. برای رزرو ارزان قیمت این بلیط پیشنهاد می شود آن را در فصل زمستان و اواخر پاییز (اوایل نوامبر تا اواخر فوریه) رزرو کنید.

بازه سنی مسافر: در صورت رزرو پرواز های سیستمی می توانید از 30 تا 70 درصد کاهش قیمت برای بلیط کودکان استفاده کنید. در صورتی که نرخ بلیط های چارتری برای کودکان و افراد بزرگسال یکسان است. همچنین بلیط های نوزادان در پرواز های چارتری و سیستمی با 70 تا 100 درصد کاهش قیمت نسبت به بلیط بزرگسالان همراه است.

زمستان بهترین زمان رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد آنکارا

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو پرواز از مشهد به آنکارا، تیمی از کارشناسان برجسته رسپینا، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و درخواست های شما در زمینه استرداد و مشاوره این بلیط می باشند. رسپینا تنها شرکت ارائه دهنده این بلیط در کشور است که کمترین تاخیرات پرواز (حتی برای 1 دقیقه) را در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای ارتباط با کارشناسان رسپینا می توانید از بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره تلفن همراه، منتظر تماس کارشناسان باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما مشهد آنکارا چقدر است؟ expand_more

قیمت این بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول نرخی بلیط پرواز مشهد آنکارا در بالای صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک ماه آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای مشهد آنکارا چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای مشهد آنکارا چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.