هواپیمایی فلای پرشیا از دیگر خطوط هوایی کشور عزیزمان ایران زمین است که فعالیت خود را در سال 1398 برای اولین بار آغاز نمود. این ناوگان هوایی با 10 مقصد پروازی هم اکنون در حال مسافربری با 3 فروند هواپیما 737 می باشد. برای خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا شما می توانید به سامانه آنلاین خدمات مسافرتی رسپینا مراجعه نموده و اقدام به خرید پرواز مورد نظر خود نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی از این ایرلاین دریافت نمایید.

هواپیمایی فلای پرشیا

معرفی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا 

این شرکت معتبر هواپیمایی که به تازگی فعالیت نوینی در پرواز ها برای خود به ارمغان آورده است، شروع کار خود را از مرکز شیراز آغاز کرد و اولین مسیر هوایی که این ناوگان هوایی طی نمود، مسیر هوایی شیراز مشهد بوده است. امروزه این شرکت هواپیمایی مسیر های بیشتری را در کارنامه پروازی خود به ثبت رسانده است. این شرکت در سازمان هواپیمایی با کد یاتا FP0 ثبت شده است.

ناوگان هوایی فلای پرشیا

همانطور که در قبل تر گفته شد؛ این هواپیمایی تازه تاسیس اکنون دارای  3 فروند هوایی 737  با ظرفیت 140 نفر می باشد. اما در گذشته یک فروند هواپیما بوئینگ 757 با ظرفیت 190 نفر نیز دارا بوده است که اکنون غیر فعال است و همان 3 فروند در حال کار می باشند.

قوانین ملزم به اجرا در پرواز

محدوده بار مجاز شما در این پرواز تنها 20 کیلوگرم می باشد.

میزان بار دستی مجاز در این پرواز 5 کیلوگرم است.

برای پرواز لازم است حداقل 1 ساعت زودتر در فرودگاه مبدا حاضر شده و مدارک پروازی خود را با مسئول مربوطه بررسی نمایید.

کارکنان شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

مقصد های پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

مسیر های پروازی فلای پرشیا  از ابتدا فقط برای شیراز مشهد بوده اما به مرور زمان برای دیگر مسیر ها که در ادامه ذکر شده است مجوز پروازی خود را دریافت نمود. لازم است بدانید اکنون این هواپیما فقط در مسیر های داخلی مشمول به خدمت رسانی است. مسیر هایی همچون مشهد شیراز، تهران شیراز، اصفهان کیش و دیگر مبدا و مقصد ها از قبیل؛ چابهار، عسلویه، اهواز، یزد، ماهشهر، بندرعباس و اراک را در برنامه خود دارا می باشد.

پر فروش ترین مسیر های هوایی پرواز فلای پرشیا

از آن جایی که قطب اصلی پرواز فلای پرشیا شیراز می باشد، پرواز های گوناگونی که در طول سال از  مبدا این فرودگاه و همچنین به مقصد این فرودگاه انجام می شود برای ناوگان هوایی فلای پرشیا پرفروش ترین به حساب می آید. این مسیر ها شامل شهر های تهران، مشهد، کیش، ارومیه و قشم می باشد. در نظر داشته باشید از هر یک از این قصد ها به شهر شیراز یا بالعکس به دنبال خرید بلیط می باشید پرواز فلای پرشیا به شما پیشنهاد می گردد.

کلاس پروازی هواپیمای فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا از کلاس پروازی اکونومی برخوردار است که با توجه به مسیر و زمان هایی که طی می کند این کلاس پروازی انتخاب مناسبی بوده و انتخاب را برای شما قابل پذیرش می کند.

قوانین استرداد ایرلاین فلای پرشیا

برای کسب آگاهی از نحوه محاسبه جریمه و قوانین استرداد این ایرلاین می توانید از جدول زیر استفاده نمایید:

قوانین کنسلی فلای پرشیا

آدرس ایرلاین فلای پرشیا

آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری جنوبی، بلوار ناصر حجازی، نبش خیابان پروانه جنوبی، نبش کوچه متقی، پلاک ۲

رزرو بلیط هواپیمایی فلای پرشیا از رسپینا

برای رزرو پرواز فلای پرشیا از سامانه رسپینا شما می توانید در ابتدا با ورود به سایت respina24.ir در ابتدا مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را انتخاب نمایید. بعد از آن در صفحه پیش رو می توانید به وسیله فیلترهای انتخابی، ایرلاین فلای پرشیا را فیلتر نموده و تمامی ساعت های پروازی این مسیر هوایی را بررسی و انتخاب کنید. لازم است بدانید در صورتی که مشکلی برای پرواز شما پیش آمد، می توانید با پشتیبانی مجموعه که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی است ارتباط برقرار نمایید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...