برگزاری اولین همایش ماهانه ی رسپینا24، همزمان با مهر تایید IATA به مجوز رسمی مجموعه و به رسمیت شناخته شدن رسپینا در سراسر جهان؛ این روزها موضوع پر سر صدای خیلی از خبرگزاری های محلی و شبکه های اجتماعی مختلف شده!

گردهمایی رسپینا24

بعد از انتشار کلیپ همایش در شبکه های اجتماعی رسپینا،  با موجی از بازخوردهای پراز انرژی رو برو شدیم؛ خبرگزاری های محلی از یک  طرف و نظرات کاربرانی که، بارها اعلام کردیم با روی باز از انتقاداتشون استقبال می کنیم از طرف دیگه، باعث به وجود اومدن تغییرات مثبتی در بخش های مختلف مجموعه ی رسپینا شدن.

همینطور که در گزارش اولین همایش رسپینا هم گفتیم؛ یکی از مهم ترین اهداف برگذاری این گردهمایی، بررسی پیشنهادات و انتقادات برای پیشرفت و بهبود هر چه بیشتر خدمات رسانی به مسافرهایی بوده که برای سپری کردن روزهای خوش سفرشون رسپینا رو انتخاب کردن. خوشبختانه یکی از بهترین اتفاق هایی که بعد از اولین همایش رسپینا شاهدش بودیم؛ بازخورد هایی بودن که علاوه بر خبرگزاری های محلی  و شبکه های اجتماعی، مخاطب ها و مردم  رو هم با خودشون همراه کردن.

همایش رسپینا24

نظرات پر از لطف مسافرها به گوشمون رسید و ضمن تشکر از تک تک شون امیدواریم که همچنان لایق اطمینان و انتخابشون باشیم، همینطور انتقادات و پیشنهاداتی که مخاطب ها در زمینه ی خدمات رسانی و بخش پشتیبانی داشتن رو مورد بررسی و در اولویت برنامه های جدید سازمان قرار دادیم و بهتون اطمینان میدیم که قراره اتفاقای خوبی بیفته.

یکی از بهترین و بزرگترین ویژگی های مجموعه ی رسپینا، درهمه ی سالهای فعالیتش، این بوده که رسیدن به هیچ موفقیتی برای مجموعه، پایان راه و انتهای خواسته هاش نبوده! به دست آوردن هر موفقیتی که حاصل تلاش ویژه ی تیم رسپیناست ؛ مجموعه رو برای به دست آوردن موفقیت های بیشتر، هر روز تشنه تر از قبل کرده و حالا حالا ها قرار نیست که این پیشرفت ها و موفقیت ها برای رسپینا24 به پایان برسن.

صمیمانه تشکر می کنیم از تمام خبرگزاری هایی که همایش رسپینا رو پوشش دادن.

خبر همایش رسپینا در اخبار مشهد

پخش همایش رسپینا در شبکه های اجتماعیخبر همایش رسپیناباز خورد همایش رسپینا در شبکه های اجتماعیهمایش رسپینا در شبکه های اجتماعیباز خورد همایش رسپینا در شبکه های اجتماعی مشهدبا رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

www.respina24.com