جاذبه هایی که با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ باید دید

سنت پترزبورگ مقصد بسیاری از گردشگران خارجی در سال است. این شهر برای ایرانیان علاقمند به روسیه و تاریخ آن بسیار شناخته شده است و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران ایرانی را در خود پذیراست. برای اطلاع از جاذبه های این شهر و نحوه خرید بلیط هواپیما آن یا رزرو هتل در آن با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ  سفری به شهری ست که در سال 1703 میلادی پادشاهی روسیه برای رقابت با شهرهای معروف اروپا اقدام به ساخت شهری در غرب این کشور کرد تا در زیبایی و معماری تنه به تنه بزرگترین و زیباترین شهرهای اروپایی مانند پاریس، لندن، رم، فلورانس، وین، میلان و... بزند. این شهر از آن زمان تا ۱۹۱۸ پایتخت امپراطوری روسیه شد. سنت پیترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه است و در معماری و زیبایی همردیف زیباترین شهرهای جهانست، خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ  و دیدار از شهری که در طول تاریخ 350 ساله اش چند بار تغییر نام داده است جالب خواهد بود. پتروگراد نام اول آن اشاره به سازنده این شهر یعنی پتر داشت. پس از سرنگونی حکومت تزارها به دست لنین، لنینگراد خوانده شد و بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به همان نام ابتدایی یا سنت پترزبورگ بازگشت. بعد از انقلاب تا کنون پایتخت در روسیه شهر مسکو بوده است.
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ - رسپینا 24سنت پترزبورگ حوادث تاریخی بسیاری را در خود شاهد بوده است. با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می توانید تاریخ این شهر را نظاره کنید از جمله انقلاب بلشویکی روسیه که از بزرگترین انقلاب های تاریخ بود تا جنگ دوم جهانی که این شهر را سنگری در برابر نیروهای آلمان نازی کرده بود. این شهر با 900 روز مقاومت در برابر نیروهای متحدین در جنگ دوم و دو میلیون کشته به نماد مقاومت ملت روسیه هم تبدیل شده است. سنت پترزبورگ شمالی ترين شهر پرجمعيت جهان به شمار می رود.
این شهر در کرانه رود نِوا در شرق خلیج فنلاند در دریای بالتیک قرار گرفته‌ است. سنت پترزبورگ پر شده است از جاذبه های زیبای طبیعی، معماری و تاریخی برای گردشگران.
شب های سفيد شهر سنت پترزبورگ از مهم ترين جاذبه های گردشگری به شمار می روند. شب های سفيد سن پترزبورگ که هر ساله از اوايل خرداد آغاز می شود در حقيقت يک پديده طبيعی است و به علت طولانی بودن روزها در مناطق نزديک به قطب شمال کره زمين به وجود مي آيد. سنت پترزبورگ به خاطر موقعيت جغرافيايي ويژه اش از شب هایی برخوردار است که مانند روز روشن هستند و هر سال در اوايل تابستان به علت بسيار طولانی روز در تاريکی شب فرو نمی رود. روشن بودن هوا در یک شهر در تمام مدت شبانه روز تجربه ایست تکرار نشدنی و فوق العاده عجیب که کمتر شهر تروریست پذیری در دنیا امکان آن را دارد.
با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ  به هرمیتاژ که از بزرگترین و قدیمی ترین موزه های فرهنگ و هنر جهان در سنت پترزبورگ می باشد سر بزنید. این موزه در سال 1764 توسط کاترین کبیر راه اندازی شده است و اکنون با بیش از سه میلیون اثر هنری بزرگترین کلکسیون نقاشی جهان است. این موزه در روزهای دوشنبه تعطیل بوده و اولین پنجشنبه هر ماه ورودی این موزه برای عموم رایگان است. کلیسای سنت ایزاک یا ایزاکیوفسکی بزرگترین کلیسای ارتودوکس روسیه در این شهر و چهارمین کلیسای ارتودوکس بزرگ جهان می باشد.
 بلیط هواپیما سنت پترزبورگ - رسپینا 24کلیسای منجی بر خون ریخته شده از اصلی ترین جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ است و در جایی که امپراطور الکساندر دوم کشته شد ساخته شده است.
این کلبه اولین کاخ پتر کبیر است. این کاخ چوبی فقط 60 متر مربع است که سه اتاق می شود، یک اتاق خواب، یک نشیمن و یک اتاق مطالعه دارد.
قلعه پیتر و پاول، دژ اصلی شهر سنت پترزبورگ است که به دست پتر کبیر و در 1703 میلادی شروع به ساخت شد. این قلعه طی یک سال ساخته شد ولی نتوانست از لحاظ نظامی مقاومت کند و بنابراین از سال 1706 دوباره با بدنه ای سنگی بازسازی شد. از سال 1720 ، این قلعه به عنوان پادگان شهر و همچنین زندانی برای زندانیان درجه بالا یا سیاسی به کار گرفته شد.
قصر کنستانتین محل اقامت دوک های بزرگ کاخ رومانف بوده و شاهکار معماری روسیه در قرن 18 محسوب می شود. این موزه هر روزه از ساعت 10 تا 4 بعدازظهر باز است.
کاخ کاترین محل سکونت تزارهای روس در تابستان بوده است. بیش از 100 کیلوگرم طلا در ساخت گچ بری‌ها و مجسمه‌ها و سقف آن به کار رفته است.
اسب سوار برنزی مجمسه یادبود پتر کبیر در میدان سناتسکایا به دستور کاترین کبیر ساخته شده است.
با وجودی که موزه روس قابل مقایسه با موزه ترتیاکوف در مسکو نیست ولی در سنت پترزبورگ نیز از بزرگترین موزه های هنر و نقاشی ملی مربوط به قرن 19 می باشد.
کاخ پترهف مجموعه ای از قصرها و باغ هایی است که استراحت‌گاه تابستانی پترکبیر به حساب می آمده. پترهف به بلیط هواپیما سنت پترزبورگ - رسپینا 24نام کاخ ورسای روسیه نیز معروف است.
و بسیاری دیگر از اماکن و جاذبه های تروریستی ناتمام این شهر.
سنت پترزبورگ از اغلب شهرهای اروپایی پرواز مستقیم دارند. همین طور از دیگر شهرهای جهان مانند تهران. پرواز مستقیم تهران به سنت پیترزبورگ میزان قابل توجهی از گردشگران ایرانی را به مقصد این شهر زیبا منتقل می سازد. شما می توانید تور خارجی سنت پیترزبورگ یا خرید بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ را از سایت رسپینا24 تهیه فرمایید. سایت خرید بلیط هواپیما و خرید آنلاین تور رسپینا24 تور خارجی روسیه و شهر سنت پترزبورگ را با شرایط مطلوب و قیمت های مناسب به شما پیشنهاد خواهد داد. رزرو هتل در این شهر توسط رسپینا24 نیز انجام می‌پذیرد.بليط هواپيما ، بليط چارتر ، بليط قطار ، رزرو هتل در رسپینا 24

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ , خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ , خرید اینترنتی بلیط هواپیما سنت پترزبورگ , خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ با رسپینا 24