خرید بلیط ایرلاین بریتیش ایرویز از رسپینا

خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز

برای خرید بلیط هواپیما رسپینا با توجه به این موضوع که این هواپیمایی به ایران نیز پرواز مستقیم دارد شما میتوانید با مراجعه به وب سایت رسپینا و انتخاب این ایرلاین تاریخ ، ساعت و کلاس پروازی این هواپیمایی را انتخاب کنید و به راحتی از خدمات منحصر به فرد این هواپیمایی بهره مند شوید. در صورت استرداد بلیط این هواپیمایی نیز میتوانید با توجه به قوانین استرداد با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا در تماس باشید تا مبلغ بلیط به شما عودت داده شود.

تاریخچه هواپیمایی بریتیش ایرویز

شروع به کار این شرکت در ماه های نخست پس از پایان جنگ جهانی اول همراه بود. در سال1935 تعدادی از شرکت های هوایی خصوصی و کوچک انگلیس با یکدیگر ادغام شده و شرکت هواپیمایی خصوصی بریتیش ایرلاین را بنیان نهادند. این شرکت نوپا در همان سالهای آغازین به رقیبی همه جانبه برای شرکت امپریال ایرویز تبدیل شد تا اینکه در سال 1939 با پیگیری دولت بریتانیا این دو شرکت با یکدیگر ترکیب شده و شرکت بریتیش آورسیز ایرویز شکل گرفت. بریتیش ایرلاین در سال 1987 همچنان تحت نظر دولت انگلستان اداره میشد. تا اینکه با روی کار آمدن دولت محافظه کار این شکرت به بخش خصوصی واگذار شد .

ناوگان پروازی هواپیمایی بریتیش ایرویز

این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از قدیمی ترین مشتریان بوئینگ ، دارای یکی از بزرگترین و مدرن ترین ناوگان پروازی را در بین تمامی ایرلاین های دنیا در اختیار دارد. علاوه بر شرکت بوئینگ ، شرکت هواپیمایی بریتیش در سال 1998 سفارش خرید 59 فروند هواپیمای ایرباس A320 را به شرکت ایرباس ارائه کرد. در هنگام خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز شمام میتوانید اطلاعات مربوط به نوع هواپیما را نیز مشاهده کنید.شرکت هواپیمایی شرکت بریتیش بدنبال نوسازی و تجهیز ناوگان خود ، 12 فروند هواپیمای ایرباس A380 و 24 فروند بوئینگ 787 خریداری کرد. لیست ناوگان بریتیش ایرلاین به شرح زیر است:

بویئنگ ۷۷۷-۳۹۹، ایرباس ۳۸۰-۸۰۰، بوئینگ ۷۴۷-۴۰۰، بوئینگ ۷۸۷-۹، بوئینگ ۷۸۷-۸، بوئینگ ۷۶۷-۳۰۰، ایرباس ۳۲۱-۲۰۰، ایرباس ۳۲۰-۲۰۰ ، امبرر ۱۹۰ (Embraer 190)، امبرر ۱۷۰ (Embraer 170) ، ایرباس ۳۱۹-۱۰۰، ایرباس ۳۱۸-۱۰۰

مقاصد پروازی بریتیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز یکی از معدود شرکت های هواپیمایی است که دارای مقاصد پروازی به شش قاره است. لندن ، نیویورک و میامی از مهمترین مقاصد سفرهای مردمی در بریتیش ایرلاین است . این ایرلاین با بهره گیری از جدید ترین و به روز ترین هواپیما ها به 183 فرودگا در کشورهای مختلف دارای پرواز مستقیم است. پرواز مستقیم از فرودگاه هیترو لندن به فرودگاه امام خمینی یکی از این پروازهاست که شش بار در هفته انجام می شود. شما میتوانید برای خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز در این خط به راحتی اقدام کنید.

کلاس های پروازی ایرلاین بریتیش ایرویز

ایرلاین بریتیش ایرویز ارائه دهنده 4 کلاس پروازی بوده که میتواند بهترین و راحت ترین خاطره پروازی را برای شما رقم بزند. خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرلایز برای هر کلاس پروازی به راحتی در سپینا 24 امکان پذیر است. کلاس های پروازی این شرکت عبارتند از اکونومی ، پرمیوم اکونومی، بیزینس و فرست . در فرست کلاس ای هواپیمایی، مسافرین میتوانند در پرواز های طولانی مدت از خدمات و امکانات فرست کلاس استفاده کنند. کابین اختصاص یافته برای هر مسافر دارای فضای بزرگ و راحتی بوده و صندلی های این قسمت قابل تبدیل شدن به تخت هستند. بیزنس کلاس این هواپیمایی دارای فضایی بسیار گسترده جهت استراحت و خوابیدن مسافرین است و بسیار مناسب برای پروازهای طولانی مدت میباشد. دو کلاس اکونومی و پرمیوم اکونومی نیز دارای پایین ترین قیمت هاس که کلاس اکونومی مناسب برای پروازهای کوتاه بوده و اگر یک پرواز طولانی مدت را در نظر گرفته اید میتوانید از کلاس پرمیوم اکونومی استفاده کنید

سرویس غذا در هواپیمایی بریتیش ایرلاینز

در این هواپیمایی برای هر یک از کلاس های ارائه شده بسته به مدت پرواز،  وعده ها و خدمات متغیر است .در مسافت های کوتاه و در کلاس اکونومی منوهای غذایی متنوع سرو میشود که میتوانید غذاهای گیاهی و فاقد گلوتن را انتخاب نمایید. در پرواز های طولانی این کلاس علاوه بر 4 وعده غذایی ، یک میان وعده نیز قبل از نشستن مسافر سرو میشود .در بیزنس کلاس برای پروازهای صبح ، مسافران میتوانند یک صبحانه گرم سفارش دهند. در برخی از پروازها لبنیات به همراه نان گرم و کروسانت برای صبحانه در نظر گرفته شده است در سایر کلاس ها پروازی نیز غذاهای تازه از جمله صبحانه انگلیسی گرم و یک صبحانه بین المللی در وعده صبحانه ودر سایر وعده ها نیز از غذاهای محلی نیز استفاده کنند. در هنگام خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز باید به کلاس پروازی توجه کرد تا وعده غذایی مورد انتخاب شما سرو شود.

قوانین حمل بار در ایرلاین بریتیش

در پروازهای کلای اکونومی و پرمیوم اکونومی شما میتوانید با خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز یک چمدان دستی و یک شی همراه مانند گوشی ، لپ تاپ ، کیف دستی  و ... را به همراه خود داشته باشید. ورن بار شما نباید بیشتر از 23 کیلو گرم باشد در غیر اینصورت شامل اضافه بار خواهید شد و باید به ازای هر چمدان و کیف اضافه مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید. قانون حمل بار در فرست کلاس و بیزینس کلاس کمی متقاو است به این ترتیب که شما در پرواز بیزنس کلاس میتوانید دو چمدان به مجموع 32 کیلو با خود به همراه داشته باشید.در فرست کلاس نیز هر مسافر قادر خواهد بود با خود سه چمدان با حداکثر وزن 32 کیلو گرم همراه داشته باشد.

خرید بلیط هواپیمایی بریتیش ایرویز در رسپینا

در وب سایت رسپینا شما میتوانید برای پروازهای خارجی خود از این شرکت هواپیمایی معتبر بلیط تهیه کنید. فرآیند تهیه بلیط در رسپینا تنها با چند کلیک ساده در دسترس است . پشتیبانی 24 ساعته رسپینا نیز میتواند به شما کمک کند تا در تهیه بلیط و یا استرداد آن به مشکل بر نخورید. علاوه بر وب سایت شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن رسپینا اقدام به خرید بلیط این ایرلاین کنید و از پروازی راحت ، مطمئن و ایمن بهره مند شوید.