بلیط کیش برای سفر هوایی به جنوب کشور یک گزینه ایده آل می باشد. امروز بسیاری از افراد، بازدید از جزیره چشم نواز کیش را یک سفر داخلی خاص می دانند؛ به همین دلیل سالانه افراد بسیاری هستند که برای تفریح و گذران اوقات فراغت به این شهر سفر می کنند. بلیط هواپیما این مسیر یکی از پر فروش ترین بلیط ها، در بین پروازهای داخلی است و به همین دلیل بسیاری از مسافران در مورد آن کنجکاو هستند. اگر می خواهید به کیش سفر کنید در این مقاله با رسپینا همراه باشید تا با نحوه رزرو اینترنتی پرواز کیش بیشتر آشنا شوید.

بلیط کیش

خرید بلیط کیش

کیش به عنوان یک جزیره توریستی، از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران به شمار می رود. به همین دلیل در هرزمانی که به این جزیره سفر کنید، مسافران داخلی و خارجی زیادی را می بینید که برای گذران اوقات فراغت به این جزیره آمده اند. با توجه به این میزان تردد مسافر، روش های بسیاری برای سفر به جزیره در نظر گرفته شده است. سفر زمینی و هوایی راه های پیش روی شما هستند؛ اما برای سفر زمینی از هر مبدایی، ابتدا باید خود را به بندر عباس و پس از آن به بندر چارک برسانید تا در آنجا، بتوانید با استفاده از شناورهای دریایی به جزیره بروید. بنابراین، با توجه به این موضوع که کیش سفر زمینی مستقیم ندارد، بیشتر افراد خرید بلیط هوایی کیش را ترجیح می دهند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش

جزیره کیش در هر فصل از سال، دارای شرایط آب و هوایی متفاوتی می باشد و همین مسئله باعث شده است تا شرایط سفر و قيمت بليط كيش در طول سال دستخوش تغییرات زیادی باشد. به طور کلی، می توان گفت که در هر زمانی می توان به کیش سفر کرد؛ البته هر شخص باید با توجه به ملاک ها و برنامه ریزی که دارد، بهترین زمان را انتخاب نماید. برای مثال اگر به دنبال سفر ارزان هستید، پیشنهاد می کنیم که در اواخر فصل بهار یا تابستان به این جزیره سفر کنید، چرا که در این فصول با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم در کیش، از تعداد مسافران کاسته می شود و در نتیجه تمامی هزینه ها کاهش می یابد.

قیمت پرواز کیش

به طور کلی قیمت بلیط هواپیما کیش در هر فصل از سال با تغییرات زیادی رو به رو است، این تغییرات می تواند متاثر از میزان تقاضا برای رزرو بلیط در فصل های مختلف سال باشد. اما می توان اصلی ترین فاکتورهای تعیین قیمت، برای پرواز های این مسیر را بازه زمانی خرید، ایرلاین های پرواز، کلاس صندلی هواپیما و نوع بلیط دانست.

بررسی عوامل موثر بر قیمت بلیط کیش

برای تعیین نرخ بلیط پرواز کیش، فاکتورهای هستند که همیشه مورد توجه شرکت های هواپیمایی قرار می گیرند. اطلاع از عوامل تاثیر گذار در نرخ بلیط، کمک می کند تا بتوانیم هزینه های سفر را تا حد زیادی کاهش دهیم. موارد ذیل، عوامل موثر در تعیین نرخ پرواز به کیش می باشند.

زمان سفر

اگر می خواهید بليط ارزان كيش خریداری کنید، به بازه زمانی خرید توجه داشته باشید، زیرا این فاکتور اصلی ترین علت نوسان قیمت ها در پرواز این مسیر است. در فصل پاییز و اواخر زمستان که میزان سفرها به جزیره بسیار زیاد می شود، شاهد قیمت های بالا بلیط و تورهای جزیره کیش خواهید بود.

ایرلاین

برای بلیط هواپیما کیش، ایرلاین های مختلفی وجود دارد. ایرلاین می تواند با توجه به مبداء و مقصد شما متغییر باشد؛ اما به طور کلی، ایرلاین هایی که خدمات بیشتری را ارائه می دهند، هزینه بیشتری را نیز دریافت می کنند.

ایرلاین های بلیط هواپیما کیش

نوع بلیط

برای پرواز کیش، انواع مختلفی از بلیط وجود دارد. دقت به این موضوع می تواند در تغییر قیمت نرخ پرواز اثر گذار باشد. سیستمی و چارتری، دو نوع بلیط پر فروش در این مسیر می باشند.

انواع بلیط هواپیما کیش

نوع بلیط برای سفر به کیش با توجه به زمان خرید، ممکن است تغییر نماید. اما در حالت کلی، اکثر بلیط های پرواز در این مسیر از نوع سیستمی هستند. از دیگر بلیط هایی که برای پرواز به کیش موجود می باشد، می توان به بلیط لحظه آخری کیش، چارتری کیش و آفر های ویژه اشاره نمود.

بلیط ارزان کیش

همانطور که پیش تر در فاکتورهای تعیین قیمت بلیط گفتیم، اگر به دنبال خرید ارزان پرواز در این مسیر می باشید، زمان هایی را برای سفر انتخاب کنید که اصطلاحا در فصل "لو سیزن" قرار دارند. البته گاهی می توان در فصل های شلوغ نیز، بلیط برای کیش را ارزان خرید.

بلیط چارتر کیش

بلیط کیش چارتری را شرکت های هواپیمایی، زمانی در اختیار مسافران قرار می دهند که تقاضا برای سفر  بسیار بالا باشد. زمان فروش این نوع بلیط، نامشخص است؛ زیرا این شرکت های چارتر کننده هستند که تصمیم می گیرند، چه زمانی بلیط ها را به صورت چارتری و حتی با چه قیمتی به فروش برسانند.

بلیط آفر کیش

گاها در برخی از مواقع پرواز چارتر کیش و پرواز لحظه آخری کیش با آفر های ویژه به مسافران، عرضه می گردد. این تخفیفات، معمولا از سوی شرکت های خدماتی اطلاع رسانی می شود. البته آفرها معمولا مربوط به فصل تابستان می باشد.

بلیط ارزان کیش دقیقه 90

بلیط های دقیقه 90، مخصوص زمان هایی هستند که ظرفیت صندلی های هواپیما در یک تاریخ به خصوص حتی تا ساعت های نزدیک به پرواز، نیز تکمیل نشده باشد. در چنین مواقعی با کاهش قیمت بلیط ها رو به رو خواهید شد. اگر می خواهید بلیط کیش ارزان تهیه کنید، این نوع پرواز ها بهترین گزینه هستند؛ اما برای رزرو،  باید شب  قبل و یا همان روز پرواز، برای خرید اقدام نمائید.

بلیط کیش لحظه آخری

بلیط پر فروش لحظه آخری در واقع همان پرواز چارتر کیش می باشد؛ با این تفاوت که زمان پرواز آنها نزدیک است. البته در برخی مواقع که بلیط ها به صورت لحظه آخری به فروش می رسند، قیمت پرواز بیشتر از دیگر زمان ها می شود. لازم به ذکر است بدانید که کم یا زیاد بودن قیمت این نوع بلیط ها، به بازه زمانی فروش مربوط می شود.

بلیط رفت و برگشت کیش

اگر قصد دارید برای سفر به کیش در هر دو مسیر از هواپیما استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم تا بلیط دو مسیر را خریداری نمائید؛ زیرا ممکن است در زمان مورد نیاز شما، ظرفیت پروازها تکمیل شده باشد. علاوه بر این، قیمت بلیط رفت و برگشت کیش، می تواند مقرون به صرفه تر نیز باشد.

پرواز کیش

راهنمای خرید اینترنتی بلیط کیش رسپینا

خرید اینترنتی، آسان ترین راه برای رزرو پروازهای کیش می باشد. جستجوی بلیط پرواز کیش، شامل چند مرحله ساده است. کافیست، برای تهیه بلیط در مسیر کیش مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

مرحله اول: جستجو مبداء و مقصد

ابتدا پس از ورود به سایت وارد بخش پروازهای داخلی شوید، سپس نوع بلیط (یکطرفه یا دو طرفه) را مشخص کنید.

پس از آن با مشخص کردن مبداء و مقصد، بر روی دکمه جستجو کلیلک کنید تا لیست پرواز کیش نمایش داده شود.

مرحله دوم: انتخاب پرواز و ثبت اطلاعات

در این مرحله پس از بررسی تقویم، پروازی را که متناسب با نیازهای شما است را انتخاب کنید و سپس دکمه ثبت را بزنید تا به صفحه ثبت اطلاعات وارد شوید. برای ثبت اطلاعات بلیط، نهایت دقت را داشته باشید؛ زیرا در رزرو پرواز صحت اطلاعات، بسیار مهم می باشد.

مرحله سوم: بررسی مشخصات و پرداخت

در صفحه سوم باید بار دیگر اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. در صورتی که مشخصات وارد شده، مورد تایید شما است، دکمه ثبت را بزنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. در نهایت، پس از پرداخت هزینه، بلیط کیش به نام شما صادر خواهد گردید.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما کیش کدام اند؟

در حال حاضر با توجه به پر تردد بودن مسیر کیش و میزان بالای سفرهای هوایی در این مسیر، بیشتر ایرلاین های داخلی از شهر های مختلف به مقصد کیش پرواز دارند. از جمله مهم ترین این ایرلاین ها می توان به: کیش ایر، ماهان، ایران ایرتور، کاسپین، وارش، زاگرس و قشم ایر اشاره نمود.

قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان

در بین ایرلاین های ایرانی، هواپیمایی ماهان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین برند های ایرلاین می باشد. از آنجائی که ماهان خدمات و امکانات کاملی را در حین پرواز به مسافران عرضه می دهد، هزینه ای که برای بلیط از مسافر دریافت می کند، نسبت به دیگر ایرلاین ها بسیار بیشتر است. اما در حال حاضر، هواپیمایی ماهان تنها از شهرکرمان به کیش پرواز دارد.

هزینه های سفر به کیش

هزینه های سفر و خرید بلیط کیش بطور کامل به زمان سفر بستگی دارد. هزینه های سفر، شامل مواردی همچون: رزرو اقامتگاه، حمل و نقل، رزرو بلیط و  بازدید از جاذبه های کیش می باشد. اگر در فصل های شلوغ به جزیره سفر کنید، قیمت های تمامی این موارد در اوج خود به سر می برد؛ اما سفر در زمان های خلوت می تواند، هزینه های سفر را حداقل تا 30 درصد کاهش دهد.

پس از خرید بلیط هواپیما کیش در کدام هتل ها اقامت کنیم؟

در جزیره کیش به واسطه سفرهای بسیار، هتل ها و اقامتگاه های بسیاری برای گردشگران تدارک دیده شده است. کیش به عنوان یک جزیره توریستی، در حال حاضر بالغ بر 59 هتل با درجه کیفیت های متفاوت را دارا می باشد. اینکه بخواهید در کدام هتل این شهر اقامت داشته باشید، کاملا سلیقه ای است و این انتخاب باید بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. هتل شایگان، هتل داریوش، هتل کوروش، هتل پانیذ، هتل ترنج و هتل ویدا برخی از محبوب ترین اقامتگاه ها در این جزیره می باشند.

فرودگاه کیش

زیبایی های جزیره کیش و طبیعت دست نخورده آن، باعث شده است تا سالانه گردشگران بیشماری به این جزیره سفر کنند. میزان بالای سفرهای هوایی به کیش سبب شده تا فرودگاه این شهر به یکی از مجهزترین فرودگاه ها در سطح کشور تبدیل گردد. در حال حاضر، این مکان دارای 3 ترمینال می باشد که در این بین، یک ترمینال برای پروازهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که به جزیره کیش سفر کرده اید، می توانید برای رفتن از فرودگاه به هتل و یا سطح شهر از تاکسی های مخصوص استفاده کنید.

فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر

خرید بلیط کیش از رسپینا

در این مطلب، تمامی اطلاعات لازم برای خرید بلیط هواپیما کیش عنوان شده است؛ امیدواریم با استفاده از این نکات به راحتی اقدام به خرید بلیط پرواز در این مسیر نمائید. چنانچه در رابطه با مقصد کیش و رزرو بلیط آن در رسپینا نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، با ما در ارتباط باشید. تیمی حرفه ای از کارشناسان پشتیبانی به صورت تمام وقت و بدون وقفه، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. با رسپینا روی زمین نمی مانید...